PODPOWIEDZI:

Recenzja FLASHOUT 2 – Dynamiczne Wyścigi

Przyszła pora na naprawdę dynamiczne i wciągające wyścigi na platformy mobilne. Mowa o grze FLASHOUT 2 polskiego studia Jujubee, która trafiła na Androida, iOSa i Steama. Zapraszam do przeczytania recenzji!

Samsung Galaxy Tab 4 8.0

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wymagająca
  • Wiele pucharów jak i plansz
  • Ulepszanie i kupowanie nowych ścigaczy
  • Czuć w niej szybkość poruszania się
  • Walka z innymi przeciwnikami
  • Polska wersja językowa
  • Wieloplatformowa
  • Sterowanie
WADY
  • Utrudnione poruszanie się po menu

FABUŁA

Głównym zadaniem gracza jest pokonanie wszystkich przeciwników i stanie się najlepszym. W trybie kariery znajdziemy bardzo dużo pucharów, w który możemy brać udział. FLASHOUT 2 oferuje nam bardzo wiele godzin zabawy z mega szybkimi pojazdami. Nic nie stoi na przeszkodzie aby włączyć pojedynczy wyścig, jeżeli tylko chcemy.

 FLASHOUT 2

» Uratuj załogę statku kosmicznego!

ROZGRYWKA

Sterowanie niezwykle szybkimi ścigaczami nie jest zadaniem łatwym. Do tej gry przyjdzie nam najpierw nauczyć się grać a dopiero później możemy myśleć o zwycięstwie. Bardzo duża szybkość poruszania się jak i wiele migających elementów może rozkojarzyć. Bardzo trudno jest to wszystko „ogarnąć” mówiąc kolokwialnie za pierwszym podejściem. Musimy stopniowo poznawać ten tytuł.

WALKA

Oprócz ścigania się z przeciwnikami bardzo często będziemy musieli walczyć. Bierna postawa w zawodach nie gwarantuje nam zwycięstwa. Tak więc pozostaje nam rywalizować z wieloma przeciwnikami na trasie. Do pomocy będziemy mieli karabin maszynowy, rakiety, osłony czy miny. Jednak aby je aktywować najpierw musimy zdobyć amunicję na trasie. Oprócz power upów znajdziemy także masę monet. Po każdym wyścigu warto zajrzeć do garażu aby ulepszyć naszą maszynę. Podwyższać możemy takie statystki jak prędkość, przyspieszenie, sterowność czy energie. Wraz z postępem i dysponowaniem większą ilością gotówki możemy kupić nowy ścigacz.

 FLASHOUT 2

GRAFIKA

Autorzy dodali możliwość wybrania odpowiedniego poziomu detali w opcjach. Pozwoli to graczom na dobór odpowiedniej grafiki. Ważne aby tytuł był cały czas dynamiczny i ani na moment nie zwalniał. Podczas gdy dysponujemy silnym mobilnym sprzętem warto wybrać najwyższą szczegółowość grafiki. Trasy są bardzo dobrze wykonane, jednak widać tutaj powtarzające się elementy. Jest to trochę mylące jak mamy precyzyjnie określić na jakiej trasie się ścigamy.

 FLASHOUT 2

STEROWANIE

Możliwość wybrania sterowania na przyciskach to bez wątpienia plus. Bardzo precyzyjnie możemy poruszać się po niezwykle szybkiej grze. Nie miałem problem podczas całej zabawy z FLASHOUTEM 2 zarówno na tablecie jak i na smartfonie. Osoby preferujące sterowanie żyroskopem także mają taką możliwość wybierając odpowiednią opcję w menu.

 FLASHOUT 2

[PODSUMOWANIE]

FLASHOUT 2 to naprawdę znakomita gra wyścigowo-zręcznościowa. Czuć przy niej szybkość poruszającego się pojazdu. Wiele ścigaczy jak i możliwość ich ulepszania to silna strona produkcji. Autorzy stworzyli także wiele pucharów jak i tras do rywalizacji z komputerowymi przeciwnikami. Na plus zasługuje polskojęzyczny interfejs zarówno na iOS, Android jak i Steam. Jedyną wadą jest nieintuicyjny sposób poruszania się po menu. Miałem bardzo dużo problemów z interfejsem i nie do końca wiedziałem co tak naprawdę robię. Polecam wszystkim fanom wysokich szybkości!

Program testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

 FLASHOUT 2

blog comments powered by Disqus
Recenzja FLASHOUT 2 – Dynamiczne Wyścigi