PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Sony Xperia T [TEST]

Sony Xperia T jest flagowym modelem serii smartfonów z Androidem - NXT, od Sony,który zobaczymy w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie - "Skyfall".

Sony Xperia T

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Rozdzielczość
  • Wielkość ekranu 4.55”
  • Aparat 13 Mpix
  • GLONASS
  • Aktualizacja do Androida 4.1
WADY
  • Przeciętna bateria
  • Grubość urządzenia

Do głównych zalet telefonu Xperia T należy: stosunkowo duży 4,55" ekran o rozdz. 720 x 1280 pikseli, 13-megapikselowy aparat główny, 1.3-megapikselowa kamera przednia, dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz i 1 GB pamięci RAM, 16GB pamięci flash (z czego ok. 10 GB dostępne dla użytkownika) plus gniazdo kart microSD.

Recnzja telefonu komórkowego Sony Xperia T

Całość działa na systemie Android 4.0.4 z obiecaną aktualizacją do wersji 4.1.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia T

Aparat pozwala na nagrywanie wideo w jakości 1080p i wykorzystuje czujnik Sony Exmor. Odtwarzanie Multimediów również zostało wzbogacone o funkcje Walkman oraz Track ID. Rejestrowanie obrazu i odtwarzanie multimediów posiadają dodatki typowe dla serii Xperia. Istnieje też opcjonalna stacja dokująca, umożliwiająca odtwarzanie multimediów za pomocą kabla HDMI.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia T

Xperia T mierzy 129 x 67 x 9.4 mm i waży 139 gramów. Bateria o pojemności 1850 mAh powinna pozwolić na 7 godzin rozmów i 17 dni czasu czuwania, co w rzeczywistości stanie się oczywiście znacznie wcześniej.

Jak robić efektowne zdjęcia Selfie? >>>

Budowa Xperii T, zamiast czarnej znanej z najnowszych modeli Sony - bryły, ma kształt łuku. Urządzenie to posiada komunikację HSPA+, 3.5G i 3G oraz Wi-Fi, Bluetooth i USB. Podobnie jak inne urządzenia z Androidem, Xperia T posiada moduł GPS i dodatkowy odbiornik, rosyjskiego GLONASS.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia T

Istnieją oczywiście konkurencyjne telefony z większymi ekranami i szybszymi procesorami, lecz Xperia T z pewnością sprosta wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia T

Xperia T dostępna jest od września, w kolorach: czarnym, srebrnym i białym.

blog comments powered by Disqus