PODPOWIEDZI:

Motorola Pro+ [TEST]

Motorola Pro+ to połączenie sprzętowej klawiatury QWERTY z 3.1" panelem dotykowym o rozdzielczości 640x480 pikseli. Wyświetlacz wzmocniono szkłem Gorilla Glass. Wewnątrz znajdziemy między innymi procesor z taktowaniem 1 GHz, 512 MB RAM'u, 4 GB wbudowanej pamięci flash, gniazdo kart pamięci microSD i 5 MPix aparat z autofokusem i fleszem. Nowa Motorola wzbogacona została o szereg zabezpieczeń, a od swojej poprzedniczki, różnić będzie się zaledwie pojemnością pamięci i wersją systemu operacyjnego. Zapraszamy

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Ekran
  • Klawiatura sprzętowa QWERTY
  • Procesor
WADY
  • Gabaryty
  • Cena

Motorola Pro+, jak można przypuszczać, jest ulepszoną wersją Motoroli Pro. Problem w tym, że modelu Pro nie ma jeszcze na rynku, natomiast przewidywany termin wprowadzenia Pro+ to październik, jest więc bardzo prawdopodobne, że oryginalna Pro zostanie dyskretnie wycofana.

Motorola Pro+

Motorola Pro+ to kolejny smartfon z Androidem i klawiaturą sprzętową QWERTY. Urządzenia tego typu mają tendencje do naśladowania klasycznej formy BlackBerry i z reguły posiadają dość małe wyświetlacze w granicach 2.6".

Motorola Pro+ wyposażona jest w znacznie większy i bardziej użyteczny ekran, 3,1" wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 640 pikseli pokryty szkłem ochronnym Gorilla Glass.
Ten nieco nietypowy czynnik, umiejscawia Pro+ gdzieś pomiędzy BlackBerry, a standardowym smartfonem.

Motorola Pro+

Jest to smartfon z Androidem 2.3, 5 MPix aparatem, procesorem 1 GHz i 512 MB pamięci RAM.
Wewnątrz znajduje się duża - 1600 mAh bateria, pozwalająca na 8 godzin rozmów.

Posiada też wszystkie typowe funkcje dla Androida, takie jak łączność 3.5 G, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, slot kart microSD, 4 GB wewnętrznej pamięci flash, radio FM i gniazdo 3,5 mm audio.

Jak robić efektowne zdjęcia Selfie? >>>

Motorola dodała kilka własnych - biznesowych aplikacji, w tym pocztę firmową i narzędzia bezpieczeństwa.

Motorola Pro+

Nie wiemy ile będzie kosztować Motorola Pro+, ale rywal - BlackBerry Torch 9800 obecnie sprzedaje się za około 400 €, a Motorola będzie musiała pozostać konkurencyjna.

Pro+ powinna być dostępna w Azji i Europie począwszy od października.

blog comments powered by Disqus