PODPOWIEDZI:

Zmywarka do zabudowy 45 cm | Ranking TOP 5

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Bosch SPV6YMX11EBosch SPV6YMX11E4199 zł
2Siemens SR65ZX23MESiemens SR65ZX23ME3289 zł
3Amica DIM46C6EBOiEUAmica DIM46C6EBOiEU1799 zł
4BEKO DIS48130BEKO DIS481301499 zł
5Teka DFI 74950Teka DFI 749501981 zł
Zmywarka do zabudowy 45 cm | Ranking TOP 5

Sprzęt w zabudowie cieszy się sporym powodzeniem, dlatego dzisiaj czeka na Ciebie zestawienie TOP 5 zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm. Sprawdź, czego można się spodziewać po takim urządzeniu i jak bardzo jest w stanie pomóc Ci w codziennych obowiązkach.

Zmywarka do zabudowy 45 cm prezentuje się doskonale w ciągu szafek kuchennych, ale musi się wykazać również wieloma funkcjami i dobrymi parametrami.

Możliwości zmywarek do naczyń o szerokości 45 cm poznasz także w porównywarce zmywarek, gdzie znajdują się obszerniejsze opisy. A teraz dowiedz się w skrócie co nieco o naszych dzisiejszych bohaterach.

Zmywarka do zabudowy 45 cm - Opinie

1. Bosch SPV6YMX11E

zmywarka z białym frontem Bosch SPV6YMX11E
Pojemność10 kpl.
Klasa energetycznaB
Minimalny poziom hałasu43 dB
Liczba programów6
Zużycie wody na cykl8,5 l
CenaBosch SPV6YMX11E oferta w Ceneo

Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana 45 cmBosch SPV6YMX11E zachwyca klasą energetyczną B, wpływającą na niższe rachunki za prąd. Zdalną obsługę i kontrolę nad zmywarką umożliwia aplikacja mobilna Home Connect. Istnieje tryb wyciszenia do 30 minut, który znacznie redukuje hałas (Silence on demand uruchomisz również z poziomu aplikacji). Dostępna jest także funkcja Easy Start, która dostosuje właściwy program.

Możesz eksperymentować ze swoimi ulubionymi połączeniami funkcji oraz programów i zapisać, aby dostęp do nich był szybszy (opcja Favourite). Chwalona za funkcję TimeLight, która polega na wyświetlaniu na podłodze przed zmywarką czas do końca programu. Rewelacyjne efekty suszenia to zasługa wykorzystania zeolitu, czyli naturalnego minerału pochłaniającego wilgoć. Szuflada Vario3 Pro gwarantuje znakomite rozplanowanie przestrzeni, w tym również na większe akcesoria (ruchome elementy). Ponadto wysokość górnego kosza da się regulować na różnych poziomach.

Program Cichy docenisz zwłaszcza w małym mieszkaniu lub gdy masz kuchnię otwartą na salon. Plus stanowi system ochrony przed wyciekiem wody, technologia ActiveWater zapewniająca najwyższą wydajność, mniejsze zużycie energii i wody, a także bezszczotkowy silnik EcoSilenceDrive. Strefa Intensywna umożliwia uruchomienie cyklu dla delikatnych naczyń w jednym koszu, natomiast w drugim koszu intensywne mycie mocno zabrudzonych garnków. Przydatne jest białe oświetlenie wnętrza oraz sygnał dźwiękowy końca programu.

2. Siemens SR65ZX23ME

zmywarka do zabudowy 45 cm Siemens SR65ZX23ME
Pojemność10 kpl.
Klasa energetycznaC
Minimalny poziom hałasu43 dB
Liczba programów6
Zużycie wody na cykl9,5 l
CenaSiemens SR65ZX23ME oferta w Ceneo

Nieziemsko prezentuje się zmywarka do zabudowy 45 cmSiemens SR65ZX23ME z niebieskim oświetleniem wnętrza emotionLight. Diody LED włączają się po otwarciu drzwi zmywarki. Polecana ze względu na technologię szybkiego i energooszczędnego suszenia Zeolith, zdalną obsługę z każdego miejsca oraz timeLight, czyli wyświetlanie pozostałego czasu programu lub komunikatów o błędach na podłodze przed zmywarką.

