PODPOWIEDZI:

HONOR prezentuje na targach MWC 2024 w Barcelonie nowe urządzenia!

HONOR prezentuje na targach MWC 2024 w Barcelonie nowe urządzenia!

Marka HONOR przedstawiła na targach MWC nowe urządzenia przepełnione sztuczną inteligencją. Mowa m.in. o smartfonie HONOR Magic6 Pro oraz laptopie HONOR MagicBook Pro 16. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Firma HONOR ogłosiła właśnie globalną premierę smartfona HONOR Magic6 Pro oraz najnowszego laptopa HONOR MagicBook Pro 16 wyposażonego w sztuczną inteligencję. Została przedstawiona nowa strategia skupiającą się na sztucznej inteligencji, a tym samym technologie stworzone z myślą o ludzkich potrzebach. Marka chce dostarczać takie innowacje, które zapewnią wyjątkowe wrażenia i zaspokoją oczekiwania konsumentów.

HONOR Magic6 Pro - Magia sztucznej inteligencji

Najnowszy smartfon z flagowej linii Magic ma do zaoferowania poprawiony system aparatów, jeszcze lepszą wydajność, a także korzystanie ze sztucznej inteligencji. Firma HONOR zaprezentowała nową wersję swojej nakładki systemowej MagicOS 8.0 opartej na Androidzie. Korzysta ona z potencjału AI i co ważne, po raz pierwszy w branży wprowadza interfejs oparty na intencjach użytkownika. To stanowi nowy sposób na interakcję ludzi z inteligentnymi urządzeniami.

HONOR Magic6 Pro wyposażono w nowe funkcje Magic Capsule i Magic Portal. Po dotknięciu paska powiadomień w górnej części ekranu Magic Capsule rozszerza się i tym samym oferuje dodatkowe informacje. Magic Portal wykorzystuje moc sztucznej inteligencji w celu usprawnienia korzystania z aplikacji. Potrafi nawet rozpoznać adres z wiadomości i przekierować użytkownika do Google Maps. Jeżeli robisz zakupy online, to ucieszy Cię fakt, że Magic Portal pozwoli przenieść użytkownika do sklepu z produktem na podstawie zdjęcia.

Masz zagwarantowaną płynną obsługę na różnych platformach, bowiem za sprawą współpracy z partnerami i twórcami Magic Portal obsługuje ponad 100 najpopularniejszych aplikacji.

Sprawdź:Ranking smartfonów

Możliwości AI

Marka HONOR może się pochwalić wprowadzeniem algorytmu LLaMA opierającego się o otwarty kod źródłowy Meta, który jest w stanie wykonywać wiele funkcji (m.in. odpowiadać na pytania, tworzyć tekst, czytać ze zrozumieniem w środowisku offline).

Zadziwiające są możliwości, jakie niebawem mogą pojawić się w smartfonach dzięki sztucznej inteligencji. Firma pokazała sposób, w jaki można sterować samochodem bez użycia rąk przy pomocy systemu śledzenia wzroku zaimplementowanego w smartfonie HONOR.

Taki eksperyment dowodzi, jak interakcja pomiędzy urządzeniem z AI a samochodem może wykroczyć poza sterowanie ekranem lub głosem.

smartfon HONOR Magic6 Pro

Fotografia sportowa

Wiele osób nie może się doczekać tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Z tego powodu, marka HONOR chce umożliwić fotografie sportowe na najwyższym poziomie. Licz na ulepszony system aparatów Falcon Camera wspierany przez sztuczną inteligencję wyszkoloną przez bazę danych (28 razy większa niż w poprzedniej generacji).

W telefonie HONORmasz do czynienia z zaawansowanym algorytmem HONOR AI Motion Sensing Capture, który obejmuje szerszy zakres sportów i aktywności (skoki, taniec, sztuki walki), więc nadaje się do rejestrowania najlepszych momentów w trakcie wydarzeń sportowych. Ponadto, najnowszy system aparatów wprowadza teleobiektyw 180 MP (f/2.6, OIS) z 2,5-krotnym zoomem optycznym i 100-krotnym zoomem cyfrowym.

Smartfon HONOR Magic6 Pro cechuje się aparatem ultraszerokokątnym 50 MP (f.2.0, EIS) i potężnym aparatem głównym 50 MP ze zmienną przysłoną (f/1.4 i f/2.0, OIS). Uchwycisz momenty z niewiarygodną wyrazistością i to bez utraty szczegółów.

