PODPOWIEDZI:

Telewizor Samsung The Frame na polskiej aukcji dzieł sztuki

Telewizor Samsung The Frame na polskiej aukcji dzieł sztuki

15 stycznia, w jednym z polskich domów aukcyjnych, wylicytowany zostanie telewizor Samsunga z serii The Frame w komplecie z obrazem Wojciecha Brewki i jego cyfrową wersją. To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym kraju, która łączy świat sztuki i nowych technologii.

Płótno Brewki zatytułowane Night Cruising, przedstawiające neonowego wieloryba unoszącego się nad miastem, zostanie wylicytowane na Aukcji Nowej Sztuki wraz z 55-calowym modelem The Frame. Dzieło artysty zostało zainspirowane możliwościami sprzętu Samsunga i powstało we współpracy z producentem, który wykorzystuje je do promocji swoich urządzeń w Polsce.

Telewizory Samsung The Frame są dostępne w sprzedaży już od jakiegoś czasu i zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które lubią się wyróżniać i nie zadowalają się zwykłymi TV. Największą atrakcją serii jest ozdobna drewniana rama dostępna w wielu wzorach i kolorach, zamieniająca odbiorniki w domowe obrazy. Rozmiary ekranów poszczególnych modeli wahają się w przedziale od 35 do 75 cali.

Obraz Wojciecha Brewki jest licytowany wraz z telewizorem Samsunga

Panele The Frame wyposażone są w specjalny Tryb Sztuka. Po jego uruchomieniu wyświetlają wybrane przez nas grafiki lub zdjęcia. Użytkownicy TV mogą skorzystać także z płatnej subskrypcji Art Store, dzięki której zyskują dostęp do wysokiej jakości cyfrowych kopii ponad 1400 prac ze znanych na całym świecie muzeów i galerii. Wysoką jakość obrazu oraz świetne odwzorowanie kolorów i detali gwarantują matryce QLED obsługujące rozdzielczość 4K.

Źródło: Samsung

Zobacz także

blog comments powered by Disqus
Telewizor Samsung The Frame na polskiej aukcji dzieł sztuki