PODPOWIEDZI:

Sony Xperia E C1504, C1505

Sony Xperia E to niskobudżetowy smartfon z Androidem, który pojawi się na rynku na początku 2013 roku, posiada jednak coś, co może zwrócić na niego Waszą uwagę...

Sony Xperia E C1504, C1505

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wersja Dual-SIM
  • Design
WADY
  • Przeciętne parametry
  • Niska rozdzielczość

Sony Xperia E posiada 3,5" wyświetlacz o rozdz. 320 x 480 pikseli, 3,2 MP aparat fotograficzny i 1GHz procesor oraz wszystkie typowe funkcje, czyli ja na razie podobnie, jak wszystkie inne modele.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia E

Co ciekawe, Xperia E dostępna będzie zarówno w wersji Single-SIM jak i Dual-SIM, ta druga pod nazwą Xperia E Dual. Wersja Single-SIM dostępna będzie z Androidem 4.1, wersja Dual natomiast, z Androidem 4.0 i obiecaną aktualizacją do Androida 4.1.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia E

Podejrzewamy, że różnica w oprogramowaniu wynika z zawiłości zarządzania dwoma kartami SIM, poza tym, specyfikacja sprzętowa obydwu modeli wydaje się identyczna.

Xperia E ma wszystkie standardowe funkcje Androida: 3.5G, WiFi, Bluetooth, GPS i port USB. Jest też radio FM i wszystkie typowe dodatki multimedialne od Sony, które czynią serię telefonów Xperia nieco bardziej rozrywkową, niż inne smartfony.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia E

Wewnątrz mieści się przyzwoita bateria o pojemności 1530 mAh, który ma pozwolić na 6 godzin rozmów i 22 dni czasu czuwania.

Ukryte funkcje telefonów - Sprawdź czy je znałeś >>>

Xperia E mierzy 114 x 63 x 11 mm i waży 116 gramów.

Podobnie jak w przypadku większości urządzeń Sony, ten raczej atrakcyjny telefon, wygląda na dosyć drogi, ale w rzeczywistości powinien być tani.

Recenzja telefonu komórkowego Sony Xperia E

Nie wiemy, na które rynki trafi model Single-SIM i Dual-SIM, ani ile będzie kosztować, jednakże biorąc pod uwagę wybór - sięgnęlibyśmy po elastyczność modelu Dual.

Wersja Single-SIM dostępna będzie w kolorach czarnym, białym i różowym, Xperia E Dual natomiast - w czarnym i złotym.

blog comments powered by Disqus