PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Tab 3 [PREZENTACJA]

Samsung Galaxy Tab 3 to następca 7-calowego tabletu, modelu z zeszłego roku o niezbyt zgrabnej nazwie "Galaxy Tab 2 (7.0)".

Samsung GALAXY Tab 3 10.1

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Mniejsze gabaryty
  • Mniejsza waga
WADY
  • Te same podzespoły co w poprzednikach
  • Niska rozdzielczość

Jest od niego nieco szybszy i bardziej elegancki. Prawdę mówiąc, Galaxy Tab 3 jest w rzeczywistości czwartą edycją 7-calowego tabletu Samsunga, następcą wprowadzonego na rynek w 2010 roku modelu Galaxy Tab, Galaxy Tab 7.0 Plus (z 2011) i Galaxy Tab 2.

Rankingi tabletów - TOPOWE modele! >>>

Samsung Galaxy Tab 3  fot4

Co ciekawe, najmniejsze zmiany niewidoczne są na papierze. Wyświetlacz Galaxy Tab'a 3 to wciąż ten sam panel co zawsze - o rozdz. 600 x 1024 pikseli. Aparat fotograficzny z tyłu o matrycy 3 MP to również nic nowego, plus 1,3 MP kamera z przodu, ta sama co w Galaxy Tab.

Bateria również ta sama, o pojemności 4000 mAh, i dwu-rdzeniowy procesor 1.2GHz CPU z 1 GB pamięci RAM, dokładnie ten sam co w modelu Tab 7.0 Plus.

Samsung Galaxy Tab 3  fot3

Istnieje oczywiście wiele drobnych, aczkolwiek istotnych zmian.

Wersja Tab'a 3 tylko z Wi-Fi waży zaledwie 302 gramy, czyli o 12% mniej od swojego poprzednika, a mierząc 188 x 111 x 9,9 mm jest od niego również o 12% mniejsza. Zmiana wielkości wynika przede wszystkim ze zmniejszenia ramek okalających ekran. Dodatkowo Samsung zdecydował się na umieszczenie kilku fizycznych przycisków na dole.

Samsung Galaxy Tab 3  fot2

Galaxy Tab 3 pracuje na Androidzie 4.1 i wyposażony jest w 8 lub 16 GB wewnętrznej pamięci flash plus gniazdo microSD. Pozwala na nagrywanie wideo w jakości Full HD i posiada wszystkie typowe dodatki producenta. Wyposażony jest w moduły GPS i GLONASS, a także Bluetooth 3.0 i USB 2.0. Istnieją dwie wersje, tylko z Wi-Fi dostępna od maja, wersja 3G HSPA+ dostępna od czerwca.

Samsung Galaxy Tab 3 fot1

Nie wiadomo nic na temat cen, ale poprzednią wersję Galaxy Tab'a można było kupić za mniej niż 200 € czy 150 funtów, i zakładamy że z nowym modelem będzie podobnie.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Tab 3 [PREZENTACJA]