PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Słuchawek dla graczy do 300 zł

SteelSeries Arctis 3 za 199 zł w X-KOM.pl na Black Friday!

SteelSeries Arctis 3 za 199 zł w X-KOM.pl na Black Friday!

SteelSeries Arctis 3 doczekały się przeceny na 199 zł z okazji Black Friday. Takiej okazji na X-KOM.pl po prostu nie można przepuścić!

SteelSeries Arctis 3 tańsze o 100 zł z kodem: XYZ na X-Kom.pl!

Wielu z Was pewnie nie muszę przedstawiać słuchawek SteelSeries Arctis 3, bo to klasa sama w sobie. W Black Friday na X-KOM.pl można będzie je kupić za 199 zł po wpisaniu kodu rabatowego: czarnypiatek2017

Bezpośredni konkurent HyperX Cloud, czy Core, oferuje świetny mikrofon i wygodną konstrukcję, której nie straszne długie sesje zaciekłych walk na Polach Sprawiedliwości, czy de_cobblestone. Specjalne poduszki, zaprojektowane przez SteelSeries, wykonane zostały z przewiewnego materiału, który posiada pamięć kształtu, a do tego pochłania wilgoć, która jest nieodłącznym elementem emocjonujących potyczek w grach on-line. AirWeave to odpowiedź na wszelkie bolączki związane z komfortem przy dłuższym użytkowaniu.

SteelSeries Arctis 3

Do tego mamy jeszcze dźwięk przestrzenny 7.1, który płynie z 40 mm przetworników SteelSeries S1. Naturalna reprodukcja wszelkich efektów bez sztucznego podbijania niskich tonów przy wybuchach skradła serca wielu profesjonalnych graczy, którzy przede wszystkim muszą słyszeć swoich przeciwników.

Promocja na STEELSERIES ARCTIS 3

Na lewej muszli pojawił się potencjometr do regulacji głośności, przycisk wyłączający mikrofon i wtyk na kabel słuchawkowy. Nie zabrakło także opatentowanej technologii ClearCast, dzięki której odłączany mikrofon redukuje dźwięki otoczenia, oferując przy tym czystą transmisję wszelkich głosowych komunikacji.

Za 199 zł nie da się dzisiaj kupić lepszych słuchawek dla gracza i stwierdzam to z pełną odpowiedzialnością. Long live the Steel!

blog comments powered by Disqus
SteelSeries Arctis 3 za 199 zł w X-KOM.pl na Black Friday!