Aplikacja mobilna pomoże Ci dobrać najlepszy program do Twoich potrzeb i powiadomi Cię, jak stan tabletek będzie niski. Funkcja varioSpeed Plus przyspiesza cykl zmywania z zachowaniem wydajności. Ruchome elementy we wnętrzu są oznaczone na niebiesko, więc szybko dostosujesz przestrzeń na większe naczynia lub te o niestandardowych kształtach. Dwa ramiona zraszające duoPower dbają o optymalne rozprowadzanie wody.

Wysokość górnego kosza regulujesz na trzech poziomach za pomocą specjalnych dźwigni. Zmywarka Siemens umożliwia zapisanie swoich ulubionych kombinacji ustawień. Funkcja Strefa Intensywna podwyższa ciśnienie wody w jednym koszu, z kolei w drugim pozwala na zmywanie delikatnego szkła. Asystent Dozowania w pełni wykorzysta potencjał detergentu. Program do czyszczenia zmywarki machineCare sprawi, że wnętrze będzie pachniało, a sama zmywarka działała bezawaryjnie przez długi czas. Chwalona za czujnik sprawdzający stopień zabrudzenia wody, trwały silnik i programowanie czasu startu.

3. Amica DIM46C6EBOiEU

zmywarka o szerokości 45 cm Amica DIM46C6EBOiEU
Pojemność10 kpl.
Klasa energetycznaC
Minimalny poziom hałasu41 dB
Liczba programów6
Zużycie wody na cykl8 l
CenaAmica DIM46C6EBOiEU oferta w Ceneo

Biała zmywarka do naczyń 45 cmAmica DIM46C6EBOiEU wyróżnia się silnikiem inwerterowym Silent Drive 3.0., który pracuje cicho, energooszczędnie, jest trwały i zapewnia skuteczne zmywanie. Opcja OpenDry polega na automatycznym uchyleniu drzwi pod koniec fazy suszenia, tak aby naturalnie doschły. Wśród atutów wymienia się SteamPower, czyli użycie gorącej pary w celu redukcji bakterii. Innowacyjnym rozwiązaniem jest niebieska dioda BlueDot+ informująca o postępach zmywarki za pomocą komunikatów świetlnych. Na przykład w momencie pracy masz do czynienia ze światłem ciągłym.

W programie Cichy zmywarka osiąga poziom głośności tylko 41 dB. Istnieje możliwość skrócenia bądź wydłużenia programu. W trzecim koszu z powodzeniem ułożysz sztućce. Do przedłużenia żywotności zmywarki konieczne jest regularne czyszczenie i dezynfekcja. Wystarczy, że będziesz pamiętał o programie Autoczyszczenie. Przydatną funkcją jest opóźnienie startu, mycie strefowe, wyświetlacz LED oraz elektroniczne dozowanie nabłyszczacza.

Ogromnym ułatwieniem jest opcja Add+, dzięki której dodasz zapomniane naczynia podczas cyklu. Naczynia będą idealnie domyte dzięki trzem ramionom natryskowym. Kosze pozwalają na wygodną konfigurację pod własne potrzeby. Pomocny okaże się czujnik braku soli i czujnik braku nabłyszczacza. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie producenta, aby otrzymać 10-letnią gwarancję na przerdzewienie komory. Kontrolowane rozpuszczanie tabletki do zmywania to zasługa Asystenta Dozowania.

4. BEKO DIS48130

zmywarka do zabudowy BEKO DIS48130
Pojemność11 kpl.
Klasa energetycznaD
Minimalny poziom hałasu45 dB
Liczba programów8
Zużycie wody na cykl8,7 l
CenaBEKO DIS48130 oferta w Media Expert

Pojemna zmywarka do zabudowy 45 cm BEKO DIS48130 została wyposażona w technologię WaterSafe+ zapobiegającą przed wyciekiem wody. Tym samym zarówno podłoga, jak i sam sprzęt nie są narażone na uszkodzenia. Technologia AquaIntense to z kolei doskonałe rozwiązanie do walki z uciążliwymi zabrudzeniami, bowiem ciśnienie wody jest intensywne.

