PODPOWIEDZI:

Zestaw PC z Chłodzeniem Wodnym - TEST Actina PG13!

Gotowy zestaw komputerowy z chłodzeniem wodnym –czy jest wart zainteresowania? Ja jestem Mikołaj i dziś przyjrzymy się zestawowi Actina PG13 od Asusa, serdecznie zapraszam.

Actina PG13

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • WYGLĄD
  • CICHA PRACA
  • WYDAJNOŚĆ
  • JAKOŚĆ WYKONANIA
WADY
  • CENA
  • WAGA

Wygląd 

Actina PG13 prezentuje się solidnie i elegancko. Srebrna obudowa typu Midi Tower posiada – na froncie dwa złącza usb 3.0, wejście na mikrofon czy głośnik, przycisk reset , drobny napis Actina oraz podświetlany pasek. Na górze są świetnie wyglądające drobne wypustki wentylacyjne oraz spory przycisk do uruchamiania jednostki.

Actina PG13

Od boku mamy duże okno z plexiglasu z widokiem na świetnie prezentujące się wnętrzności komputera. Dużą zaletą obudowy przez jej ciężar jest stabilność konstrukcji lecz by trzymać ten komputer na biurku, trzeba mieć naprawdę solidne biurko.  


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Actina PG13 Podgląd

Specyfikacja 

Zacznijmy od tego co kryje się wewnątrz jednostki. Procesor to Intel Core i5-6600K 3.5Ghz z odblokowanym mnożnikiem co wraz z  chłodzeniem wodnym Antec H12000 Pro daje spore pole do popisu podczas podkręcania procesora oraz po prostu ciche użytkowanie komputera.

Actina PG13

Następnie mamy GeForce GTX 1070 8GB Turbo od Asusa, dwie kości pamięci ram po 8 GB o taktowaniu 2400MHz od Kingstona, to wszystko osadzone na płycie głównej Asus Z170 PRO Gaming. Pamięci w tym zestawie to HDD od Seagate 2TB oraz półprzewodnik Intel 540s 180gb. Całość jest zasilana przez modularny Fractal Design Integra M o mocy 650W i zamknięta w solidnej aluminiowej obudowie z oknem Phanteks Enthoo Evolv. 

Aktualna CENA Actina PG13 >>

Actina PG13

Praca 

Na tym zestawie zagramy w każdą grę obecnie dostępną grę w full HD i na detalach wysokich. Wydajność w grach na najwyższych detalach możecie zobaczyć poniżej. 

Wyniki wydajności - Actina PG13
Zobacz: 7 Bezproblemowych PCtów do GRANIA! >>


Kultura pracy na stoi na wysokim poziomie nawet największym obciążeniu. Chłodzenie procesora spisuje się świetnie a wentylatory nawet przy największym obciążeniu działały naprawdę cicho.

Actina PG13

Podczas maksymalnego obciążenia temperatura karty graficznej potrafiła wynosić 80 stopni Celsiusa lecz procesora nie udało mi się nagrzać powyżej 55 stopni a w stanie spoczynku 24-30 stopni


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Podsumowanie 

Actina PG13 od Asusa to naprawdę ciekawa jednostka dla osób, które cenią sobie wysoką kulturę pracy, wydajność czy po prostu chcą naprawdę dobry komputer na dłuższy czas równocześnie nie chcąc sobie samemu sobie składać i wyszukiwać poszczególnych części. Jednocześnie trzeba pamiętać, że jest to całkiem droga jednostka i osoby, które są bardziej zainteresowane tworzeniem własnych jednostek mogą w tym segmencie cenowym złożyć wydajniejszy komputer. 

Ocena końcowa - Actina PG13

blog comments powered by Disqus
Zestaw PC z Chłodzeniem Wodnym - TEST Actina PG13!