PODPOWIEDZI:

Microsoft Surface Laptop Go dostępny w polskich sklepach

Microsoft Surface Laptop Go dostępny w polskich sklepach

Rodzimy oddział Microsoftu poinformował, że do polskich sklepów trafiły właśnie pierwsze egzemplarza komputera Microsoft Surface Laptop Go. Jest to najnowszy model wydajnych laptopów z linii Surface, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami oraz możliwością pracy w trybie tabletu.

Lekki i kompaktowy Microsoft Surface Laptop Go zajmuje pozycję najtańszego modelu w serii Surface. Komputer wyposażony jest w 12,4-calowy ekran dotykowy PixelSense. O jego szybką pracę dba natomiast natomiast procesor Intel Core i5-1035G1 dziesiątej generacji, a także 8 GB pamięci RAM.

W ofercie sprzedawców znalazły się dwa modele urządzenia, które różnią się pamięcią wewnętrzną (128 lub 256 GB). Oba dostępne są w kolorze platynowym. W sklepie Microsoftu zamówimy dodatkowo także wariant z 4GB RAM-u oraz 128 GB pamięci.

Surface Laptop Go posiada wbudowaną kamerę HD 720p oraz mikrofony studyjne. Z boku urządzenia znajdziemy złącza USB-A i USB-C, gniazdo Surface Connect oraz wejście słuchawkowe 3,5 mm. Odłączana pełnowymiarowa klawiatura zapewnia wygodne klawisze ze skokiem 1,3 mm. Producent chwali się, że maksymalny czas pracy baterii komputera wynosi 13 godzin na pełnym ładowaniu.

Sugerowana cena Surface Laptop Go to 2999 zł (wariant z 4GB RAM-u i 128 GB pamięci), 3769 zł (wariant z 128 GB pamięci) lub 4679 zł (256 GB). Komputer zamówimy w sklepach RTV Euro AGD i Media Expert, a także we wspomnianym już polskim sklepie Microsoftu.

Źródło: Microsoft

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Microsoft Surface Laptop Go dostępny w polskich sklepach