PODPOWIEDZI:

Dobry toster o wysokiej mocy | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1KitchenAid 5KMT4205EMSKitchenAid 5KMT4205EMS1949 zł
2Smeg TSF03WHEUSmeg TSF03WHEU729 zł
3Caso Germany Inox4 2779Caso Germany Inox4 2779499 zł
4Zwilling Enfinigy 53009-000-0Zwilling Enfinigy 53009-000-0649 zł
5Russell Hobbs Attentiv 26210-56 InoxRussell Hobbs Attentiv 26210-56 Inox449 zł
6Black&Decker BXTO1960EBlack&Decker BXTO1960E399 zł
7Graef TO 100Graef TO 100599 zł
Dobry toster o wysokiej mocy | TOP 7 |

Toster o wysokiej mocy jest w stanie przyrządzić nie tylko chrupiące tosty, ale również pyszne bułeczki lub rogaliki. Dzisiaj skupię się na TOP 7 dobrych tosterach o wysokiej mocy, które za sprawą swojej funkcjonalności zyskały wiele pozytywnych opinii. Zapraszam!

W przygotowaniu idealnego śniadania doskonale się sprawdzi toster o wysokiej mocy. Podczas robienia kawki, toster zarumieni kromki chleba, które Ty możesz posmarować przykładowo dżemem.

Pamiętaj, że aktualny ranking tosterów zawiera w sobie produkty w różnych cenach, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Dobry toster o wysokiej mocy - Opinie

1. KitchenAid 5KMT4205EMS

dobry toster o wysokiej mocy KitchenAid 5KMT4205EMS
Liczba tostów4
Maksymalna moc2500 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekania7
Ruszt do bułekNie
Wykonanie korpusuMetal
CenaKitchenAid 5KMT4205EMS oferta w Ceneo

Dobry toster 4-komorowyKitchenAid 5KMT4205EMS o najwyższej mocy aż 2500 W błyskawicznie przygotuje grzanki dla całej rodziny. Urządzenie do opiekania pieczywa posiada antypoślizgową konstrukcję, 7 poziomów intensywności do wyboru wraz z regulatorem czasowym z kontrolką LED oraz tackę na okruchy. Mocny toster na 4 kromki potrafi rozmrażać pieczywo, a następnie je przypiekać. Nie trzeba wcześniej czekać, aż chleb się odmrozi.

Zastosowano automatyczny czujnik z funkcją utrzymywania ciepła, co oznacza, że po procesie toster samodzielnie podnosi grzanki i nie utracą one tak szybko ciepła. Nie zawiedzie funkcja opiekania bajgli, podczas której dochodzi do przypiekania od wewnątrz i podgrzewania od zewnątrz obwarzanków lub bułeczek.

Z pewnością ucieszy możliwość opiekania kanapek przy użyciu ramki, dzięki której nie wypłynie ich zawartość. Komory są niezależne, opieczesz zarówno 2, jak i 4 kanapki jednocześnie. Szerokie szczeliny pozwalają na umieszczenie różnej grubości pieczywa. Metalowy toster wyposażono również w funkcję anulowania i sygnał akustyczny końca opiekania. Warto dodać, że nie straszne mu przypadkowe uderzenia.

2. Smeg TSF03WHEU

toster o wysokiej mocy Smeg TSF03WHEU
Liczba tostów4
Maksymalna moc2000 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekania6
Ruszt do bułekNie
Wykonanie korpusuStal nierdzewna
CenaSmeg TSF03WHEU oferta w RTV EURO AGD

Dobry toster o wysokiej mocySmeg TSF03WHEU wyróżnia się programem podgrzewania, rozmrażania i do bajgli. Do wyboru 6 stopni opiekania, żeby dobrać właściwą intensywność pod własne preferencje. Urzeka wzornictwo na styl lat 50. Korpus zrobiono z wytrzymałej stali lakierowanej, z kolei podstawa i pokrętło do regulowania mocy są chromowane. Dźwignia do aktywowania cyklu jest niezwykle ergonomiczna.

Komory są szerokie, co umożliwia umieszczenie nie tylko kromek różnej grubości, ale nawet bułek przekrojonych na pół. Wielofunkcyjny toster na 4 kromki oferuje proste w czyszczeniu dwie tacki na okruchy, które szybko wysuniesz, automatyczne centrowanie dla równomiernego opiekania, a także antypoślizgowe nóżki gwarantujące stabilność. Przechowywanie ułatwi schowek na przewód sieciowy.

