PODPOWIEDZI:

Tani mikser do 100 zł | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Sencor SHM 5205-EUE3Sencor SHM 5205-EUE399 zł
2Götze & Jensen HM350KGötze & Jensen HM350K89 zł
3Aurora AU4094Aurora AU409483 zł
4Adler AD 4212Adler AD 421278 zł
5Eldom R110 RoboEldom R110 Robo93 zł
6MPM MMR-11MPM MMR-1199 zł
7Optimum RK-0244Optimum RK-024489 zł
Tani mikser do 100 zł | TOP 7 |

Miksery do 100 zł zapełniają półki w niejednym sklepie. Sęk w tym, żeby trafić na tani, a dobry mikser. Dzisiaj przedstawię TOP 7 czołowych mikserów do 100 zł, dzięki którym nie zbankrutujesz, a za to ułatwisz sobie pracę w kuchni. Zapraszam!

Tani mikser do 100 zł to sprzęt AGD, z którym między innymi dokładnie wymieszasz składniki, ubijesz pianę, jak również wyrobisz ciasto. Za moment przekonasz się, jakich atutów możesz się spodziewać po takich urządzeniach.

W klasyfikacji tanich mikserów znajdziesz niejeden mikser ręczny, jak i mikser z misą.

Tani mikser do 100 zł - Opinie

1. Sencor SHM 5205-EUE3

tani mikser ręczny Sencor SHM 5205-EUE3
RodzajRęczny
Maksymalna moc500 W
Ilość ustawień prędkości5
Tryb pracy pulsacyjnejTak
Tryb TurboTak
CenaSencor SHM 5205-EUE3 oferta w Media Expert

Zwycięzcą wśród tanich mikserów kuchennych jest Sencor SHM 5205-EUE3 o mocy 500 W. Maksymalną moc w krótkim czasie uzyskasz, włączając tryb Turbo, z kolei tryb pracy pulsacyjnej przyda się do stopniowego wymieszania składników.

Ten budżetowy mikser oferuje estetyczne wykonanie, opływowy kształt obudowy (wykonana z tworzywa sztucznego), a także stosunkowo cichą pracę. Otrzymasz komplet mieszadeł i trzepaczek. Z łatwością między innymi ubijesz śmietanę.

2. Götze & Jensen HM350K

czarny mikser Götze & Jensen HM350K
RodzajRęczny
Maksymalna moc300 W
Ilość ustawień prędkości6
Tryb pracy pulsacyjnejNie
Tryb TurboTak
CenaGötze & Jensen HM350K oferta w Ceneo

Czarny mikser ręczny Götze & Jensen HM350K pomoże przyrządzić pyszne ciasta, sosy, kremy czy ubić śmietanę. Funkcja Turbo znacznie przyspieszy działanie, jeżeli jest taka konieczność. W zestawie 2 trzepaczki i 2 haki służące do wyrabiania ciasta (wykonane ze stali nierdzewnej).

Plusem jest dużo ustawień prędkości do wyboru i ochrona przed wypadaniem mieszadeł. Końcówka przewodu jest obrotowa, więc nie będzie się niepotrzebnie plątał.

3. Aurora AU4094

tani mikser kuchenny Aurora AU4094
RodzajRęczny
Maksymalna moc500 W
Ilość ustawień prędkości5
Tryb pracy pulsacyjnejNie
Tryb TurboTak
CenaAurora AU4094 oferta w Ceneo

Na trzecim miejscu poręczny mikser z tworzywa sztucznego Aurora AU4094. 5-stopniowa regulacja prędkości pozwoli dostosować ją do danego zadania. Tryb Turbo sprawdzi się do zrobienia gładkiego puree. W komplecie 2 mieszadła i 2 trzepaczki ze stali nierdzewnej. Dysze bez trudu odłączysz od urządzenia i umyjesz.

4. Adler AD 4212

tani mikser kuchenny Adler AD 4212
RodzajRęczny
Maksymalna moc300 W
Ilość ustawień prędkości5
Tryb pracy pulsacyjnejNie
Tryb TurboTak
CenaAdler AD 4212 oferta w Media Expert

Tani, biało-czerwony mikser kuchenny Adler AD 4212 cechuje się 5 biegami i wygodnym uchwytem. W zestawie nasadka blendująca (służąca do rozdrabniania), mieszadła i trzepaczki. Wszystkie wykonane ze stali nierdzewnej.

