PODPOWIEDZI:

Garmin Index S2 – Inteligentna waga zadba o nasze zdrowie

Garmin Index S2 – Inteligentna waga zadba o nasze zdrowie

Firma Garmin zaprezentowała nową inteligentną wagę Index S2, która skierowana jest do osób dbających na co dzień o zdrowie, odchudzających się lub uprawiających sport. Urządzenie poza masą ciała poda nam z dużą dokładnością wiele innych istotnych informacji na temat stanu naszego organizmu.

Index S2 to nowa wersja wagi łazienkowej, która trafiła do sklepów pięć lat temu. Od tamtego czasu zmieniło się niesamowicie wiele, jeżeli chodzi o dostępność i popularność elektronicznych gadżetów fitness. Urządzenie jest więc nie tylko większe (wymiary 32 na 31 cm, grubość 2,8 cm) oraz posiada wcześniej nieobecne opcje, ale pracuje również w tandemie z noszonym przez użytkownika smartbandem lub smartwatchem Garmina.

Index S2 dostarcza następujących informacji o naszym ciele:

  • masa ciała oraz jej zmiany na przestrzeni czasu
  • BMI – wskaźnik masy ciała (stosunek masy do wzrostu)
  • procent tkanki tłuszczowej w organizmie
  • masa mięśni szkieletowych
  • masa kości
  • procent wody w organizmie
  • dodatkowo waga może wyświetlać również informacje o aktualnej pogodzie

Dane z pomiarów wyświetlane są na dużym ekranie. Waga jest w stanie obsłużyć 16 profilów użytkownika, między którymi przełączymy się w dowolnym momencie. Index S2 posiada moduł Wi-Fi, za którego pomocą łączy się z innymi urządzeniami w sieci domowej, a także z internetem.

Korzystając z aplikacji Garmin Connect, na smartfonie możemy przeglądać i analizować wysyłane przez wagę osobiste statystki, wyświetlane w formie wykresów oraz tabel. Będą to między innymi pomiary masy ciała w ciągu dnia i inne dane wraz z informacjami dotyczącymi naszego samopoczucia.

Index S2 zasilany jest przez cztery standardowe baterie AAA, które według producenta wystarczają na 9 miesięcy pracy. Waga dostępna jest w dwóch kolorach - czarnym i białym. Premiera zaplanowana została na koniec tego roku. Sugerowana cena urządzenia nie należy do najniższych i wynosi 149 euro (ok. 675 złotych).

Źródło: Garmin

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Garmin Index S2 – Inteligentna waga zadba o nasze zdrowie