Istotne, że można aktywować dwa niezależne cykle opiekania. Przyciski i pokrętła są podświetlane, co zwiększa widoczność i dodaje uroku. Wysunięcie pieczywa z kieszeni odbywa się w automatyczny sposób. Opcjonalnie dokupisz do tego modelu ramkę do opiekania kanapek lub ruszt do podgrzewania pieczywa. Cena nie jest mała, natomiast wszystko jest podyktowane wysoką jakością wykonania, wydajnością i wszechstronnością.

3. Caso Germany Inox4 2779

wydajny toster Caso Germany Inox4 2779
Liczba tostów4
Maksymalna moc1850 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekania9
Ruszt do bułekTak
Wykonanie korpusuStal nierdzewna
CenaCaso Germany Inox4 2779 oferta w Ceneo

Wydajny toster z miejscem na 4 tostyCaso Germany Inox4 2779 cechuje się solidnym wykonaniem (obudowa z wysokiej jakości stali nierdzewnej), pomocnym wyświetlaczem LCD (wskaże wybrany poziom zarumienienia) oraz rusztem do bułek w komplecie. Nie zabrakło tacki gromadzącej okruszki, którą w szybki sposób opróżnisz, przydatnej funkcji rozmrażania, a także regulacji stopnia opiekania aż na 9 poziomach.

Mocny toster jest chwalony za wyjątkowo długie i szerokie szczeliny, które dają większą swobodę umieszczania różnego rodzaju pieczywa. Producent pomyślał o opcji automatycznego wyłączania zwiększającej bezpieczeństwo użytkowania i nie dopuszczającej do przypalenia pieczywa. W dowolnym momencie możesz zatrzymać opiekanie, co jest dodatkową zaletą.

4. Zwilling Enfinigy 53009-000-0

dobry toster o wysokiej mocy Zwilling Enfinigy 53009-000-0
Liczba tostów4
Maksymalna moc1800 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekania7
Ruszt do bułekTak
Wykonanie korpusuStal szlachetna
CenaZwilling Enfinigy 53009-000-0 oferta w Ceneo

Nowoczesny toster o wysokiej mocyZwilling Enfinigy 53009-000-0 charakteryzuje się zdejmowanym rusztem do przyrządzania rogalików i bułek, funkcją wysokiego unoszenia tostów (powoli się podnoszą, a nie wyskoczą i nie spadną), jak również automatycznym wyłączaniem nie dopuszczającym do spalenia tosta. Za pomocą jednego przycisku możesz zatrzymać opiekanie w każdej chwili czy rozmrozić chleb.

W komorach umieścisz 4 standardowe kromki lub 2 w rozmiarze XXL. Licz na opcję automatycznego centrowania, 7-stopniową regulację opiekania pieczywa i funkcję bajgli (zarumienienie z zewnątrz i podpieczenie pieczywa wewnątrz). Z praktycznych rozwiązań wymienia się jeszcze wysuwaną tackę na okruchy. Żywotność zwiększa obudowa wykonana ze stali szlachetnej. Ten niezawodny toster wkomponuje się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej kuchni.

5. Russell Hobbs Attentiv 26210-56 Inox

dobry toster o wysokiej mocy Russell Hobbs Attentiv 26210-56 Inox
Liczba tostów2
Maksymalna moc1640 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekaniab/d
Ruszt do bułekTak
Wykonanie korpusuStal nierdzewna
CenaRussell Hobbs Attentiv 26210-56 Inox oferta w Ceneo

Dobry toster o wysokiej mocyRussell Hobbs Attentiv 26210-56 Inox nie dość, że prezentuje się stylowo, to jeszcze wykazuje imponującą funkcjonalność. Wśród atutów wymienia się automatyczne wyłączanie, opcję rozmrażania oraz głęboką tackę na okruchy. Toster na 2 kromki umożliwi podgrzewanie bułek, gdyż w komplecie dodano specjalnie do tego przeznaczony ruszt.

Inteligentna technologia Colour Sense dba o to, aby dopasować czas opiekania do rodzaju chleba. Po właściwym zarumienieniu dochodzi do zatrzymania cyklu. Nie trzeba się zatem martwić o grubość, zawartość wilgoci czy typ pieczywa.

