PODPOWIEDZI:

Sony Xperia Miro [TEST]

Sony Xperia Miro jest nieco bardziej zaawansowanym modelem od Xperii Tipo, ten niskobudżetowy smartfon z Androidem 4.0 skierowany jest do fanów serwisów społecznościowych, którzy poszukują stosunkowo niedrogiego smartfona z odpowiednim zestawem funkcji.

Sony Xperia Miro

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • oryginalny desajn
  • niska cena
WADY
  • niskiej rozdzielczości ekran
  • wolny procesor

Sony Xperia Miro

Z przodu Sony Xperia Miro mieści 3,5", odporny na zarysowania wyświetlacz o rozdz. 320 x 480 pikseli, stosunkowo mały jak na standardy Androida, jednak ten sam co w iPhonie 4S (choć znacznie niższej rozdzielczości).

Rankingi najlepszych telefonów i smartfonów >>>

Sony Xperia Miro

Z tyłu znajduje się 5-megapikselowy aparat nagrywający w jakości VGA. Z przodu natomiast, dodatkowa kamera do wideorozmów. Wewnątrz znajduje się 800MHz procesor Qualcomm Snapdragon i 512 MB pamięci RAM, dokładnie tyle samo co w Xperii Tipo.

Pamięć wewnętrzna wynosi 4 GB pamięci flash, z czego 2.2 GB dostępne jest dla użytkownika, którą możemy poszerzyć dzięki slocie kart microSD.

Sony Xperia Miro

Xperia Miro będąc typowym telefonem z Androidem 4.0, posiada Wi-Fi, łączność 3.5, Bluetooth i GPS. Istnieją też pewne ulepszenia funkcji multimedialnych od Sony, włącznie z czymś co Sony nazywa Pełną integracją z facebookiem - "Deep Facebook Integration". Xperia Miro waży 110 gramów i mierzy 113 x 59 x 9,9 mm i posiada baterię o poj. 1500 mAh, pozwalającą na 6 godzin rozmów i 22 dni czasu czuwania.

Sony Xperia Miro

Dostępne wersje kolorystyczne to czarny, czarno-różowy, biały i biało-złoty. Czy Xperia Miro okaże się atrakcyjną propozycją dla klientów zależeć będzie od ceny, a zdaniem Sony wciąż nie podaje informacji odnośnie ceny.

Naszym zdaniem cena detaliczna wyniesie mniej niż 200 euro, gdy trafi na rynek.

blog comments powered by Disqus