PODPOWIEDZI:

BlitzWolf BW-F3 - Test Chińskiego Głośnika Bluetooth

Głośników bluetooth na naszym rynku jest bardzo dużo, tak samo na portalach internetowych jak i w marketach. Półki się uginają, a każdy wydaje się bardzo podobny do kolejnego. Oczywiście znane marki grają fajnie, ale jednocześnie sporo kosztują. Te tańsze propozycje nie oferują zazwyczaj zadowalającej jakości. Jednak wybór nie kończy się na polskim rynku. Dziś test urządzenia prosto z Chin od firmy Blitzwolf.

BlitzWolf BW-F3

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wykonanie
  • Jakość dźwięku
  • Dobra cena
WADY
  • brak złącza USB do ładowania telefonu.

BlitzWolf BW-F3 można kupić np. na aliexpress, bangood. com lub amazonie. Z dostawą do Polski nie ma najmniejszego problemu, czas ok. 20 dni, ale ja miałem chyba szczęście, bo urządzenie przyszło do mnie w 16 dni. Cena to nieco ponad 100 zł, czyli duży konkurent dla najmniejszych propozycji na naszym rynku.

Wygląd

Wymiary naszego urządzenia to: 17x7x5cm, a waga liczy zaledwie 425g.

Test BlitzWolf BW-F3

Głośnik prezentuje się ciekawie, wygląda jakby był pancernie wykonany. Kolorystyka to czarny w połączeniu z niebieskim lub jak kto woli z pomarańczowym. Osłona głośników to aluminiowa kratka, a boki i część frontów to tworzywo plastikowo gumowe. Taką gumą pokryte są również przyciski sterowania, a te są tylko 4. Włączanie urządzenia, przycisk do odbierania rozmowy, uruchamiania i pauzowania muzyki oraz plus i minus służące do regulacji głośności. Poza przyciskami na froncie znajduje się również dioda sygnalizująca działanie urządzenia oraz pokazująca np. czy sprzęt jest aktualnie sparowany z telefonem czy np podłączony jest za pomocą kabla.

Do jednego boku przytwierdzona jest gumowa rączka, na drugim pod gumową uszczelką znajdziemy złącza mikro USB do ładowania oraz mini Jack do podłączenia się kabelkiem.

Dlaczego pod uszczelką? Ponieważ urządzenie jest wzmocnione, odporne na upadki i wodę. Oczywiście nie polecam się z nim kąpać ale deszcz lub mokra ręka nie robi na nim wrażenia.

BlitzWolf BW-F3 - przyciski

Dane techniczne

  • Bateria: 20000 mAh
  • Moc: 2x5 watt
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: 6-8 godzin.
  • Głośniki: 2x40mm
  • Porty: mikro USB, mini jack

BlitzWolf BW-F3 - front

Rankingi głośników >>>

Dźwięk

Zdecydowanie od razu można powiedzieć, że gra głośno. Producent podaje skuteczność na poziomie 75 dB, jednak mi bez problemu udało się zmierzyć nawet ponad 80 dB. Dźwięk jak można się domyślać nie jest bardzo wyszukany i nie powala jakością, ale gra czysto i klarownie, oferując jednocześnie niezły bas, co zazwyczaj jest słabością tego typu małych konstrukcji. Plusem jest również to, że nawet przy głośnym ustawieniu nie charczy i nie trzeszczy.

Podsumowując, fajne urządzenie, które jest małe, przenośne, wytrzymałe i świetnie gra. Na grilla czy ognisko nada się idealnie. Nikogo raczej nie zagłuszy, ale nam też ciężko będzie zagłuszyć ten głośnik. W pomieszczeniach zamkniętych (nawet w większych pokojach) jest naprawdę głośny.

blog comments powered by Disqus
BlitzWolf BW-F3 - Test Chińskiego Głośnika Bluetooth