PODPOWIEDZI:

Genius sw-5.1 3005

Firma Genius jest bardzo znana i ceniona na rynku głośników komputerowych. Według wielu użytkowników ich sprzęt przewyższa głośniki od Logitecha czy firmy Creartive. Model Genius sw-5.1 3005 to sześcioelementowy system głośników, który kierowany jest do osób, chcących uzyskiwać dźwięk jak najlepszej jakości z gier, filmów czy muzyki. Głośniki można również podłączyć pod DVD.

Genius sw 5.1 3005

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • najwyższa jakość dźwięku
WADY
  • brak powszechności dostępu
  • brak pilota

Zestaw składa się z subwoofera aktywnego, który posiada wbudowany wzmacniacz i ma moc 25W, głośnika centralnego o mocy 14W i czterech głośników satelitarnych, każdy o mocy 9W. Łączna moc zestawu to 75W. Tradycyjnie głośniki są czarne i posiadają srebrne elementy. Sam wygląd zewnętrzny daje nam odczucie, że mamy do czynienia z solidnym sprzętem. Dodatkowo subwoofer posiada niebieską diodę przy regulacji głośności. Można również regulować natężenie basów. Zestaw posiada też gniazdko wyjścia RCA. Pasmo przenoszenia to 100 Hz - 20 kHz. Trzeba przyznać, że rozkład mocy wyjściowej optymalizuje możliwości głośników. Zadowoleni będą gracze, którzy często w grach porozumiewają się ze znajomymi. Wszystkie wypowiadane zdania słychać bardzo dokładnie.

Głośniki genius sw-5.1 3005

Trudno znaleźć wady zestawu sw-5.1 3005. Najwybredniejsi klienci mogą przyczepić się do braku pilota w zestawie. Niestety opisywany model głośników jest trudno dostępny. Niewiele sklepów ma je w ofercie, a ich cena sięga ponad 300zł. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że za tą cenę otrzymujemy głośniki wysokiej klasy, które jakością dźwięku skutecznie potęgują emocje płynące z grania, oglądania filmów i słuchania muzyki. Przy zakupie omawianego zestawu, warto zaopatrzyć się również w dobrą kartę dźwiękową, by uzyskiwać jak najlepsze efekty.

blog comments powered by Disqus