PODPOWIEDZI:

Watch Dogs 2 za darmo - Nie tylko dla osób oglądających streama!

Watch Dogs 2 za darmo - Nie tylko dla osób oglądających streama!

Jeżeli nie należeliście do osób oglądających wczorajszego streama Ubisoftu, nadal macie okazję zgarnąć Watch Dogs 2 za darmo. Czemu firma zdecydowała się na taki ruch? Kto był ten widział - pojawiły się problemy, które dotknęły naprawdę dużo osób. Teraz producent oferuje przypisanie gry po prostu przez link.

Problemy związane z logowaniem do systemu wydającego grę (zapewne spowodowane sporą liczbą próbujących tego dokonać graczy) sprawiły, że większość osób nie załapała się na darmową kopię. Żeby naprawić ten błąd i poprawić swój wizerunek, Ubisoft w poście na Twitterze zaoferował rozwiązanie (wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników).

Wystarczy wejść pod ten link, aby dostać Watch Dogs 2. Warto się jednak spieszyć, bo firma nie poinformowała, jak długo ten sposób będzie działał. Oczywiście produkt pojawi się wyłącznie na koncie Uplay. Jak podaje portal Neowin, szereg różnych innych rozdawanych w trakcie streama z grami nowej generacji na Ubisoft Forward dodatków również będzie rozdanych w taki sam sposób.

Watch Dogs 2 to wydana w 2016 roku gra akcji, która traktuje o grupie hakerów w San Francisco. Rozgrywka kręci się wokół dostępu do różnych podłączonych do sieci elementów miasta - bohater może łamać ich zabezpieczenia (na przykład wysuwając blokady drogowe lub sprawdzając prywatne konta NPC w grze). Jest to następczyni ciepło przyjętej jedynki, która sprzedała się w liczbie ponad 10 milionów kopii.

Źródło: Ubisoft, Neowin.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Watch Dogs 2 za darmo - Nie tylko dla osób oglądających streama!