PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Sony Ericsson U5i Vivaz

  • Dodano: 7 lat, 5 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Sony Ericsson Vivaz to przede wszystkim telefon multimedialny. Jako drugi z kolei model firmy Sony Ericsson oferuje nagrywanie filmów w standardzie HD. Wysoką jakość rejestrowanego obrazu zapewnia matryca o rozdzielczości 8,1 MP (3264x2448). Co charakterystyczne, zdjęcia trudno jest odróżnić od tych robionych dobrą cyfrówką.

Sony Ericsson Vivaz

Telefon o wymiarach 107x52x12,5 mm i wadze 97 g na pierwszy rzut oka prezentuje się solidnie i elegancko. Wygląda bardzo przyjaźnie, a intuicyjnie umieszczone klawisze zewnętrzne sprawiają, że chce się ich dotknąć.

Vivaz posiada duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2-cala, dając – wraz z załączonym oprogramowaniem – spore możliwości edycji obrazu. Minusem jest brak warstwy anty-refleksyjnej, co staje się szczególnie uciążliwe przy dużym nasłonecznieniu.

Sony Ericsson Vivaz

Dzięki opcji Bluetooth oraz WiFi można z łatwością zrzucać swoje prace na YouTube i Facebook. Ponadto za pomocą wbudowanego A-GPS zdjęcia mogą być oznaczane geograficznie.

Sercem telefonu jest procesor ARM Cortex taktowany prędkością 720MHz, który pracuje w oparciu o sprawdzony system Symbian S60 5. Urządzenie zostało wyposażone w 75 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy, pamięć dodatkową w postaci karty microSD 8GB oraz wytrzymałą baterią (działa do 13 godz. rozmów).

Rankingi telefonów >>>

Sony Ericsson Vivaz

Do tego dochodzi funkcja walkmana oraz znana ze swej funkcjonalności aplikacja Media Go, służąca do odtwarzania i organizowania plików multimedialnych. Czego zatem chcieć więcej od multimedialnego telefonu?

blog comments powered by Disqus