Z takim mikserem skutecznie ubijesz sztywną pianę z białek, przygotujesz kremową śmietanę i wiele innych przysmaków. Sprawdzi się dla każdej gospodyni, która lubi przyrządzać różne desery.

5. Eldom R110 Robo

srebrny niedrogi mikser Eldom R110 Robo
RodzajRęczny
Maksymalna moc400 W
Ilość ustawień prędkości5
Tryb pracy pulsacyjnejNie
Tryb TurboTak
CenaEldom R110 Robo oferta w Ceneo

Srebrny mikser w przystępnej cenie Eldom R110 Robo jest bardzo kompaktowy i wytrzymały. Prezentuje się nowocześnie i nie zajmuje wiele miejsca. Nada się zarówno do wyrabiania ciast, dokładnego mieszania, przyrządzania gładkich kremów, jak i ubijania piany. Atutem jest również specjalny przycisk do zwalniania końcówek.

6. MPM MMR-11

biały mikser ręczny MPM MMR-11
RodzajRęczny
Maksymalna moc400 W
Ilość ustawień prędkości5
Tryb pracy pulsacyjnejNie
Tryb TurboTak
CenaMPM MMR-11 oferta w Media Expert

Szóste miejsce należy do niedrogiego miksera MPM MMR-11 o kompaktowym rozmiarze. Posiada wystarczającą moc, aby bez trudu na przykład ubić pianę z białek. Funkcja Turbo pozwoli w szybkim czasie pracować na maksymalnych obrotach.

Zastosowano wygodny uchwyt i przycisk zwalniający końcówki (nie wyjmiesz ich podczas działania, więc to zwiększa bezpieczeństwo). W komplecie mieszadła hakowe do wyrabiania ciast oraz mieszadła trzepakowe do ubijania piany. Akcesoria z łatwością umyjesz pod bieżącą wodą.

7. Optimum RK-0244

tani mikser do kuchni Optimum RK-0244
RodzajRęczny
Maksymalna moc400 W
Ilość ustawień prędkości6
Tryb pracy pulsacyjnejNie
Tryb TurboTak
CenaOptimum RK-0244 oferta w Ceneo

Zestawienie tanich mikserów do 100 zł zamyka Optimum RK-0244. Nasadka do blendowania z tworzywa sztucznego przyda się między innymi do przecierów, koktajli, sosów czy blendowania zupek dla dziecka. Mieszadła trzepakowe i hakowe wykonano ze stali nierdzewnej. Regulacja obrotów odbywa się za pomocą wygodnych przełączników.

Czego spodziewać się po mikserze do 100 zł?

Poniżej znajdziesz najważniejsze elementy, jakie oferują tanie miksery.

  • Rodzaj miksera – w bazie mikserów znajdziesz zarówno mobilne miksery ręczne, jak i bardziej funkcjonalne miksery z misą (stacjonarne). Ten pierwszy rodzaj jest częściej spotykany, jeżeli chodzi o zakres cenowy do 100 zł.
  • Moc – wpływa na szybszą i dokładniejszą pracę. Im mocniejszy mikser, tym łatwiej poradzi sobie z twardszymi produktami. Przedział waha się między 300 W a 500 W.
  • Prędkość – im więcej ustawień do wyboru, tym oczywiście lepiej. Miksery do 100 zł posiadają 5, a nawet 6 stopni prędkości.
  • Końcówki – to głównie rozmaite końcówki zwiększają funkcjonalność. Zazwyczaj dołączone są 2 mieszadła hakowe i 2 mieszadła trzepakowe. Niekiedy znajdziesz także nasadkę blendującą.
  • Dodatkowe funkcje – podczas stosowania miksera kuchennego szczególnie sprawdzą się takie elementy, jak antypoślizgowe rączki, przyciski zwalniające końcówki, funkcja Turbo (przyspieszenie), tryb pracy pulsacyjnej.

Podsumowanie

Powyższe zestawienie jest przykładem na to, że możesz nabyć mikser do 100 zł o niezłych parametrach. Starałam się przedstawić urządzenia do kuchni, które poradzą sobie z różnymi zadaniami. W tej cenie oferują całkiem niezłą moc, wiele ustawień prędkości, tryb Turbo i dobrej jakości końcówki.

Pamiętaj, że w podjęciu decyzji pomoże Ci nasz ranking mikserów, w którym znajdziesz modele w różnych kwotach, w tym miksery do 200 zł.

Pochwal się w sekcji komentarzy, jaki Ty posiadasz mikser: ręczny czy z misą?

blog comments powered by Disqus
Tani mikser do 100 zł | TOP 7 |