Zobacz:Recenzje telefonów komórkowych

Wytrzymałość HONOR NanoCrystal Shield

HONOR Magic6 Pro charakteryzuje się odpornym szkłem ekranowym HONOR NanoCrystal Shield. Uzyskało ono pięciogwiazdkowy certyfikat odporności szkła na upadki w różnych scenariuszach. Wykorzystano zaawansowane materiały z 50% poprawą gęstości kryształów, a to zwiększa jego możliwości pochłaniania wstrząsów nawet 10-krotnie (w porównaniu do zwykłego szkła).

Zastosowano 6,8-calowy wyświetlacz o niskim poborze mocy LTPO Eye Comfort, przyciemnianie ekranu PWM 4320 Hz oraz funkcję Circadian Night Display (filtruje niebieskie światło, sprzyja naturalnemu wydzielaniu melatoniny).

Potężna wydajność

Najnowszy smartfon jest zasilany przez jednostkę Snapdragon 8 Gen 3 (30% wzrost wydajności procesora i 25% wzrost wydajności układu graficznego). Qualcomm AI Engine sprawia, że funkcje sztucznej inteligencji są teraz obsługiwane z niebywałą płynnością i stabilnością (poprawa o 98% w porównaniu do poprzedników). Procesor Snapdragon 8 Gen 3 to również gwarancja wyjątkowych wrażeń w grach przy doskonałej wydajności baterii.

Warto podkreślić, że HONOR jako pierwsza marka zastosowała w smartfonach innowacje w zakresie baterii. Wprowadzono nowy kompozyt krzemowo-węglowy drugiej generacji z chipsetem HONOR E1, co przekłada się na lepsze zarządzanie energią. Bateria ma pojemność 5600 mAh i jest wydajna nawet w niskich temperaturach (odtworzysz wideo z YouTube przez 81 minut w temperaturze -20°C przy zaledwie 10% poziomie naładowania baterii).

Ładowanie 80W HONOR Wired SuperCharge i 66W HONOR Wireless SuperCharge pozwoli uzyskać do 100% w zaledwie 40 minut. HONOR Magic6 Pro otrzymał 1. miejsce w globalnym rankingu baterii DXOMARK z najwyższym wynikiem 157 punktów, co potwierdza wytrzymałość baterii. Przyznano 5 certyfikatów DXOMARK, co świadczy o wyjątkowej jakości w kwestii kamery, dźwięku, wyświetlacza, baterii i możliwości aparatu selfie.

HONOR Magic6 Pro będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (czarnym oraz zielonym) i trafi do sprzedaży w Polsce jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Nowe urządzenia

Laptop

Na targach MWC 2024 firma HONOR przedstawiła najnowszy laptop. Mowa o HONOR MagicBook Pro 16, który jest napędzany sztuczną inteligencją. Umożliwia on współpracę pomiędzy różnymi systemami operacyjnymi. Możesz się spodziewać wielu ulepszeń (np. AI), najnowocześniejszego procesora i układu graficznego. To sprawia, że udostępnianie plików i powiadomień pomiędzy smartfonami, komputerami i tabletami HONOR jest łatwe, co jest też zasługą funkcji Magic Ring.

laptop HONOR MagicBook Pro 16

Sprawdź też:Ranking notebooków

Tablet

Pojawił się także tablet HONOR Pad 9 z imponującym, 12,1-calowym wyświetlaczem HONOR FullView 2,5K z częstotliwością odświeżania 120 Hz. W najnowszym tablecie znajdziesz w nim ośmiogłośnikowy system audio z technologią dźwięku HONOR Histen.

Zapowiedź PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR

Na tegorocznych targach MWC oficjalnie zaprezentowano zwiastun nowego smartfona Porsche Design HONOR Magic6 RSR. Wygląd Porsche Design HONOR Magic6 RSR jest inspirowany samochodami sportowymi z wyśrodkowaną kamerą umieszczoną w geometrycznej strukturze nawiązującej do estetyki Porsche. Urządzenie trafi już wkrótce do sprzedaży.

blog comments powered by Disqus
HONOR prezentuje na targach MWC 2024 w Barcelonie nowe urządzenia!