PODPOWIEDZI:

Qpad 5k [RECENZJA]

Jaka powinna być idealna mysz dla gracza? Oczywiście szybka i precyzyjna, poza tym powinna być maksymalnie wygodna. Wszystkie te cechy znajdziemy w laserowym gryzoniu Qpad 5K, jak spisał się w testach? Zobaczcie w recenzji.

QPad 5K Pro Gaming

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Precyzyjny sensor laserowy
  • Genialny kształt
  • Wysoka jakość użytych materiałów
  • Dobre ślizgacze
WADY
  • Mało dociążona

Qpad 5K dostarczana jest z kompletem dodatkowych ślizgaczy. Mysz jest sporych rozmiarów. Jest nie tylko długa ale i wysoka, dzięki czemu idealna dla graczy o dużych dłoniach. Pokryta jest czarnym tworzywem, do którego dłoń przylega idealnie.

Qpad 5k

Qpad 5K posiada w sumie 7 przycisków, z czego 5 konfigurowalnych. Poza przyciskami głównymi, lewym i prawym, konfigurować można dwa przyciski dodatkowe, znajdujące się pod kciukiem.

Rolka myszki jest wykonana z białej gumy i działa dość precyzyjnie.

Qpad 5k

Największą zaletą myszki Qpad 5K jest jej nietypowy kształt, myszka zapewnia podparcie dla wszystkich pięciu palców dłoni. Do tego wyprofilowana jest tak, że jej powierzchnia stopniowo opada ku lewej stronie. Takie ułożenie zapewnia maksimum komfortu.

Myszki, których używają profesjonalni gracze >>>

Qpad 5k

Tył myszki zdoi duże, białe logo Qpada.

Qpad 5k

Wspomnieć należy też o parametrach technicznych myszki. Wyposażona w precyzyjny sensor laserowy o DPI dochodzącym do 5040. Przyśpieszenie wynosi 30g a częstotliwość próbkowania aż 1000 Hz. Ten ostatni parametr jest szczególnie ważny dla graczy, gdyż częstotliwość z jaką mysz odświeża dane gwarantuje maksymalnie szybki czas reakcji na wirtualnym polu bitwy.

Qpad 5k

Myszka pod kółkiem posiada dwa przyciski, dzięki którym przełączać możemy się pomiędzy dwoma, własnoręcznie ustalonymi wartościami DPI.

Qpad 5k

Wartości możemy nawet ustawić osobno dla osi X oraz Y.

Qpad 5k

Qpad 5K wyposażona jest w dobrej jakości ślizgacze, dzięki czemu każdy ruch myszy jest precyzyjny i płynny.

Baza myszek dla graczy >>>

Qpad 5k

Kabel połączeniowy posiada dwa metry długości, zabezpieczony jest solidnym oplotem a zakończony pozłacanym wtykiem USB.

Qpad 5k



 

Podsumowanie




Qpad 5K jest jedną z ciekawszych myszek jakie mi było dane testować w ostatnich miesiącach. Parametry techniczne i precyzyjny sensor zadowolą nawet wymagających graczy, a z komfortem płynącym z ułożenia dłoni na jej powierzchni mało co może się równać. 5K poleciłbym każdemu, kto szuka wygodnej i solidnej myszki w rozsądnej cenie.



 

Rozpakowanie myszki Qpad 5K



 

blog comments powered by Disqus