PODPOWIEDZI:

Kup Samsung Galaxy S20 i otrzymaj zwrot 500 złotych

Kup Samsung Galaxy S20 i otrzymaj zwrot 500 złotych

Firma Samsung wraz z polskimi sklepami partnerskimi przygotowała promocję dla wszystkich zainteresowanych kupnem smartfonów z linii Samsung S20. Poza wyborem któregoś z tych modeli koreański gigant zwróci nam 500 złotych z kosztu ich zakupu.

Aby skorzystać z akcji, telefony muszą zostać zakupione w polskim sklepie Samsunga lub u partnerów producenta. Wśród nich znajdziemy popularne markety z elektroniką, a także sklepy stacjonarne oraz internetowe, takie jak RTV EURO AGD, Media Expert, Avans, Media Markt, NEO24.pl, Neonet, Electro.pl, OleOle.pl, Komputronik, X-Kom oraz wiele innych (pełna lista znalazła się w regulaminie).

Promocją objęte zostały najnowsze flagowe smartfony Samsunga, których ceny zaczynają się od 3500 złotych. Wśród nich znalazł się również najdroższy model z serii S20,recenzowany przez nas Samsung Galaxy S20 Ultra.

Smartfony biorące udział w akcji:

Akcja trwa od 1 do 26 czerwca lub do chwili wyczerpania się puli pieniężnej przeznaczonej do sfinansowania zwrotów. Aby wziąć w niej udział, musimy wykonać kilka kroków. Po włączeniu i aktywowaniu nowego smartfona instalujemy aplikację Samsung Members, a następnie tworzymy konto użytkownika i logujemy się tam do dnia 24 czerwca. Następnie powinniśmy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie Samsunga i poczekać na decyzję firmy. Pieniądze mają zostać zwrócone bezpośrednio na nasze konto bankowe w przeciągu 14-17 dni od chwili otrzymania zgłoszenia.

Źródło: Samsung

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Kup Samsung Galaxy S20 i otrzymaj zwrot 500 złotych