PODPOWIEDZI:

Recenzja Delux M526 - Ciekawa Bezprzewodowa Mysz

Zapraszam was na recenzję, bezprzewodowej myszki firmy Deluxe model M526. Produkt znakomicie sprawdza się do pracy biurowej jak i grania. Na plus może przemawiać także dość atrakcyjna cena około 50zł.

Podkładka pod mysz Conkor

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Wygodna myszka
  • Specjalnie wyprofilowana dla osób praworęcznych
  • Dwa dodatkowe przycisk
  • 1000-1500 DPI
  • Bezprzewodowa
WADY
  • Tylko dla osób praworęcznych

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

W pudełku znajdziemy: samą mysz, Nano odbiornik, płytę ze sterownikami i instrukcję obsługi. Nie będziemy musieli jednak instalować oprogramowania. Po podłączeniu nadajnika do portu USB, system powinien automatycznie wykryć myszkę. Instalacja jest niezwykle szybka i bezproblemowa.

Delux M526 1

PODSTAWOWE DANE

Delux M526 to średniej wielkości mysz. Dokładne wymiary: 109.3 X 70.0 X 41.3 mm. Waży około 120 gram. Posiada sensor laserowy, który pozwala na pracę w zakresie 1000-1500 DPI. Bezprzewodowy nadajnik działa w paśmie 2.4GHz i do 10 metrów. Do zasilenia myszy, będziemy potrzebowali jednej baterii AA. Testując urządzenie wykorzystałem baterię z zestawu. Dodatkowo ten model jest wyposażony w dwa dodatkowe przyciski. Pozwalają one na cofnięcie bądź przejście do następnej strony w przeglądarce. Według danych producenta, przyciski powinny pozwolić na 3.000.000 kliknięć. Akceleracja w tym modelu wynosi 8g.

Delux M526 2

WYKONANIE

Myszka została stworzona większości z plastiku. Materiał ten jest jednak bardzo przyjemny w dotyku. Model M526 jest specjalnie wyprofilowany dla osób praworęcznych. To dodatkowo zwiększa komfort pracy na tym urządzeniu. Bardzo dobrze leży w dłoni podczas pracy jak i grania w gry. Otrzymany model jest w niebieskiej wersji kolorystycznej. Dostępne są także kolory: czarny, szary i czerwony.

Jak nie przepłacić za nową myszkę? >>>

Delux M526 4

Delux M526 5

PODSUMOWANIE

Delux M526 to bez wątpienia ciekawy produkt. Mysz kosztuje około 50zł i jest bezprzewodowa. Bardzo dobrze leży w dłoni, dzięki specjalnemu wyprofilowaniu. Przyciski chodzą bez problemowo i mamy także dodatkowe dwa klawisze. Rolka chodzi z dość charakterystycznym oporem, ale dość cicho. Na uwagę zasługuje czas pracy na bateriach. Jest on niezwykle długi i pozwoli na około 12 godzin pracy. Pod myszką jest także specjalny włącznik/wyłącznik. Model ten znakomicie łączy w sobie dwa światy: pracę biurową i granie. Jeżeli częściej pracujesz przy komputerze ale lubisz czasami pograć to w zupełności polecam Delux M526!**

Delux M526 6

blog comments powered by Disqus
Recenzja Delux M526 - Ciekawa Bezprzewodowa Mysz