PODPOWIEDZI:

Hack Run [TEST] Android/iOS

Czy kiedykolwiek myślałeś o byciu hakerem? Sprawdź się grając w Hack Run na swojej komórce. Gracz otrzymuje propozycję „nie do odrzucenia” od pewnej tajemniczej osoby. Oczywiście zgadzamy się na te warunki i musimy wydobyć bardzo ważne informacje z pewnej firmy. Nasz pracodawca bardzo często udostępnia nam nowe technologie jak i często do nas pisze.

Apple iPhone 8 Plus

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Fabuła
  • Wciągająca
  • Trudna
  • System osiągnięć
  • Realistyczny terminal
WADY
  • Dość droga
  • Trochę za uboga grafika

Hack Run

Kiedyś chciałem zostać hakerem. Bardzo lubiłem komputery i chciałem być taki sam jak bohaterowie w filmach. Siedzieć przy pececie, czytać tajne wiadomości, a do tego zarabiać kupę pieniędzy. Bardzo szybko z tego zrezygnowałem, ponieważ jest to nielegalne i niezwykle trudne zajęcie.

Hack Run to gra hakerska. Gracz otrzymuje propozycję „nie do odrzucenia” od pewnej tajemniczej osoby. Oczywiście zgadzamy się na te warunki i musimy wydobyć bardzo ważne informacje z pewnej firmy. Nasz pracodawca bardzo często udostępnia nam nowe technologie jak i często do nas pisze.

Fabuła jest niezwykle prosta jednak posiada bardzo wiele zwrotów akcji. Znaczna ich część jest jednak przewidywalna ale zakończenie mnie najbardziej zaszokowało. Nie będę tutaj zdradzał szczegółów i zainteresowanych zachęcam do zagrania samemu.

Hack Run

Oprawa graficzna jest bardzo prymitywna. Cały interfejs przypomina bardzo konsolę systemu Linux. Polecenia jakie wpisujemy podczas zabawy także są autentyczne i zgodne z wyżej wymienionym systemem operacyjnym. Jest to bardzo fajne i osoby pracujące na tym środowisku na pewno będą się czuli jak ryba w wodzie. Tak więc mamy tylko same teksty. Nie ma żadnych grafiki! Możemy jedynie wybrać trzy dostępne czcionki jak i kolor. Wybór jest więc dość skromny ale przez to Hack Run jest bardziej geekowska. Nie mamy żadnych dźwięków podczas gry. Jedynie sygnały wibracyjne, które możemy wyłączyć w opcjach.

Pomimo, że Hack Run nie jest grą uczącą hakowania to posiada dość ciekawą historię. Ma bardzo prosty interfejs przypominający prawdziwą konsolę i jest bardzo trudna. Musimy czasami się naprawdę bardzo nagłówkować aby ruszyć fabułę do przodu. Musimy bardzo dużo czytać, myśleć i łączyć fakty. Podpowiedzi nie rozwiązują za nas zadania a tylko podpowiadają co powinniśmy zrobić. Granie na smartfonie jest bardzo przyjemne.

Hack Run

Jeżeli chodzi o minusy to według mnie jest trochę za droga. Jeżeli nie interesują Ciebie takie tematy jak hakerstwo, łamigłówki czy konsola to odpuść sobie tą grę. Jest ona kierowana bardziej do maniaków komputerowych. Kolejną przeszkodą może być język angielskim. Musimy dobrze znać ten język aby czuć się swobodnie w grze.

Hack Run

Hack Run otrzymuje ode mnie ocenę 5 na 5 ponieważ bardzo dobrze się przy niej bawiłem. Nie nauczyłem się hakować ale za to udało mi się spełnić marzenie z dzieciństwa. Aplikacja jest dostępna na dwie platformy Android i iOS. Linki do tych sklepów znajdują się poniżej. Zapraszam także do obejrzenia filmiku na kanale GameNotOver.

blog comments powered by Disqus
Hack Run [TEST] Android/iOS