PODPOWIEDZI:

Samsung podał datę premiery serii Galaxy Note 20

Samsung podał datę premiery serii Galaxy Note 20

Samsung przekazał dokładną datę startu konferencji Galaxy Unpacked 2020, na której zadebiutuje nowa linia flagowych smartfonów z linii Galaxy Note 20. Podczas wydarzenia koreańska firma pokaże także najprawdopodobniej całą gamę nowych urządzeń, w tym smartwatche i słuchawki.

Jak odwiedziliśmy się z krótkiego teasera opublikowanego w serwisie YouTube, konferencja Galaxy Unpacked 2020 odbędzie się 5 sierpnia (o godzinie 16.00 polskiego czasu) i będzie można ją oglądać na żywo na oficjalnej stronie Samsunga. Główną atrakcją wydarzenia będzie premiera najnowszych flagowych telefonów z serii Galaxy Note 20, które oficjalnie trafią do sprzedaży kilka tygodni później.

Jak wiemy z przecieków oraz plotek, nowe smartfony z linii Galaxy Note 20 nie będą kompaktowe, odznaczając się ekranami o minimalnej przekątnej 6,7 cala, która jest zbliżona do testowanego przez nas niedawno Galaxy S20 Ultra.

Co więcej, okazuje się, że niektóre z podzespołów Galaxy Note 20 mogą zawieść fanów Samsunga spodziewających się kolejnego skoku technologicznego. Mówi się np. o tym, że telefony z serii będą miały gorszej jakości ekrany niż Galaxy S20. Jak sugeruje film promocyjny i pogłoski, urządzenia będą dostępne też w zupełnie nowym brązowym kolorze.

Konferencje Samsunga odbywają się tradycyjne dwa razy do roku. Nadchodzące wydarzenie z powodu pandemii COVID-19 streamowane będzie bez jakiegokolwiek udziału dziennikarzy i publiczności. Poza smartfonami z serii Galaxy Note 20 koreański gigant pokaże zapewne także składanego Galaxy Z Fold 2, nowe smartwatche Galaxy Watch 3 oraz słuchawki Galaxy Buds Live.

Źródło: Samsung

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Samsung podał datę premiery serii Galaxy Note 20