Po skończonym zmywaniu drzwi automatycznie są otwierane, aby suszenie przebiegało oszczędniej i efektywniej. Warto wspomnieć o specjalnym mechanizmie SlidingFit, który ułatwia instalację frontu, tak aby go idealnie dopasować do zabudowy kuchennej. Pomocny jest wyświetlacz LED, opóźnienie startu, regulacja wysokości górnego kosza oraz łatwo otwierająca się pokrywa dozownika.

5. Teka DFI 74950

zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm Teka DFI 74950
Pojemność11 kpl.
Klasa energetycznaD
Minimalny poziom hałasu45 dB
Liczba programów9
Zużycie wody na cykl8,7 l
CenaTeka DFI 74950 oferta w Ceneo

Zestawienie zmywarek do zabudowy 45 cm zamyka Teka DFI 74950. Ta nowoczesna zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm charakteryzuje się wieloma programami zmywania, pojemnością aż 11 kompletów naczyń, a także trzecim koszem na sztućce. Bez problemu sprawdzi się dla większej rodziny. Automatyczne otwieranie drzwiczek gwarantuje energooszczędne dosuszanie naczyń.

Praktycznym rozwiązaniem jest funkcja połowy załadunku i funkcja Express skracająca czas zmywania nawet o 70%. Jeżeli masz do umycia naczynia lekko zabrudzone, to możesz skorzystać z programu Mini30. Zmywarkę da się zamontować w słupku, tak aby mieć do niej wygodny dostęp bez schylania się. Minimalna temperatura zmywania wynosi 35°C, a maksymalna 70°C. Czujnik MultiCleaner dostosuje się do zastosowanego przez Ciebie detergentu.

Czy warto inwestować w zmywarkę do zabudowy 45 cm?

Możliwe, że już poznałeś wolnostojące zmywarki do naczyń w naszym dziale ranking zmywarek, ale jednak przechodzi Ci przez myśl sprzęt w zabudowie. Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm to najlepsza opcja, jeżeli akurat jesteś w trakcie remontu kuchni i wymiany sprzętu bądź mebli na nowe bądź dopiero urządzasz kuchnie w nowym mieszkaniu.

Zmywarka w ciągu mebli kuchennych bądź w kolumnie to z pewnością wielka estetyka. W pełni zintegrowana nie rzuca się tak w oczy, jedynie widać front.

Pomimo szerokości 45 cm są w stanie spełnić wymagania rodziny. Zmieszczą wiele kompletów naczyń, są zaawansowane technologicznie, intuicyjne w obsłudze, żywotne, bezpieczne i ciche. Nie zużywają wiele wody ani energii elektrycznej, o ile oczywiście wybierzesz właściwy model.

Warto zaznaczyć, że na zmywarkę do zabudowy o szerokości 45 cm decydują się również osoby, które dysponują małą kuchnią. Jak widać na powyższych przykładach można również znaleźć praktyczną zmywarkę do zabudowy 45 cm w dobrej cenie.

Podsumowanie

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm są w stanie zmieścić do 11 kompletów naczyń. Wyłoniłam czołowe modele od takich producentów, jak Amica, Bosch, Siemens, Teka i BEKO. Każda z nich dba o niewielkie zużycie energii (klasy energetyczne B, C lub najwyżej D). Poziom hałasu nie przekracza 45 dB, a zużycie wody na cykl wynosi maksymalnie 9,5 l.

Programów znajdziesz od 6 do 9. Najważniejsze, że zmywarki imponują licznymi funkcjami i technologiami, które wpływają na różne aspekty. Mowa między innymi o wydajniejszym zmywaniu i suszeniu, większym komforcie użytkowania, ekonomicznej i żywotnej pracy.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Zmywarka do zabudowy 45 cm | Ranking TOP 5