PODPOWIEDZI:

Recenzja Delux K9020 - Tania Klawiatura Dla Graczy

Sprzęt dla graczy wcale nie musi być drogi. Zapraszam was na recenzję klawiatury dla graczy od firmy Delux model K9020. Można ją kupić już za około 34zł.

Tesoro Durandal

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Tania klawiatura dla graczy
  • Odporna na zalanie
  • Ładny wygląd
  • Miłe w dotyku klawisze
  • 5 dodatkowych klawiszów multimedialnych
  • Nie potrzebuje sterowników
WADY
  • Brak

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

W pudełku znajdziemy tylko klawiaturę. Jest ona dodatkowo chroniona przez przezroczystą folię. Nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe sterowniki do prawidłowego działa urządzenia. Wystarczy tylko, że podepniemy Delux K9020 do dowolnego portu USB 2.0. System operacyjny powinien automatycznie rozpoznać klawiaturę i zainstalować niezbędne sterowniki.

Delux K9020 1

DANE TECHNICZNE

Deluxe K9020 ma wymiary: 461.5x190.5x23mm. Kabel nie jest opleciony i ma długość 170cm. Klawiatura zawiera 109 przycisków i jest utrzymana w czarno-czerwonym kolorze. Po prawej stronie znajdziemy nazwę firmy Delux i trzy kontrolki. Na samej górze jest 5 dodatkowych przycisków multimedialnych: ciszej, głośniej, wyłącz dźwięk, poprzednia i następna strona. To co najbardziej wrzuca się w oczy to na pewno 4 czerwone przycisk W A S D. Nie pełnią one żadnej specjalnej funkcji ale dzięki temu klawiatura lepiej wygląda. Tak samo uczyniono z przyciskami strzałek. Jest to stylistyka utrzymana bardziej dla komputerowych graczy niż biurowego pracownika. Przyciski są bardzo miłe w dotyku dzięki szorstkiemu plastikowi. Tworzywo dodatkowo jest wzmocnione przed ścieraniem się a nadruki wypalono laserem.

Delux K9020 3

» Recenzja Delux M811 - Tania Mysz Dla Graczy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Model K9020 jest odporny na zalanie. Kiedy przez przypadek wylejemy wodę bądź napój na klawiaturę nic się nie stanie. Dzięki specjalnemu odejściu woda wydostanie się spod specjalnie zaprojektowanych otworów.

Delux K9020 4

PODSUMOWANIE

Klawiatura Deluxe K9020 to interesujący produkt dla mniej zamożnych graczy. Klawiatura jest niezwykle wygodna w korzystaniu, przyciski są miłe w dotyku i dość ciche, dodatkowo mamy 5 klawiszy multimedialnych, które mogą nam pomóc nie tylko w graniu a także w pracach biurowych. Model za około 34zł jest odporny na zalanie, tak więc kiedy przydarzy nam się przykry incydent nie będziemy musieli kupować nowej klawiatury. Urządzenie nie potrzebuje sterowników do prawidłowej pracy na komputerze. Jeżeli nie posiadacie zbyt wiele pieniędzy, a oczekujecie wygodnej klawiatury to Delux K9020 wam w zupełności wystarczy na kilka lat.

Delux K9020 2

» Rapoo V900 - Rewelacyjna Myszka Dla Graczy

blog comments powered by Disqus
Recenzja Delux K9020 - Tania Klawiatura Dla Graczy