PODPOWIEDZI:

Recenzja Alto’s Adventure - Minimalistyczny Runner

Firma Apple niezwykle uwielbia minimalizm. Spora część twórców aplikacji, także idzie w tym kierunku, projektując swoje aplikacje. Najnowsza gra Alto’s Adventure, idealnie wpasowuje się w tą filozofię. Zapraszam do przeczytania recenzji!

iPad mini Retina Wi-Fi Cell 32GB Sp Grey ME820FD/A

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Oprawa audiowizualna
  • Możliwość wykonywania zadań
  • Triki
  • Brak mikropłatności
  • Wciąga
WADY
  • Tylko na platformę iOS

ROZGRYWKA

Alto’s Adventure to niekończący się runner. Główny bohater porusza się na desce snowbordowej, po losowo generującym się otoczeniu. Bardzo dużo się tutaj skacze po górach, zbiera przedmioty jak i wykonuje się efektowne dla oka ewolucje. Dzięki trickom postać porusza się szybciej, przez co łatwiej będzie nam pokonać rozległe przepaście.

SKLEP

W grze dostępny jest sklepik, w którym można wykupić bądź, ulepszyć power upy. Zbierając lamy, zwiększamy swój mnożnik punktowy, przez co szybciej zdobędziemy niezbędną kwotę do odblokowania przedmiotów. Twórcy zrezygnowali z mikropłatności. Alto’s Adventure nie posiada ukrytych kosztów, do kupna powerów potrzebować będziemy tylko wirtualnej waluty. Rozczarować może tylko bardzo mała ilość przedmiotów do ulepszenia. Być może w kolejnych aktualizacjach doją nowe.

Recenzja The Talos Principle - Fenomenalna Gra Logiczna!

GRAFIKA

Tytuł posiada niezwykle minimalistyczną grafikę. Brakuje w niej szczegółów, spora ilość elementów jest bardzo ciemna. Same drzewa nie powalają wizualnie, jednak mimo to Alto’s Adventure wygląda uroczo. Wszystko dzięki zastosowaniu zmiennych warunków pogodowych. Podczas rozgrywki zmienia się kolor nieba, pojawia się księżyc, czy piękne zachody słońca. Niezwykle ten element mi się podobał i sprawiał, że każda rozgrywka wydawała się być inna.

PODSUMOWANIE

Alto’s Adventure to niezwykle wciągająca mobilna gra. Z pozoru prosty runner zamienia się w niezwykle interesującą grę. Ma niezwykle zachęcającą oprawę graficzną jak i muzyczną. Pełną klimatu rozgrywkę i masę misji do zrealizowania. Zdobywając kolejne poziomy mamy dostęp do kolejnych postaci, które to posiadają odmienne właściwości, zmieniające zabawę. Autorzy zrezygnowali także z reklam, w całej aplikacji. Warto zainteresować się Alto’s Adventure wczególności jak mamy iPhona bądź iPada. Posiadacze platformy Android będą musieli uzbroić się w cierpliwość, być może pojawi się w przyszłości konwersja.

Link do aplikacji: App Store

Recenzja Shadowmatic - Mobilna Gra Oparta Na Cieniach

blog comments powered by Disqus
Recenzja Alto’s Adventure - Minimalistyczny Runner