PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej

Hykker Active Cam HD. Bardzo przystępny cenowo zestaw z kamerką sportową i akcesoriami do niej. Ale zaraz zaraz. Producent dosłał nam dwie sztuki - naturalnym więc będzie jedną z nich nakręcić całą recenzję prawda? Więc zaczynamy od początku.

Hykker Active Cam HD

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Cena
  • Jakość Wykonania Akcesoriów
  • Ilość Akcesoriów
  • Prostota Użytkowania
WADY
  • Słaba Bateria
  • Słaba jakość Nagrań
  • Mało opcji dla zaawansowanych użytkowników

Oto Hykker Active Cam HD. Bardzo przystępny cenowo zestaw z  kamerką sportową i akcesoriami do niej. Po wypakowaniu naszym oczom ukazuje się cała masa akcesoriów zapakowanych w woreczki strunowe oraz oczywiście sama kamera w woododpornym zamknięciu.

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Same akcesoria są wykonane poprawnie. Nie jest to oczywiście jakość dodatków do GoPro, ale wszystkie plastikowe elementy są bardzo solidne i bez problemu spełnią swoje zadanie. Wodoodporny Case nie różni się materiałami od droższej konkurencji i daje radę nawet w ekstremalnych warunkach, co pokażemy za chwilę w praktyce.

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej

Serce zestawu, czyli kamerka przypomina designem GoPro - posiada 4 przyciski - Power, którym włączamy kamerkę i przełączamy tryby,Ok, którym nagrywamy i zatwierdzamy opcje, oraz dwa przyciski góra/dół. Do tego z boku znajdziemy slot na kartę MicroSD obsługujący do 32GB pamięci oraz wejście micro USB na kabel ładujący.

Rankingi kamerek sportowych >>>

Na spodzie mamy slot na baterie - którą znajdziemy tylko jedną w zestawie - szkoda, bo jej pełne naładowanie, zważywszy na rozmiar, starczy zaledwie na 3-4 godziny pracy urządzenia.

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej

Ilość opcji jest bardzo ograniczona, co z jednej strony może przeszkadzać zaawansowanym użytkownikom - a z drugiej strony ucieszyć laików, którzy po prostu chcą wcisnąć przycisk do nagrywania i uchwycić pożądane ujęcie.

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej

No ale przejdźmy do samych nagrań - jak widzicie zostawiają one sporo do życzenia. Active Cam nagrywa w 1080p, 720p oraz 480P, ale każda z tych rozdzielczości wykazuje ogromne szumy, a wyższe rozdzielczości także spadek płynności. Ponad to, przy gwałtownych ruchach widać "pływanie" obrazu charakterystyczne dla niższych modeli aparatów w smartfonach. Efekty widzicie sami - nagrałem przejście po schodach ze statywem, mouth-camem oraz kamerą w dłoniach, przejazd rowerem, przebitki z ulicy oraz test podwodny - wszystko to powinno pomóc wydać wam werdykt dotyczący tej kamerki.

Katalog produktów Hykker >>>

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej

W efekcie Active Cam HD to fajna zabawka na początek naszej przygody z kamerkami sportowymi. Po zakupie możemy się trochę pobawić ujęciami, zabrać sprzęt na wakacje - a jak nam się znudzi lub kupimy coś lepszego - umieścić go w samochodzie jako rejestrator jazdy.

Hykker Active Cam HD - TEST Budżetowej Kamery Sportowej

Hykker Active Cam HD - Podsumowanie Testu

Jakie kamery sportowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer sportowych z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kamery sportowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Goclever DVR Extreme Pro 4K Goclever DVR Extreme Pro 4KBest of the best!
2Xiaoyi Yi Action YDXJ01XY Xiaoyi Yi Action YDXJ01XY Sprawdź sam
3OVERMAX ActiveCam 4.1 BL OVERMAX ActiveCam 4.1 BL Ten ma niezłą cenę!
4Eken H9R Eken H9R Polecany model
5Manta EYE MM333 Manta EYE MM333 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Kamerek Sportowych

blog comments powered by Disqus