Wydajny toster potrafi zapamiętać ulubione ustawienia i minimalizuje ryzyko poparzenia, dzięki opcji wysokiego podnoszenia pieczywa. Dotykowy panel sterowania jest łatwy w czyszczeniu oraz prosty w obsłudze. Długie, szerokie komory dają swobodę, jeżeli chodzi o umieszczanie zarówno grubych, jak i cienkich, dużych czy małych kromek.

6. Black&Decker; BXTO1960E

mocny toster Black&Decker BXTO1960E
Liczba tostów4
Maksymalna moc1960 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekania6
Ruszt do bułekTak
Wykonanie korpusuStal nierdzewna
CenaBlack&Decker BXTO1960E oferta w Ceneo

Dobry toster o wysokiej mocy Black&Decker; BXTO1960E opiecze 4 kromki w tym samym czasie, zatem przyrządzi chrupiące tosty na śniadanie dla całej rodziny. Oferuje 3 główne funkcje: rozmrażanie, podgrzewanie, zatrzymanie opiekania. Ponadto cechuje się automatycznym wyłączaniem po zakończeniu cyklu, 6 stopniami wypieczenia tostów, a także rusztem do bułek, rogalików, bajgli i innych produktów.

Poziom mocy wybierzesz za pomocą przycisków + i -, zostanie wyświetlony na wyświetlaczu LCD. Co ważne, ustawienia są oddzielna dla dwóch szczelin. Pomyślano o wygodnych tackach na okruchy oraz o antypoślizgowych nóżkach. Jak na swoje imponujące parametry, wyróżnia się atrakcyjną ceną.

7. Graef TO 100

toster o wysokiej mocy Graef TO 100
Liczba tostów4
Maksymalna moc1380 W
Funkcja rozmrażaniaTak
Ilość poziomów opiekania6
Ruszt do bułekTak
Wykonanie korpusuStal nierdzewna
CenaGraef TO 100 oferta w Media Expert

Zestawienie dobrych tosterów o wysokiej mocy zamyka Graef TO 100. Ten dwukomorowy toster zyskał pozytywne opinie ze względu na wydajną pracę i centrowanie kromek chleba przekładającą się na właściwie zarumienione oraz opieczone tosty. Masz do czynienia z funkcją rozmrażania, opcją zatrzymywania, praktycznym rusztem do bułek oraz tacką na okruchy ze stali nierdzewnej.

Obsługa tego niezawodnego tostera jest na tyle intuicyjna, że nie sprawi nikomu trudności. Wyłącznik bezpieczeństwa daje szczególną ochronę w razie, gdyby tost się zakleszczył. Za pomocą pokrętła wybierzesz 1 z 6 poziomów opiekania. Możliwe zwijanie przewodu zasilającego, aby nie plątał się po blacie kuchennym. W dwóch długich szczelinach umieścisz 4 kromki.

Korzyści zakupu tostera o wysokiej mocy

Co zyskasz, kupując dobry toster o wysokiej mocy?

  • Proste i szybkie przygotowanie nie tylko grzanek, ale także obwarzanków, bułek, ciastek, rogalików (pomysłów na wymyślny posiłek jest zatem wiele).
  • Błyskawiczne rozmrożenie pieczywa.
  • Doskonale zarumienione tosty jako dodatek do wielu sałatek czy zup.
  • Możliwość opiekania nawet czerstwego pieczywa, a więc nie marnujesz żywności, lecz ją praktycznie wykorzystujesz.
  • Nowoczesny sprzęt do kuchni, który bez problemu dobierzesz według wystroju kuchni.
  • Opcję wykonania chrupiących grzanek z różnego rodzaju pieczywa (na przykład białego, żytniego, bezglutenowego).

Podsumowanie

Dobry toster o wysokiej mocy przyda się każdemu, kto zamierza często z niego korzystać i zależy mu na czasie. Poza wydajną pracą, a więc szybkim nagrzewaniem i równomiernym opiekaniem cechują się funkcją rozmrażania, prostym czyszczeniem, intuicyjnym sterowaniem, bezpiecznym użytkowaniem, a także solidnym wykonaniem.

Większość posiada ruszty do podgrzewania bułek, co zwiększa ich funkcjonalność. Wszystkie zapewniają regulację poziomu opiekania pod swoje gusta. Każdy niezawodny toster pozwoli na umieszczenie aż 4 kromek pieczywa (poza jednym urządzeniem). Na próżno szukać tu taniego tostera do 100 zł. Takie modele mają znacznie mniejszą moc, niemniej oferuje wiele praktycznych rozwiązań.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Dobry toster o wysokiej mocy | TOP 7 |