PODPOWIEDZI:

TOP 3 Kuchni do zabudowy - Polecany sprzęt AGD

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Amica GHGF 75212 AA FusionAmica GHGF 75212 AA Fusion1411 zł
2Amica GHGI85512AAAmica GHGI85512AA1799 zł
3Amica HKI 75314 AAAmica HKI 75314 AA1999 zł
TOP 3 Kuchni do zabudowy - Polecany sprzęt AGD

Kuchnie do zabudowy wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, są zatem chętnie wybieranym sprzętem AGD. W komplecie otrzymujemy płytę grzejną (montowaną w blacie) i piekarnik, który idealnie wkomponuje się z naszymi meblami kuchennymi. Dzisiaj poznacie TOP 3 kuchni do zabudowy firmy Amica. Przedstawiamy ranking kuchenek do zabudowy.

Kuchnie do zabudowy cieszą się coraz większą popularnością ze względu na oferowane funkcje i efekt wizualny, jaki otrzymamy po połączeniu z meblami. Kuchnie przeznaczone pod zabudowę mogą być gazowe lub elektryczne (w tym przypadku znajdziemy płytę ceramiczną lub indukcyjną). W kuchenkach do zabudowy występuje wyłącznie piekarnik elektryczny.

Jaką kuchenkę wybrać do naszej kuchni?

Dużym uznaniem cieszą się kuchenki elektryczne, gdzie piekarnik i płyta są zasilane prądem. Na rynku znajdziemy także kuchnie gazowe, kuchnie gazowo-elektryczne oraz kuchnie indukcyjne

Miejsce I - Amica GHGF 75212 AA Fusion

Amica GHGF 75212 AA Fusion to najtańsza kuchenka do zabudowy w naszym rankingu. Charakteryzuje się płytą gazową z 4 palnikami i żeliwnymi rusztami, klasą energetyczną A, elektryczną zapalarką gazu oraz łatwą obsługą. Kuchnia gazowa Amica do zabudowy jest bardzo bezpieczna, zastosowano bowiem zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Piekarnik elektryczny o pojemności 66 l posiada 10 funkcji (między innymi rozmrażanie, grill), szybę refleksyjną wraz z 3 szybami w drzwiach (bez ryzyka poparzenia), drabinki boczne (ułatwiające wsuwanie i wysuwanie blachy) oraz przydatne przepisy.

kuchenka do zabudowy AmicaWnętrze piekarnika jest proste w czyszczeniu za sprawą emalii łatwoczyszczącej. Łącznie zastosowano 6 pokręteł (4 do płyty gazowej i 2 do sterowania piekarnikiem).

Plusy i minusy Amica GHGF 75212 AA Fusion

+ Cena

+ Funkcjonalny i pojemny piekarnik

+ Solidna płyta gazowa

+ Bezpieczeństwo

+ Prosta obsługa i czyszczenie

+ Atrakcyjny wygląd

- Zbyt długo trzeba trzymać przycisk zapalarki gazu, zanim zadziała

Miejsce II - Amica GHGI85512AA

Kuchenka do zabudowy Amica została wyposażona w płytę gazową na szklanej powierzchni, funkcję czyszczenia katalitycznego (koniec z uciążliwym usuwaniem tłuszczu) oraz rożen obrotowy (gwarancja równomiernego opiekania). Amica GHGI85512AA jest kuchenką do zabudowy 60 cm.

kuchnia pod zabudowę firmy AmicaNa uwagę zasługują fronty pokryte specjalną powłoką (dzięki której nie widać na przykład śladów odbicia palców), a także programator elektroniczny z wyświetlaczem LED (umożliwiający między innymi ustawienie czasu pracy).

Plusy i minusy Amica GHGI85512AA:

+ Estetyczne wykonanie

+ Czyszczenia katalityczne

+ Powłoka, która przeciwdziała osadzaniu się różnego rodzaju zanieczyszczeń

+ Rożen obrotowy

+ Łatwy montaż

+ Pokrętła znajdują się pod blatem, a nie na płycie, dzięki czemu palniki prościej wyczyścić i nie zajmują zbędnego miejsca

- Dosyć awaryjne palniki

- Wyświetlacz nie oferuje informowania o aktualnej funkcji czy temperaturze

Miejsce III - Amica HKI 75314 AA

Amica HKI 75314 AA to kuchnia indukcyjna z piekarnikiem do zabudowy. To najdroższa kuchenka w zestawieniu. Płyta ceramiczna posiada pole o podwójnej średnicy, które pozwala na zmieszczenie dużych garnków. Kuchnia Amica oferuje podświetlane pokrętła, które dodatkowo są chowane (w mniejszym stopniu brudzą się), 3 szyby w drzwiach, 10 funkcji piekarnika i czyszczenie katalityczne. Dodatkowym plusem jest funkcja szybkiego nagrzewu, szczególnie przydatna, gdy śpieszymy się,a potrzebujemy szybko nagrzać piekarnik.

kuchnia AmicaZastosowano drabinki ze stali nierdzewnej oraz gładką powłokę na frontach piekarnika.

Plusy i minusy Amica HKI 75314 AA:

+ Płyta ceramiczna szybko nagrzewa się i ma odpowiedniej wielkości pola

+ Wysoka jakość wykonania

+ Funkcjonalność

+ Chowane pokrętła

- Dość wysoka cena

Podsumowanie - ranking kuchni do zabudowy

W zestawieniu widzimy trzy modele jednego producenta. Są to kuchenki do zabudowy Amica. Zwycięski model wyróżnia się pozytywnym stosunkiem jakości do ceny oraz atrakcyjnym designem. Miejsce drugie jest cenione za bezproblemowy montaż, funkcję czyszczenia katalitycznego, a także wygodne umiejscowienie pokręteł. Ranking zamyka wysokiej jakości kuchnia do zabudowy z płytą ceramiczną.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Kuchni do zabudowy - Polecany sprzęt AGD