PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Oppo AX7

HTC Radar [TEST]

HTC Radar to jeden z pierwszych smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5. Jest to doskonała alternatywa dla fanów HTC, którym nie odpowiada system Android. Wyposażony w 3,8" ekran Super LCD o rozdzielczości 480x800 pikseli i procesor 1 GHz, powinien sprostać wymaganiom większości użytkowników. Zapraszamy do prezentacji

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Windows Phone 7.5
  • Design
  • DLNA
WADY
  • Przeciętne parametry
  • Spore gabaryty
  • Brak slotu MicroSD

HTC Radar to jeden z najnowszej pary (drugi to HTC TITAN) telefonów HTC z systemem Windows od niemalże rocznej przerwy. Radar plasuje się pośrodku rynku smartfonów i konkurować może m.in. z telefonem HTC Desire S.

HTC Radar

HTC Radar to ładnie prezentujące się urządzenie, któremu udało się uniknąć nadmiaru prymitywnej czerni, stosowanej zdecydowanie zbyt powszechnie. W połączeniu z nietypowym interfejsem użytkownika, Radar ma dużo fajnych rozwiązań, w czasach gdy smartfony wydają się być niemalże identyczne.

Windows Phone 7.5 jest zupełnie inny niż Android, czy Apple iOS, jednakże jest to dobry system operacyjny, posiadający jeszcze stosunkowo małą, aczkolwiek rosnącą bibliotekę aplikacji.
System ten umożliwia wszystko, co każdy inny smartfon, a zwłaszcza rzeczy tak podstawowe, jak przeglądanie stron internetowych i wykonywanie połączeń telefonicznych.

Rankingi telefonów >>>

HTC Radar

Fizycznie, HTC Radar mierzy 121 x 62 x 11 mm i waży 137 gramów.
Posiada 3.8" ekran dotykowy, o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, procesor 1 GHz i 512 MB pamięci RAM, do 8 GB nierozszerzalnej pamięci wewnętrznej flash, 5 MPix aparat z tyłu i kamerę VGA z przodu, łączność 3.5 G, Wi-Fi, Bluetooth i GPS oraz DLNA. Bateria o pojemności 1520 mAh zapewnia do 7 godzin rozmów i 14 dni czuwania.
Wizualnie Radar mieści się standardzie stylowych obudów z aluminium, które widzieliśmy już, w kilku innych urządzeniach od HTC.

blog comments powered by Disqus