PODPOWIEDZI:

HTC One X+ [TEST]

Zapraszamy do prezentacji HTC One X+ następce modelu One X - zaprezentowanego na początku roku. One X+ to nowe rozwiązania ale czy jest to skok technologiczny?

HTC one X

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Czterordzeniowy procesor 1,7GHz
  • Wyświetlacz
  • Android 4.1
  • Beats Audio
WADY
  • Brak slotu kart microSD
  • Cena

HTC One X+ jest czterordzeniowym smartfonem z Androidem 4.1, wyposażonym w szereg ulepszeń i nieco odświeżony design, mający zagwarantować mu bezkonkurencyjność. Przedni panel zajmuje ekran LCD-2 o przekątnej 4,7" i rozdz. 720 x 1280 pikseli wykonany w technologii Gorilla Glass 2.

Najlepsze telefony na rynku >>>

HTC One X+ [TEST]

Z tyłu mieści się 8-megapikselowy aparat z lampą błyskową LED, nagrywający w jakości 1080p HD, z przodu natomiast, 1,6-megapikselowy aparat do połączeń wideo w jakości 720p.

HTC One X+ [TEST]

Podczas gdy One X był jednym z najszybszych smartfonów na rynku. One X+ zwiększył szybkość procesora z 1.5 GHz do 1.7 GHz (NVIDIA Tegra 3 AP37 CPU) przy 1 GB pamięci RAM, co zdaniem HTC, pozwoli na wydajniejszą pracę o aż 67%, w stosunku do poprzedniej wersji. Pamięć wewnętrzna flash rozrosła się z 32GB do 64GB (niestety kosztem slotu microSD), a pojemność baterii wynosi aktualnie 2100 mAh, w porównaniu do 1800 mAh w oryginale, co zdaniem HTC pozwoli na ok. 50% dłuższą pracę telefonu.

HTC One X+ [TEST]

Znajdziemy tu wszystko, czego należy się spodziewać po smartfonie z Androidem. Łączność 3.5G (LTE nie ma w standardzie), WiFi, GPS i GLONASS, Bluetooth i NFC.

HTC One X+ mierzy 134 x 70 x 8,9 mm i waży 135 gramów. Dostępny z Androidem 4.1 po wyjęciu z pudełka, HTC One X+ eliminuje "zabawę" z aktualizacjami.

HTC One X+ [TEST]

HTC potwierdza również, że aktualizacja do Androida 4.1 dostępna będzie wkrótce dla modeli One X i One S.

HTC One X+ [TEST]

HTC wspomina także o usprawnieniu aparatu fotograficznego oraz wyposażeniu One X+ w system Beats Audio. Drobne aktualizacje otrzymał również interfejs HTC Sense i wiele innych funkcji. Według HTC, One X+ powinien pojawić się w Europie i północnej Azji w październiku 2012 roku. W południowej Azji natomiast - w listopadzie, a dostępna będzie również wersja amerykańska.

Jak dotąd nie ma wytycznych odnośnie ceny, ale spodziewamy się, że do sprzedaży detalicznej trafi za około € 550.

blog comments powered by Disqus