PODPOWIEDZI:

Recenzja Delux T15S - Najlepszy Model Firmy Delux

Zapraszam was na recenzję klawiatury dla graczy od firmy Delux model T15S. Jest to najbardziej topowa wersja od tej firmy, klawiaturę możemy kupić w granicach 110zł.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Przystępna cena
  • Odporna na zalanie
  • 10 dodatkowych przycisków
  • 3 profile do wykorzystania
  • Polski interfejs oprogramowania
  • Przyciski multimedialne
  • Wygodna
WADY
  • Mało szorstkie przyciski
  • Brak podświetlenia klawiszy

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

W pudełku znajdziemy: instrukcję obsługi w języku polskim, płytę ze sterownikami w wersji 2.0 oraz klawiaturę. Ona dodatkowo jest chroniona przez przezroczystą folię i znajduje się pomiędzy miękkimi wkładkami. Osoby nie posiadające napędu optycznego, mogą ściągnąć sterownik ze strony producenta. Oprogramowanie dostępne jest także w polskiej wersji językowej.

Klawiatura Delux T15S 1

Wizualnie Klawiatura

Deluxe T15S ma wymiary: 456 x 300 x 35mm. Kabel nie jest opleciony i ma długość 170cm. Klawiatura zawiera 125 przycisków. Na samej górze znajdziemy rączkę do łatwiejszego przenoszenia klawiatury. Na niej znajdują się 4 przyciski multimedialne: następny, poprzedni utwór, wstrzymaj/odtwarzaj i zatrzymaj. Na uwagę zasługuje także okrągłe pokrętło, dzięki któremu możemy zarządzać poziomem dźwięku w systemie operacyjnym. Na dwóch górnych rogach klawiatury znajdziemy, dodatkowy port USB 2.0. Klawiatura Delux T15S jest utrzymana w kolorystyce czarno-czerwonej. Podobnie jak było to w tańszej wersji Deluxe K9020, tutaj także klawisze "W A S D" jak i przyciski strzałek są czerwone. Z lewej strony znajdziemy dodatkowe 10 klawiszy, które możemy wykorzystać jako skróty klawiszowe. One także się wyróżniają dzięki swojej czerwonej barwie. Na górnej części są przyciski służące do zmiany profili, uśpienie komputera jak i wyłączenia klawisza Windows. Na obudowie znajdziemy także charakterystyczne metalowe gwinty. Dodają one dodatkowy charakter gamingowy. Przyciski są niezwykle ciche. Nie są co prawda tak szorstkie w dotyku jak tańsza wersja, ale także są dość wygodne.

Klawiatura Delux T15S 2

Klawiatura Delux T15S 3

» Recenzja Call of Duty Advanced Warfare (Single Player)

Cechy Charakterystyczne

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu będziemy w stanie przypisać skróty klawiszowe pod specjalnie przygotowane przyciski. Dzięki nim możemy nagrywać makra i przypisywać skróty programów. Do dyspozycji twórcy dali nam, trzy profile co pozwoli nam na przypisanie aż do 30 przycisków. Bieżący profil możemy później zapisać na dysku, bądź wczytać kopię korzystając z funkcji importuj. Model T15S także jest odporny na zalanie. Kiedy przez przypadek wylejemy wodę, bądź napój na klawiaturę, nic się nie stanie. Dzięki specjalnemu odejściu, woda wydostanie się spod specjalnie zaprojektowanych otworów.

Klawiatura Delux T15S 4

Klawiatura Delux T15S 5

PODSUMOWANIE

Klawiatura Deluxe T15S to ciekawy produkt, dla graczy chcących korzystać z dodatkowych klawiszy. Trzy profile umożliwiają nam na przypisaniu bardzo wielu funkcji, posiadamy także klawisze multimedialne do zarządzania dźwiękiem. Windows Lock zablokuje nam funkcję przycisku Windows. Przez przypadkowe naciśnięcie tego klawisza nie przeniesie nas do pulpitu podczas zabawy. Klawiatura jest niezwykle wygodna podczas pracy. Podczas wielu godzin zabawy, czułem się dość komfortowo i nie narzekałem na przyciski. Model ten, także jest odporny na przypadkowe zalanie. Jak na klawiaturę za około 110zł wydaje mi się, że warto zainteresować się tym produktem. Brakować może tylko wyłącznie podświetlenia klawiszy.

Klawiatura Delux T15S 6

» Recenzja Delux K9020 - Tania Klawiatura Dla Graczy

blog comments powered by Disqus
Recenzja Delux T15S - Najlepszy Model Firmy Delux