PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Music GT-S6010 [TEST]

Samsung Galaxy Music jest nisko-budżetowym smartfonem, wyposażonym w zestaw przydatnych ulepszeń pod kątem odtwarzania muzyki. Mówiąc "nisko-budżetowy", mamy to serio na myśli.

Samsung Galaxy Music GT-S6010

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Android 4.1
  • Przedni głośnik stereo
  • Niska cena
WADY
  • Wyświetlacz
  • Brak lampy błyskowej

Ekran to prymitywny panel o przekątnej 3,0" i rozdzielczości 240 x 320 pikseli, z tyłu mieści się prosty 3-megapikselowy aparat bez lampy błyskowej, który nagrywa w jakości WVGA z prędkością 25 klatek na sekundę.

Samsung Galaxy Music GT-S6010 [TEST]

Wewnątrz umieszczono przeciętne 512MB pamięci RAM i procesor o zegarze 850 MHz. Z racji, że jest to smartfon z Androidem - już na starcie powinien odtwarzać muzykę całkiem nieźle. Dodatkowo Android Market oferuje ogromną ilość aplikacji multimedialnych (muzycznych). Funkcje muzyczne zostały wzbogacone o przednie głośniki stereo z systemem SRS Surround, dedykowany klawisz muzyczny, zintegrowane radio FM i wiele innych akcesoriów.

Samsung Galaxy Music GT-S6010 [TEST]

Podobnie jak wszystkie urządzenia z Androidem, Samsung Galaxy Music ma 3.5G, WiFi i Bluetooth. Wyposażony jest też w slot kart microSD, by móc rozbudować 4GB pamięci wewnętrznej flash i radzi sobie z pozycjonowaniem zarówno dzięki GPS, jak i GLONASS.

Czy warto sprowadzić smartfon z Chin? >>>

Samsung Galaxy Music GT-S6010 [TEST]

Jest to smartfon z Androidem 4.0 i warto podkreślić,że nie jest to często spotykany system w dolnej gałęzi rynku, aczkolwiek, nie wspomniano o aktualizacji do Androida 4.1. Nie znamy też jeszcze jego ceny, ale spodziewamy się, że w sprzedaży detalicznej będzie to mniej niż € 130,i podejrzewamy że trafi do sklepów jeszcze przed końcem roku.

Samsung Galaxy Music GT-S6010 [TEST]

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Music GT-S6010 [TEST]