PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Yamaha YAS-209 - Funkcjonalny soundbar z dźwiękiem przestrzennym

Fujifilm FinePix HS10 [Prezentacja]

W styczniu 2010 roku pojawiły się pierwsze informacje o modelu HS10, japońskiej firmy Fujifilm. Wszystko zostało potwierdzone 2 lutego, kiedy to firma oficjalnie zaprezentował powyższe urządzenie.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • matryca CMOS o rozdzielczości 10,3 Mpx
   • czułość w przedziale od 100 do 6400 ISO
   • mechaniczna stabilizacja obrazu
   • uchylny, 3-calowy wyświetlacz LCD
   • rejestracja filmów w jakości Full-HD
   • zasilanie czterema ogniwami AA

   Fujifilm FinePix HS10 to wielofunkcyjny kompakt, posiadający matrycę CMOS BSI o rozdzielczości 10,3 Mpx, umożliwiający regulację czułości w przedziale od 100 do 6400 ISO. Całość została wyposażona w profesjonalny obiektyw szerokokątny Fujinon z 30-krotnym zoomem optycznym oraz mechaniczną stabilizacją obrazu, pozwalającą rejestrować obrazy nawet przy dużej szybkości poruszania.

   Fujifilm FinePix HS10

   Aktualne wartości nastaw aparatu wyświetlane są na uchylnym, 3-calowym wyświetlaczu LCD o rozdzielczości 230 tys. pikseli. Model HS10 posiada również opcję rejestracji filmów w jakości Full-HD z dźwiękiem stereo, przy maksymalnej rozdzielczości 1920×1080 pikseli i 30 klatkach na sekundę. Zdjęcia oraz filmiki mogą być zapisywane na kartach SD/SDHC lub w wewnętrznej pamięci aparatu o pojemności 45MB.

   Aparaty fotograficzne - poradnik kupującego >>>

   Fujifilm FinePix HS10

   Fujifilm FinePix HS10 posiada na swoim pokładzie szeroką gamę ustawień programowalnych, przeznaczoną zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Aparat zasilany jest czterema ogniwami AA, a komunikację z komputerem zapewnia port USB 2.0 High-speed.

   VTtips – Jak Uzyskać Filmlook? >>>

   Fujifilm FinePix HS10

   Fujifilm FinePix HS10 to zaawansowany kompakt, dzięki któremu na nowo odkryjemy radość fotografowania.

   blog comments powered by Disqus
   Fujifilm FinePix HS10 [Prezentacja]