PODPOWIEDZI:

Hama uRage Exodus - klawiatura dla graczy za grosze

Firma Hama proponuje klawiaturę dla gracza, za rozsądną cenę. Klawiatura uRage Exodus świetnie wygląda, jest solidnie wykonana i cicha. Pisanie i granie przy jej pomocy to sama przyjemność. Dobry przykład idealnego kompromisu pomiędzy ceną a jakością!

Hama Exodus

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • CENA!
  • Jakość
  • Ciche klawisze
  • Fajny design
WADY
  • Za tą cenę BRAK!


 

Wygląd i jakość


 

Hama uRage Exodus od pierwszego użycia sprawia wrażenie solidnie wykonanego sprzętu.

Hama uRage Exodus

Hama uRage Exodus

Jest dość masywna, jak na klasyczną konstrukcję.

Posiada bardzo ciekawy kształt i podświetlane elementy, niebieskie diody po bokach, a także podświetlenie logo serii uRage, w środkowej części klawiatury.

Całe szczęście że w konstrukcji klawiatury wykorzystano minimum błyszczącego plastiku. Wygląda on ładnie, jednak się brudzi.

Jakość użytych materiałów jest bardzo wysoka, wręcz zadziwiająco wysoka jak na ten przedział cenowy. Plastik jest wytrzymały, klawiatura posiada także podpórkę pod nadgarstki, zintegrowaną z całą konstrukcją. Podpórka posiada gumowane miejsca, tak aby dłonie podczas pisania dobrze się trzymały powierzchni.

Hama uRage Exodus

Hama uRage Exodus

Hama uRage Exodus

Kabel klawiatury nie posiada oplotu, jego długość to około 2 metrów. Oplot w przypadku klawiatury nie jest tak ważny jak w myszkach dla graczy, kabel klawiatury jest o wiele mniej narażony na uszkodzenia.

Małym minusem są gumki antypoślizgowe, a raczej ich brak w tylnej części klawiatury. Jednak dzięki dość dużej masie klawiatura zachowuje stabilność podczas grania.

Podwyższenia są do wyboru dwa, dlatego regulacją kąta nachylenia będzie precyzyjna.


 

Klawisze


 

Klawisze w klawiaturze Hama uRage Exodus posiadają duży skok, jednak wciska się je lekko a pracują bardzo cicho. Jest to ogromna zaleta.

Nakładki klawiszy są lekko chropowate, dzięki temu przyczepność palców gracza jest bardzo dobra. W komplecie mamy wymienne nakładki na kursory, oraz klawisze WSAD. Są one w kolorze niebieskim i mają wyróżniać gamingowe klawisze na tle klawiatury.

Jednak mi te nakładki nie przypadły do gustu, bardziej wolałem czarne.

Klawiatura posiada także anti-ghosting, czyli brak blokowania klawiatury przy wciśnięciu wielu klawiszy na razi. Jednak producent nie podaje ile klawiszy możemy wcisnąć jednocześnie. Klawiatura posiada polski układ klawiszy.

Hama uRage Exodus

Hama uRage Exodus


 

Wrażenia z użytkowania


 

Do użytkowania klawiatury Hama uRage Exodus można się bardzo szybko przyzwyczaić. Jest niezwykle wygodna i dość cicha, plusem jest także duży enter oraz długi backspace. W znacznym stopniu ułatwiało mi to użytkowanie.

Podświetlenie i design klawiatury są świetne. Wyglądem może konkurować z klawiaturami z wyższej półki cenowej. Do tego odczuwamy też wysoką jakość użytych materiałów. Pisanie tekstów na tej klawiaturze jest ciche i szybkie, natomiast gra się niż na wysokim poziomie.

Klawiatura jest idealna dla osób szukających taniej i solidnej konstrukcji, bez zbędnych sterowników, klawiszy, czy portów USB.

Hama uRage Exodus

» Hama uRage Evo - niemiecka precyzja dla graczy!


 

Podsumowanie


 

Klawiatura Hama uRage Exodus w tym przedziale cenowym to produkt niezwykle wart polecenia.

Spełni wymagania każdego gracza, szukającego solidnej klawiatury bez zbędnych udziwnień. Dobra jakość wykonania, cicha praca klawiszy oraz podświetlane elementy i świetny wygląd, to najważniejsze cechy uRage Exodus. Klawiatura przejawia znakomity stosunek jakości do ceny, wydając taką kwotę nie ma się do czego przyczepić i ciężko by było dla niej o godnego konkurenta.

Ode mnie klawiatura Hama uRage Exodus otrzymuje maksymalną ocenę, od portalu Videotesty.pl rekomendację.

rekomendacja

Rozpakowanie klawiatury Hama uRage Exodus


blog comments powered by Disqus
Hama uRage Exodus - klawiatura dla graczy za grosze