PODPOWIEDZI:

Tracer Pert [TEST]

Podobno jak coś jest tanie to nie może być dobre. Czy to prawda? Nie! Dobrym przykładem jest myszka Tracer Pert. Zapraszamy na recenzję myszki bardzo niedrogiej a zaskakującej pozytywnie w testach.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
 • Cena!
 • Ciekawy wygląd
 • Wygodna
 • Przycisk Double Fire
WADY
 • Tylko 1600 DPI
 • Próbkowanie 125 Hz

Tracer Pert

Tracer Pert to produkt, który udowadnia że jednak istnieje coś takiego jak tanie i dobre. Mysz wyposażona jest w optyczny sensor o trzech predefiniowanych wartościach DPI - 800, 1200 oraz 1600.

Mysz posiada w sumie 7 przycisków. Ukształtowana jest typowo dla użytkowników praworęcznych. Cała myszka jest dość duża i wysoka, co sprawia że dłoń spoczywa naprawdę wygodnie.

Tracer Pert

Główne przyciski myszy wykonane są dobrze, pracują w miarę cicho i działają na prawie całej swojej powierzchni. Na powierzchni lewego przycisku myszy znajdziemy logo firmy Tracer oraz dodatkowy przycisk. Jest to Double Fire, służący po prostu jako dwuklik. W systemie operacyjnym przydaje się do szybkiego otwierania folderów oraz uruchamiania programów, natomiast w grach takich jak strzelanki możemy przy jego pomocy oddawać krótkie, lecz precyzyjne serie z broni palnej.

Mysz posiada dużą, gumową rolkę. Jest naprawdę wygodna i palec dobrze się na niej trzyma. Służy także jako przycisk. Natomiast samo działanie rolki jest dość przeciętne.

Myszki, których używają profesjonalni gracze >>>

Czarny, błyszczący przycisk służy do zmiany DPI pomiędzy wartościami 800/1200/1600. Niestety mysz nie posiada żadnych lampek, pokazujących jakie mamy aktualnie DPI.

Tracer Pert

Z lewej strony znajduje się miejsce na kciuk pokryte gumą. W pobliżu umieszczono także dwa dodatkowe przyciski. Same przyciski wykonane są w plastiku, który nie robi wrażenia niezniszczalnego jednak przyciski działają lekko i dość cicho.

Tracer Pert

Z prawej strony znajduje się miejsce na pozostałe palce spoczywające na myszce. Nie jest gumowe, jak z drugiej strony lecz wykonane z plastiku.Tracer Pert

Mysz posiada bardzo ciekawa powłokę. Czarno-szare parki wyglądają ciekawie i nadają jej wyjątkowego charakteru. Należy dodać, że użyte materiały nie sprawiają wrażenia taniego plastiku, wręcz przeciwnie mysz wydaje się być bardzo solidnie wykonana.

Tracer Pert

Słabszym elementem zestawu są ślizgacze, dość małe i średniej jakości. Jednak na dobrej podkładce sprawują się znośnie.

Jak nie przepłacić za nową myszkę? >>>

Tracer Pert


 

Podsumowanie


Mysz Tracer Pert w swojej klasie cenowej to świetna propozycja. Co prawda nie zaspokoi oczekiwań wymagających graczy, gdyż posiada dość niskie DPI, sensor optyczny oraz częstotliwość próbkowania na poziomie jedynie 125 Hz. Jednak jeśli nie liczą się dla Was tak bardzo parametry techniczne myszy a wygoda i funkcjonalność to Tracer Pert będzie dobrym wyborem. Kolejny raz firma Tracer pozytywnie mnie zaskoczyła, czym jeszcze nas zachwyci? Przekonamy się w kolejnych recenzjach.

Najważniejsze cechy myszy Tracer Pert:

 • Sensor optyczny
 • Rozdzielczość pracy sensora - 800 - 1600 DPI
 • 7 przycisków (m.in. przycisk fire (2x), poprzednia strona / następna strona, przycisk zmiany rozdzielczości)
 • Wysokiej klasy wykończenie i ciekawe wzornictwo.
 • Kabel USB
 • Długość przewodu: 1,5 m
 • Wymiary i waga: 88x110x40 mm / 130 g


Rozpakowanie Tracer Pert na Videotesty.pl


blog comments powered by Disqus