Sony Ericsson U5i Vivaz

Sony Ericsson Vivaz to przede wszystkim telefon multimedialny. Jako drugi z kolei model firmy Sony Ericsson oferuje nagrywanie filmów w standardzie HD. Wysoką jakość rejestrowanego obrazu zapewnia matryca o rozdzielczości 8,1 MP (3264x2448). Co charakterystyczne, zdjęcia trudno jest odróżnić od tych robionych dobrą cyfrówką.

Sony Ericsson Vivaz pro

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • ekran 360x640 px (3,2")
   • bateria Li-Po 1200 mAh
   • moduł Wi-Fi
   • aparat fotograficzny 8,1 megapiksela
   • odtwarzanie filmów w HD

   Sony Ericsson Vivaz

   Telefon o wymiarach 107x52x12,5 mm i wadze 97 g na pierwszy rzut oka prezentuje się solidnie i elegancko. Wygląda bardzo przyjaźnie, a intuicyjnie umieszczone klawisze zewnętrzne sprawiają, że chce się ich dotknąć.

   Vivaz posiada duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2-cala, dając – wraz z załączonym oprogramowaniem – spore możliwości edycji obrazu. Minusem jest brak warstwy anty-refleksyjnej, co staje się szczególnie uciążliwe przy dużym nasłonecznieniu.

   Sony Ericsson Vivaz

   Dzięki opcji Bluetooth oraz WiFi można z łatwością zrzucać swoje prace na YouTube i Facebook. Ponadto za pomocą wbudowanego A-GPS zdjęcia mogą być oznaczane geograficznie.

   Sercem telefonu jest procesor ARM Cortex taktowany prędkością 720MHz, który pracuje w oparciu o sprawdzony system Symbian S60 5. Urządzenie zostało wyposażone w 75 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy, pamięć dodatkową w postaci karty microSD 8GB oraz wytrzymałą baterią (działa do 13 godz. rozmów).

   Sony Ericsson Vivaz

   Do tego dochodzi funkcja walkmana oraz znana ze swej funkcjonalności aplikacja Media Go, służąca do odtwarzania i organizowania plików multimedialnych. Czego zatem chcieć więcej od multimedialnego telefonu?

   blog comments powered by Disqus