PODPOWIEDZI:

Recenzja Rally - Gra Rajdowa Na Androida

Autor hitu Ski Jump, powraca z nowym tytułem. Tym razem będziemy się ścigać w grze rajdowej. Co z tego wyszło? Zapraszam do przeczytania recenzji!

Kruger&Matz 1060G

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Darmowa
  • Wiele tras
  • Ulepszanie tras
  • Trudna
  • Multiplayer
WADY
  • Grafika pojazdów
  • Szybko się nudzi
  • Nierozwijana wersja na iOS
  • Drobne problemy ze sterowaniem

KILKA SŁÓW O GRZE

Autor wydał ten tytuł, pod dwoma różnymi nazwami, na obie liczące się platformy mobilne. Na Androidzie gra się nazywa Rally, natomiast na iOS możemy ją znaleźć pod frazą Rally Championship. Nie wiem dlaczego tak się stało, ale posiadacze systemu operacyjnego z zielonym robocikiem są w lepszej sytuacji. Pojawiają się częstsze aktualizacje, patche i funkcjonalności. Posiadacze iUrządzeń ciągle muszą grać w pierwszą wersję, oznaczoną numerkiem 1.0.

Rally 1

ROZGRYWKA

Naszym zadaniem jest szybka jazda i osiąganie dobrych wyników. Ścigać się, możemy na wielu dostępnych trasach. Różnią się one od siebie długością, układem obiektów jak i grafiką. Oprócz ścigania się w trybie offline, jest także możliwość rywalizowania z innymi graczami przez sieć. Twórca daje nam, aż 16 tras i 7 różnych samochodów. Pojazdy możemy ulepszać za zebrane pieniądze podczas wyścigów.

Rally 2

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO

GRAFIKA

Poziom graficzny w grze Rally jest bardzo nie równy. Trasy dość dobrze prezentują się na ekranie tabletu czy smartfona. Zdecydowanie gorzej wyglądają modele samochodów. Są niezwykle brzydkie i kolorami się wyróżniają na tle innych obiektów. Nie posiadają zbyt wielu poligonów i mają słabe oświetlenie karoserii.

Rally 3

PODSUMOWANIE

Rally to typowy średniak dostępny na platformy mobilne. Gra jest dostępna za darmo, jednak brakuje jej polotu. Czegoś co pozwoliłoby tej grze, wybić się z tysiąca innych aplikacji dostępnych w marketach. Typowo zręcznościowy model jazdy się sprawdza, przypomina mi to gry rajdowe z lat 90. Spora ilość tras jak i możliwość ulepszenia naszego samochodu, są bez wątpienia na plus. Tak samo jak tryb dla wielu graczy. W gorszej sytuacji są jednak posiadacze iPhonów, gdzie w App Store nadal widnieje starsza wersja produktu.

Program testowano na tablecie: Kruger&Matz; KM1060

Rally 4

10 Gier, Na Które Czekam W 2015 Roku

blog comments powered by Disqus
Recenzja Rally - Gra Rajdowa Na Androida