PODPOWIEDZI:

Recenzja - LG Swift L7

LG Swift L7 to trzecia odsłona popularnej Koreańskiej linii smartfonów. Tym razem mamy do czynienia z telefonem zaliczanym do klasy premium, przynajmniej tak sądzi LG. Zobaczymy czy smartfon z nowym oprogramowaniem Ice Cream Sandwich oraz naszpikowany bezprzewodowymi nowinkami zyska na popularności i zagrozi najlepszym. Wygląd L7 to kontynuacja serii. Kanciasta obudowa, o rozmiarach 127.5 x 69 x 8.7 mm z ostrymi wierzchołkami wykonana z tworzyw sztucznych, sprawia wrażenie dość ładnej i eleganckiej.

LG SWIFT L7 WHITE

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Ekran 4,3 cala
  • DLNA oraz NFC
  • Dodatkowy gadżet w zestawie
  • Ogólny wygląd
  • Cena
WADY
  • Specyfikacja

Szczególnie na uwagę i pochwałę zasługuje tył telefonu LG Swift L7, gdzie w bardzo elegancji sposób umieszczono aparat o rozdzielczości 5 MP. Obwódka tego aparatu sprawia wrażenie aluminiowej i doskonale komponuje się z perforowaną obudową L7. Co ciekawe- do zestawu dołączony jest ochraniacz na cały telefon, który po założeniu również wygląda doskonale.

LG Swift L7

Specyfikacja LG Swift L7 to cały czas średnia półka rynku smartfonów, właściwie niewiele różniąca się od wersji L5, ale jednak lepsza. Procesor 1 GHz, który do pomocy ma 512 MB RAM dobrze radzi sobie z pracą systemu. Na uwagę zasługuje ekran o przekątnej 4,3 cala oraz rozdzielczości 480x800 pix oraz 16 mln. kolorów.

Najlepsze telefony na rynku >>>

LG Swift L7

W porównaniu do LG L5 widać tu zdecydowaną poprawę w stosunku do jakości, tym bardziej, że do L7 zastosowano szkło Gorilla Glass. Wszystko to „trzyma w ryzach” bardzo dobra bateria o pojemności 1700 mAh, która spokojnie powinna nam wytrzymać do dwóch dni ostrej pracy.

Multimedia w smartfonie LG Swift L7

Telefon w współpracy z ICS korzysta również z funkcji DLNA oraz Tag NFC, z której bez problemu możemy korzystać w domowym zaciszu i nie tylko. Multimedia, tak jak to miało miejsce w opisywany przeze mnie LG Swift L5, stoją na bardzo wysokim poziomie.

Z Chin taniej? Sprawdzamy to w tym artykule! >>>

LG Swift L7

Ponownie możemy oglądać oraz słuchać wszystko to, co zaproponuje nam rynek multimedialny na świecie. Wszystkie kodeki audio/video nie stanowią problemu dla LG L7. Aparat, jak wspomniałem wyżej, o rozdzielczości 5 MP. Z autofocusem oraz lampą LED robi zdjęcia bardzo przyzwoite, które na ekranie L7 prezentują się niezwykle dobrze.

LG Swift L7

Podsumowanie testu smartfona LG Swift L7

LG Swift L7 to niezwykle trudne zadanie. Niby telefon celuje w półkę premium, jednak specyfikacja telefonu plasuje się w środku stawki. Zdecydowany plus to multimedia oraz funkcje łączności bezprzewodowej, nie można też zapomnieć o ekranie, który jest naprawdę duży- może robić wrażenie. Cena również zachęca do kupna, ponownie LG daje znak, że zamierza robić telefony dobre i tanie. Dobrze dla nas...

blog comments powered by Disqus