PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Oppo AX7

HTC TITAN [TEST]

HTC TITAN to wyjątkowy smartfon z systemem operacyjnym Windows Phone w najnowszej wersji - 7.5, wyposażony w największy, spośród urządzeń HTC - wyświetlacz. Ogromny, 4,7 calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli korzystnie wpłynie na komfort przeglądania Internetu, czy oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Co jeszcze potrafi nowy tableto-fon od HTC? Zapraszamy do prezentacji

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • 4,7" ekran
  • Procesor 1,5 GHz
  • 16 GB pamięci
WADY
  • Uboga biblioteka aplikacji Windows Phone
  • Tylko 512 MB pamięci RAM
  • Brak możliwości poszerzenia pamięci

HTC TITAN z pewnością zasługuje na swoją nazwę, która nawiasem mówiąc, brzmi znajomo gdyż HTC zaprezentowało kilka lat temu telefon "TyTN".

 HTC TITAN

Mija już prawie rok od premiery ostatniego HTC z systemem Windows Phone. Od tego czasu nowy OS Microsoftu nie odniósł spodziewanego sukcesu. Niemniej jednak, stale udoskonalany od roku, w najnowszej wersji - 7.5, prezentuje się całkiem obiecująco. Szczególnie na tle kłopotów konkurencyjnego Androida, które sprawiają, że producenci ponownie przyglądają się ofercie Microsoftu.

 HTC TITAN

Najbardziej oczywistą zaletą TITAN'a jest wyświetlacz - duży 4,7" panel o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, któty jest obecnie jednym z największych na rynku.
Wewnątrz znajduje się 1.5 GHz jednordzeniowy procesor, współpracujący z 512 MB pamięci RAM. Z tyłu znajduje się 8 MPix aparat fotograficzny z wideo w rozdzielczości 720p HD.

HTC TITAN jest dość dużym urządzeniem, mierzącym 132 x 71 x 10 mm i ważącym 160 gramów. Bateria o pojemności 1600 mAh zapewnia do 6,8 godzin rozmów i 19 dni czasu czuwania.

 HTC TITAN

Jest to telefon pracujący w sieci 3.5G, posiadający Wi-Fi, GPS i Bluetooth oraz DLNA. Wewnątrz znajduje się 16 GB pamięci bez możliwości rozszerzenia, a z których część będzie używana przez system operacyjny. Posiada również całkiem przyzwoity odtwarzacz multimedialny i wszystkie typowe dla smartfonów funkcje, których można się spodziewać, choć wszystko jest mocno zorientowane na Microsoft.

Rankingi najlepszych smartfonów >>>

Interfejs użytkownika jest bardzo różny od innych smartfonów, i wymaga trochę czasu, by się do niego przyzwyczaić. Z drugiej strony, Microsoft poświęcił sporo czasu na badaniach, w jaki sposób chcielibysmy korzystać ze swoich telefonów. Istnieje mnóstwo ludzi, którzy oceniają Windows Phone bardzo wysoko, gdy mowa o użyteczności.

 HTC TITAN

Niewykluczone, że Windows Phone dopiero szykuje się do ataku i wysokiej klasy telefony, jak TITAN z pewnością mogą mu pomóc.

blog comments powered by Disqus