PODPOWIEDZI:

Motorola MOTOLUXE [TEST]

Motorola MOTOLUXE, to próba wkroczenia wielko-ekranowych smartfonów Android na bardziej przystępny segment rynku... jednakże nie bez kilku wyrzeczeń. To trochę pokraczny telefon, mimo że jest dostępny w obu kolorach białym i czarnym. Duży 4" wyświetlacz o roz. 480 x 854 pikseli dominuje z przodu słuchawki, a na odwrocie umieszczono 8-megapikselowy aparat z lampą błyskową na dość konwencjonalnej konstrukcji obudowie.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Jakość obudowy
  • Użyteczna dioda
WADY
  • Za wysoka cena
  • Niska wydajność
  • Beznadziejny aparat

Motorola MOTOLUXE

Niespodzianką smartfona Motorola MOTOLUXE jest procesor - pojedynczy rdzeń 800 MHz - o połowę słabszy niż znajdujący się w RAZR. Choć jest tu przyzwoite 512MB pamięci RAM, zawarte w MOTOLUXE, podejrzewamy, że niektóre aplikacje będą sprawiały mu kłopot, tym bardziej, że tak duży ekran będzie kusił użytkowników do mocnej eksploatacji telefonu.

Opłacalność zakupu smartfona z Chin - Zobacz naszą analizę! >>>

Motorola MOTOLUXE

Znajdziemy tu wszystkie zwykłe funkcje Androida plus coś zwanego "MotoSwitch" do zarządzania i uporządkowania kontaktów. Tak, znajdziesz tu łączność 3.5G, W-iFi, GPS, Bluetooth oraz odtwarzacz multimedialny. Motorola MOTOLUXE posiada także radio FM, 3,5 mm gniazdo audio, kamerę wideorozmów oraz nowatorski wskaźnik na dole, który zaświeci, gdy otrzymasz wiadomość.

Motorola MOTOLUXE

Nie wiemy, ile wewnętrznej pamięci flash posiada MOTOLUXE i czy ma gniazdo kart microSD, gdyż dane te nie zostały jeszcze dostarczone przez Motorolę.

Telefon waży 124 gramy i mierzy 118 x 61 x 9,9 mm. Bateria o pojemności 1400 mAh ma pozwolić na do 4,5 godziny rozmów w 3G i 16 dni czasu czuwania.

Motorola MOTOLUXE

MOTOLUXE ma kilka ciekawych funkcji, ale nie spodziewaj się, że może być porównywalna z RAZR czy Atrix 2. Z drugiej strony, powinna być o wiele tańsza niż urządzenia klasy high-end i może znaleźć dobrą niszę rynkową.

Motorola MOTOLUXE

Motorola MOTOLUXE jest już dostępna w Chinach jako Motorola XT615, powinna być dostępna w Europie, Ameryce Południowej i niektórych innych regionach już od lutego, aczkolwiek nie podano informacji dotyczących ceny.

blog comments powered by Disqus