PODPOWIEDZI:

Ranking TOP 10 Rowerów – Polecamy Najchętniej Kupowane Rowery

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kross Evado 4.0Kross Evado 4.01672 zł
2Cossack Flow Line 28”Cossack Flow Line 28”588 zł
3Kross Hexagon X1Kross Hexagon X1929 zł
4Kross Trans SiberianKross Trans Siberian1349 zł
5Dawstar Retro 28”Dawstar Retro 28”449 zł
6Kross Hexagon X2Kross Hexagon X21169 zł
7Kross Trans AlpKross Trans Alp1732 zł
8Kross Level B2Kross Level B21779 zł
9Kross Hexagon ReplicaKross Hexagon Replica805 zł
10Kross Level R2Kross Level R21783 zł
Ranking TOP 10 Rowerów – Polecamy Najchętniej Kupowane Rowery

Zakup roweru to inwestycja na lata. Chcemy, by służył dzielnie w każdych warunkach, bez względu na to czy świeci słońce, czy zastała nas burza. Tylko jaki rower wybrać? Podobno najlepiej uczyć się na cudzych błędach, więc najlepszym wyborem będzie to, co zostało sprawdzone przez użytkowników. Prezentujemy 10 najpopularniejszych rowerów.

Pierwsze miejsce należy do Krossa Evado 4.0 w cenie 1672 złotych. Jest to rower górski przeznaczony do jazdy po utwardzonych nawierzchniach. Posiada lekką aluminiową ramę i wydajne hamulce tarczowe, co z pewnością docenimy podczas jazdy, szczególnie w złych warunkach drogowych. Możliwość zablokowania skoku amortyzatora przyda się zaś podczas jazdy po asfalcie. Markowy osprzęt i wysoka jakość wykonania w połączeniu z niewygórowaną ceną to źródło sukcesu Evado 4.0.

Na drugim miejscu znalazł się Cossack Flow Line z 28 calowymi kołami. To tani (588 zł) rower miejski o ciekawym wyglądzie, co znajduje uznanie u kobiet. Wygodna pozycja, komfortowe siodło, szeroka i wysoka kierownica – oto rzeczy, których oczekuje się w mieście. Cossack spełnia te wymagania, a przy okazji nie obciąża przesadnie kieszeni.

Pora na trzecie miejsce, czyli na model Kross Hexagon X1. To budżetowy model bez kompleksów. Mimo stosunkowo niskiej ceny (929 zł) z pewnością okaże solidnym kompanem podróży. Posiada sprawdzone hamulce typu v-brake, amortyzację przedniego koła i 21 biegów. Do rekreacyjnej jazdy nic więcej nie potrzeba.

Dziękujemy za wizytę u nas i zapraszamy częściej, gdyż nasze rankingi aktualizujemy na bieżąco. Zachęcamy przy okazji do obejrzenia innych rankingów, które z pewnością pomogą Ci podczas zakupów. Jeśli nadal nie wiesz jaki rower wybrać, przeczytaj nasz artykuł z poradami dotyczącymi zakupu – podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Ranking producentów

Na tym polu zdecydowanie wygrał Kross. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż 8 modeli tego producenta. Uwagę zwraca ich różnorodność – znajdziemy tu zarówno rowery górskie, trekkingowe,  jak i miejskie. Pozostali producenci to firma Dawstar z modelem Retro i firma Cossack. Jej model, Flow Line zdołał wbić się na drugie miejsce. Biorąc pod uwagę dominację Krossa, jest to duży sukces.

blog comments powered by Disqus
Ranking TOP 10 Rowerów – Polecamy Najchętniej Kupowane Rowery