PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

➤ Ranking najlepszych Kuchni elektrycznych 2020

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.4, Głosów: 5

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi kuchni elektrycznych. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Jeżeli funkcjonalna, nowocześnie wyglądająca i bezpieczna w użytkowaniu kuchnia elektryczna jest obecnie Twoim zakupowym pragnieniem, to mamy coś bardzo pomocnego. Chodzi konkretniej o ranking polecanych kuchenek elektrycznych.

Do naszego zestawienia wybieramy kuchnie czołowych producentów, które oferują bardzo dobre parametry, w tym energooszczędność, funkcje dodatkowe czy solidne wykonanie.

Przejrzenie czołowych modeli może jednak nie być wystarczające, gdyż jest kilka typów kuchenek elektrycznych. Warto poznać więc wszystkie najważniejsze aspekty zakupowe, a także plusy i minusy kuchenek ceramicznych i indukcyjnych. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w naszym poradniku zakupowym – jak kupić dobrą kuchnię elektryczną.

Czy warto kupić elektryczną kuchenkę żeliwną?

Plusy kuchenek ceramicznych czy indukcyjnych są bardzo mocne – bez dwóch zdań. Sporo osób interesuje się jednak kuchenkami żeliwnymi, gdyż kuszą one swoją niską ceną.

W naszych rankingach czasem możecie znaleźć pojedyncze modele żeliwne, ale nie ukrywamy, że w zdecydowanej większości nie jest to zbyt opłacalny zakup i tylko mały odsetek żeliwnych kuchenek jest przez nas polecanych.

Poważnym minusem jest bowiem wysoki koszt eksploatacji, niska wydajność, brak bardziej zaawansowanych funkcjonalności, trudność czyszczenia czy długi czas nagrzewania oraz studzenia płyt żeliwnych.

Polecamy więc nieco większą, ale na dłuższą metę korzystniejszą inwestycję – wybór pomiędzy kuchnią ceramiczną a indukcyjną. Kuchnie elektryczne za 700 zł nie mają prawa nawet zbliżyć się do wspomnianych typów kuchenek.

Jaką kuchnię elektryczną możesz polecić?

Jednym z ważnych czynników, który bierzemy pod uwagę, są opinie internautów. Jeżeli więc możesz zaproponować dobrą kuchnię elektryczną lub masz doświadczenie z którymś modelem z naszego rankingu, to napisz o tym na karcie produktu lub w komentarzu pod rankingiem. Pozwoli nam to dalej tworzyć najlepsze rankingi kuchenek elektrycznych.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.4, Głosów: 5
blog comments powered by Disqus