PODPOWIEDZI:

5 Zalet Lenovo Phab 2 Plus

Od momentu wybuchowego Galaxy Note 7 nie pojawiło się na rynku nic ciekawego w kategorii phabletów. Lenovo zaprezentowało jednak ciekawy sprzęt, w niewygórowanej cenie, ale za to z ogromnym ekranem i potencjałem! Czym zachwycił mnie Lenovo Phab 2 Plus? Czy jest dobrym phabletem?

Lenovo Phab 2 Pro

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Aparat
  • Ekran
  • Ergonomia
  • Bateria
  • Dolby Atmos
WADY
  • Brak rysika

Ekran

6,4 cala to naprawdę pokaźna matryca. Urządzenie jest przecież phabletem, zatem duży ekran to cecha obowiązkowa! Oprócz tego, że jest spory, to wyświetlany obraz również jest w świetnej jakości! Znakomicie odwzorowane kolory, wysoka jasność oraz rozdzielczość FullHD, pozwalają cieszyć się wyświetlanymi treściami. Dzięki tak dobremu ekranowi, urządzenie z pewnością może służyć za przenośne kino czy konsolę.

Ekran Lenovo Phab 2 Plus

Bateria

Wbudowany akumulator jest dla wielu osób bardzo ważnym aspektem, a właściwie jego pojemność. Na szczęście Lenovo Phab 2 Plus oferuję akumulator o pojemności 4050mAh, co w zależności od sposobu użytkowania, pozwoli na użytkowanie telefonu przez minimum jeden pełen dzień. Posiadając ten phablet, zapewne nie będzie Ci już potrzebny powerbank. Urządzenie naprawdę świetnie zarządza energią.
 

Bateria Lenovo Phab 2 Plus

Aparat

13 Mpx matryca, z przysłoną f2.0, wspierana dodatkowo przez laserowy autofocus, pozwala na wykonanie świetnych zdjęć, także w trochę gorszych warunkach oświetleniowych. Na pochwałę zasługuje także oprogramowanie aparatu, a szczególnie znakomity tryb HDR. Zdjęcia w nim wykonane nadal są w super jakości, cienie są odpowiednio podbite, a prześwietlenia przygaszone. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to chyba najlepszy ( a na pewno jeden z lepszych) aparat w urządzeniu za ok. 1500zł. Naprawdę, zdjęcia zrobione tym phabletem są znakomite!

Sprawdź najlepsze smartfony z rankingów telefonów >>>

Aparat Lenovo Phab 2 Plus

Dolby Atmos

Nie jestem może melomanem. Jak każdy słucham muzyki, oglądam filmy, ale zawsze potrafię docenić dobre doznania, zwłaszcza, kiedy film jest pełen akcji i efektów dźwiękowych. Dzięki technologii Dolby Atmos, doświadczymy genialnego dźwięku przestrzennego, którego nie uświadczyłem do tej pory w żadnym smartfonie! Jest to kolejny element, który dodatkowo uatrakcyjnia to urządzenie jako "przenośne kino", które będziemy mogli oglądać podczas podróży.

Dolby Atmos (dżwięk) Lenovo Phab 2 Plus

Ergonomia

Trochę dziwnie mówić o ergonomii telefonu, który ma tak ogromny ekran i ogólnie bardzo duże rozmiary, ale Lenovo naprawdę się postarało! Telefon leży w ręce naprawdę świetnie (oczywiście jak na phablet) i w porównaniu z Galaxy Note 4, którego miałem okazję kiedyś testować, ten sprzęt nie miał ochoty wyślizgnąć mi się z ręki przy każdej próbie korzystania z niego. Nie damy go rady obsłużyć kompleksowo jedną ręką, ale dobrej jakości materiały i kształt na pewno wspomagają wygodę korzystania z Phab 2 Plus.

Ergonomia Lenovo Phab 2 Plus

Podsumowanie

Mimo tego, że pokazałem tu tylko zalety, to faktycznie nie dopatrzyłem się w tym phablecie większych wad! Czyni go idealnym wyborem dla osoby poszukującej urządzenia do 1500 zł z jak największym ekranem. Z czystym sumieniem mogę polecić Lenovo Phab 2 Plus!

Ocena Lenovo Phab 2 PlusRekomendujemy Levono Phab 2 Plus

Przykładowe zdjęcia

Podgląd zdjęcia

Podgląd zdjęcia

Podgląd zdjęcia

blog comments powered by Disqus
5 Zalet Lenovo Phab 2 Plus