PODPOWIEDZI:

TOP 10 Dzbanków Filtrujących - Zadbaj o Swoje Zdrowie z Najlepszym Dzbankiem!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Brita Marella CoolBrita Marella Cool99.99 zł
2Dafi ButelkaDafi Butelka29.99 zł
3Dafi Crystal 2.0 LEDDafi Crystal 2.0 LED99.99 zł
4Brita Elemaris XL MeterBrita Elemaris XL Meter119 zł
5Dafi AtriDafi Atri24.99 zł
6Brita Fill & GoBrita Fill & Go49.99 zł
7Brita StyleBrita Style99.99 zł
8Dafi StartDafi Start14.99 zł
9Brita OptimaxBrita Optimax181.01 zł
TOP 10 Dzbanków Filtrujących - Zadbaj o Swoje Zdrowie z Najlepszym Dzbankiem!

Po co kupować wodę, skoro mamy jej pod dostatkiem w domu? Jak potwierdzają badania, woda z kranu jest równie dobra co ta butelkowana. Dziś zajmiemy się rankingiem najpopularniejszych dzbanków do filtrowania wody. Filtrowanie nie jest co prawda konieczne, ale – przezorny zawsze ubezpieczony. Jaki dzbanek filtrujący najczęściej wybierają klienci?

Dzbanek Brita Marella Cool, który zajął w dzisiejszym rankingu pierwsze miejsce, to swego rodzaju wzorzec dzbanka filtrującego. Jest średniej wielkości, posiada pojemność 1,2 litra wody przefiltrowanej (2,4 litra pojemności całkowitej) oraz elektroniczny wskaźnik zużycia filtra. Dużą zaletą jest przystosowanie do wkładów innych firm, np. Aquaphor.

Brita Marella Cool

Na drugim miejscu znajdziemy nie dzbanek, a butelkę filtrującą Dafi o pojemności 500 ml. Filtrowanie odbywa się w trakcie picia, czyli inaczej niż w przypadku dzbanków. Butelka Dafi doskonale sprawdzi się w terenie, na treningu czy w szkole, a jej atrakcyjny design sprawia, że jest też fajnym gadżetem.

Butelka Dafi

Ostatnie miejsce zajął dzbanek Dafi Crystal 2.0 LED, który jest nie tylko skuteczny, ale i bardzo elegancji. Bez obaw postawimy go na stole w czasie przyjęcia, gdzie będzie pełnił rolę cieszącej oko karafki. Do dzbanka Dafi Crystal 2.0 LED dedykowane są specjalne wkłady Dafi Mg2+, które zapobiegają wyjaławianiu wody z cennego magnezu. To duża zaleta.

Dafi Crystal 2.0 LED

Nie jesteś przekonana do filtra? Niech przekonają Cię oszczędności. Woda filtrowana w domu będzie nie tylko kilkukrotnie tańsza od butelkowanej, ale i zdrowsza. Pozbędziesz się także problemu dźwigania zgrzewek wody oraz pozbywania się plastikowych butelek. To same zalety. Jeśli chcesz wiedzieć co warto sprawdzić przed zakupem dzbanka filtrującego, sprawdź nasz poradnik zakupowy. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze.

Ranking producentów

Biorąc pod uwagę popularność dzbanków filtrujących, główny bój toczy się na naszym rynku pomiędzy polskim Dafi oraz niemiecką Britą. Dzbanki tych firm najczęściej znajdziemy na sklepowych półkach. Równie renomowaną firmą jest rosyjski Aquaphor, jednak nieco rzadziej trafia w ręce klientów. W dzisiejszym rankingu znalazły się modele tychże trzech firm. Z czego bierze się dominacja tych trzech dużych firm? Głównie z dostępności oraz jakości filtrów. Wszak to one świadczą o skuteczności filtrowania.

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Dzbanków Filtrujących - Zadbaj o Swoje Zdrowie z Najlepszym Dzbankiem!