PODPOWIEDZI:

Motorola RAZR V [TEST]

Motorola RAZR V stworzona została z myślą o runkach azjatyckich. Motorola RAZR V, to kolejny smartfon z najwyższej półki - RAZR. RAZR V jest mniejszy niż oryginalny RAZR, jest jednak od niego grubszy, 8.35 mm w porównaniu do 7.1 mm. RAZR V pracuje na Androidzie 4.0, w przeciwieństwie do innych modeli tej serii, które działają na systemie Android 2.3 z dawno już obiecanym uaktualnieniem.

Motorola RAZR V

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Android 4.0
  • Radio FM
  • Design
WADY
  • Gabaryty
  • Bateria
  • Cena

Pamięć wewnętrzna Motorola RAZR V to tylko 4 GB, w porównaniu do 16 GB RAZR i RAZR MAXX, posiada ona jednak slot kart microSD, dzięki któremu możemy powiększyć pamięć o 32 GB. RAZR V w przeciwieństwie do oryginału, posiada radio FM. Kosmetycznie RAZR V tylko nieznacznie różni się od innych z serii RAZR, zachowując typowy już kevlarowy tylny panel.

Motorola RAZR V

Z frontu zniknęły fizyczne przyciski, ale wewnątrz - RAZR V jest niemal identyczna z oryginałem. Motorola RAZR V działa w oparciu o dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz, w połączeniu z 1 GB pamięci RAM. Z przodu znajduje się 4,3" ekran o rozdz. 540 x 960 pikseli, z 0,3-megapikselowym aparatem do połączeń wideo. Z tyłu umieszczono 8-megapikselowy aparat nagrywający w jakości 1080p HD.

Wewnątrz znajduje się 1750 mAh bateria, niemal identyczna jak w modelu RAZR. Urządzenie posiada oczywiście wszystkie standardowe funkcje Androida, włącznie z łącznością 3.5 G, Wi-Fi, GPS, Bluetooth i portem USB, plus dostępem do tysięcy aplikacji w sklepie Google Play.

Motorola RAZR V

Zdaniem producenta, ekran został wzbogacony o coś, co nazywa się technologią ColorBoost, która sprawia, że kolory są ostrzejsze i bardziej żywe. Innym istotnym dodatkiem, jest aplikacja "Działania inteligentne", pozwalająca użytkownikowi zaprogramować pewne czynności w określonych okolicznościach, na przykład: włączenie Google Maps, gdy telefon umieszczony zostanie w stacji dokującej samochodu.

Motorola RAZR V

Zdaniem Motoroli RAZR V powinnien być dostępny w trzecim kwartale 2012 roku, w kolorach: grafitowym, białym i różowym, i mimo, iż istnieje już odpowiednik tego telefonu w Chinach - Motorola MT887, nie ma jeszcze żadnych informacji o jej dostępności poza Azją.

blog comments powered by Disqus