PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Oppo AX7

Huawei Ideos X3 [TEST]

Huawei Ideos X3 to przystępny cenowo smarfon z systemem operacyjnym Android 2.3 i wyświetlaczem LCD/TFT o przekątnej 3,2" i rozdzielczości 320x480 pikseli. Wyposażony w aparat 3,2 Mpix, kamerę do wideorozmów, GPS, Wi-Fi i łączność 3.5G. Doskonała propozycja na pierwszy smartfon z Androidem

Huawei Ideos X3

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Android
  • Kamera videorozmów
WADY
  • Zbyt mało pamięci RAM
  • Bardzo przeciętne parametry

Huawei nie jest zbyt rozpoznawalną marką, gdy mowa o telefonach komórkowych. Inaczej jest w przypadku przemysłu mobilnych urządzeń i to już od dłuższego czasu. Jeżeli posiadasz modem 3G na USB, bardzo prawdopodobne jest, że jest to właśnie urządzenie Huawei.

Huawei Ideos X3, znany również jako Blaze lub U8510, jest niskobudżetowym smartfonem z Androidem, który mieści się poniżej magicznej bariery 100 funtów za telefon.

Huawei Ideos X3

Jak na smartfona z Androidem, Ideos X3 jest raczej skąpo wyposażonym urządzeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że w tym przedziale cenowym, jest wciąż znacznie bardziej funkcjonalnym smartfonem niż większość konkurencyjnych modeli.

Huawei Ideos X3

Pracujący na Androidzie 2.3, Ideos X3 ma 3,2" ekran dotykowy o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 3,2 MPix aparat główny z dodatkową kamerą do połączeń wideo, radio FM, Wi-Fi, łączność 3.5G, GPS, slot microSD, 512 MB pamięci flash i Bluetooth.
Procesor to podstawowa jednostka 600 MHz, współpracująca z 256 MB pamięci RAM. Wątpię, by chętnie radził sobie z bardzo wymagającymi aplikacjami, ale powinien sprostać wszystkim podstawowym funkcjom.

Huawei Ideos X3

Wewnątrz znajduje się bateria o pojemności 1200 mAh, która powinna pozwolić na optymalny czas działania tego dość ekonomicznego urządzenia.
Huawei Ideos X3 mierzy 110 x 57 x 11 mm i waży 104 gramy.

Rankingi telefonów >>>

Jest to dość dobre urządzenie, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że w tej cenie otrzymamy również odtwarzacz multimedialny i nawigację samochodową, tym bardziej wygląda zachęcająco.

Huawei Ideos X3

W Wielkiej Brytanii, Phones 4U będzie sprzedawał ten telefon od końca września za 99.95 funtów, znajdzie się on więc w sklepach, mnóstwo czasu przed Bożym Narodzeniem.
W Europie, telefon jest już dostępny, za około 150 €.

blog comments powered by Disqus