PODPOWIEDZI:

Elektryczna golarka foliowa | Ranking TOP 7

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Braun Series 9 Pro+ 9525SBraun Series 9 Pro+ 9525S1476 zł
2Panasonic ES-LV6U-K803Panasonic ES-LV6U-K8031199 zł
3Panasonic ES-LV67-A803Panasonic ES-LV67-A803684 zł
4Braun 61-B7500cc BLUEBraun 61-B7500cc BLUE899 zł
5Braun 51-M4500cs MINBraun 51-M4500cs MIN649 zł
6Braun 51-R1000s REDBraun 51-R1000s RED349 zł
7Remington Style Series Aqua F6000Remington Style Series Aqua F6000368 zł
Elektryczna golarka foliowa | Ranking TOP 7

Jaka golarka foliowa będzie dla Ciebie najprecyzyjniejsza? Postaramy się pomóc naszym TOP 7, które uwzględnia polecane golarki foliowe o zacnych specyfikacjach. Sprawdź sam!

Męska golarka foliowa posiada charakterystyczną folię tnącą (wąskie ostrze jest pokryte folią). Z jej pomocą uda Ci się dokładnie pozbyć zarostu i cieszyć się gładką twarzą bez podrażnień. Nie musisz golić się maszynką jednorazową ani odwiedzać barbera. Wystarczy jednorazowo zainwestować w dobrą golarkę elektryczną foliową.

Wiele ciekawych modeli znajdziesz również w porównywarce golarek.

Elektryczna golarka foliowa - Opinie

1. Braun Series 9 Pro+ 9525S

elektryczna golarka foliowa Braun Series 9 Pro+ 9525S
System golący4 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania90 min/60 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerTak
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaBraun Series 9 Pro+ 9525S oferta w Media Expert

Wysokiej klasy golarka foliowaBraun Series 9 Pro+ 9525S to sprzęt dla najbardziej wymagającego mężczyzny. Jako jedyna z listy jest w stanie działać bezprzewodowo aż 90 minut po pełnym ładowaniu trwającym godzinę (posłuży do tego przenośne etui ładujące PowerCase dodane do kompletu).

Z takim produktem z 5 doskonale zsynchronizowanymi elementami golącymi masz pełną gwarancję gładkości, precyzji i komfortu skóry przy każdym pociągnięciu, nawet w trudno dostępnych obszarach lub w przypadku 1-, 3- czy 7-dniowego zarostu.

Męska golarka elektryczna posiada wbudowany trymer ProTrimmer wykonany z nierdzewnej stali klasy chirurgicznej, co zapewni skuteczność przycinania wąsów, bokobrodów oraz włosów rosnących pod nosem. Istnieje możliwość użytkowania na mokro i sucho (w wannie, pod prysznicem, z pianką, z żelem), a także mycia pod wodą, bowiem jest to w 100% wodoodporna golarka.

10 000 wibracji dźwiękowych i technologia AutoSense pozwala na golenie najgęstszego zarostu. Na plus wbudowany wyświetlacz, a także głowica goląca o zakresie ruchu 40°, która dotrze w każde miejsce (np. w okolice szyi) i dostosowuje się do zarostu. Golarka Braun nie zawiedzie nawet po wieloletnim użytkowaniu.

2. Panasonic ES-LV6U-K803

męska golarka foliowa Panasonic ES-LV6U-K803
System golący4 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania50 min/60 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerTak
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaPanasonic ES-LV6U-K803 oferta w Ceneo

Bezprzewodowa golarka foliowaPanasonic ES-LV6U-K803 zachwyca wytrzymałymi 4 foliami i blokiem noży, a więc 5 japońskimi ostrzami, co oznacza, że bez trudu goli trzydniowy zarost za jednym pociągnięciem (również zarost na szyi, podbródku), gwarantuje długotrwałą gładkość, bez uszkodzeń skóry (ostrza nanoostrzone o kącie 30°). Nie zabrakło wysuwanego trymera do wąsów i baków, który cechuje się trwałymi ostrzami ze stali nierdzewnej (ostrza o kącie 45°).

Foliowa golarka Panasonic posiada czujnik zarostu, który odpowiada za dopasowanie mocy do konturów twarzy, grubości i gęstości zarostu. W praktyce wygląda to tak, że produkt zwiększy intensywność w miejscach, gdzie zarost jest gęsty, z kolei zmniejszy w pozostałych, a zatem odpowie na indywidualne potrzeby, zwłaszcza że częstotliwość jego pracy wynosi 220 razy na sekundę.

Zaawansowany silnik liniowy wykonuje do 70000 cięć poprzecznych na minutę. Golenie odbywa się ze stałą szybkością przycinania, efekty są zadowalające i to niezależnie od grubości zarostu. Wpływ na to ma także technologia lewitacji magnetycznej oraz jedne z najsilniejszych magnesów. Nawet po 5 latach użytkowania będziesz cieszył się dokładnym i delikatnym goleniem jak pierwszego dnia.

Wodoodporna golarka elektryczna foliowa szczyci się elastyczną głowicą golącą 20D poruszającą się w 10 kierunkach. W celu wyczyszczenia wystarczy, że przepłukasz golarkę pod bieżącą wodą. Wskaźniki LED pozwolą skontrolować np. stopień naładowania. Warto też wspomnieć o samym designie, gdyż konstrukcja jest zgrabna, ma matowe wykończenie, doskonale leży w dłoni.

3. Panasonic ES-LV67-A803

wodoodporna golarka foliowa Panasonic ES-LV67-A803
System golący4 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania50 min/60 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerTak
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaPanasonic ES-LV67-A803 oferta w Ceneo

5-ostrzowa golarka elektrycznaPanasonic ES-LV67-A803 cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Została wyposażona w ultraszybki silnik liniowy dla sprawnego i delikatnego golenia oraz głowicę Multi-Flex 16D potrafiącą dostosować się do kształtu twarzy bądź szyi i poruszającą się w 16 kierunkach (dzięki temu liczba ruchów jest zminimalizowana).

Na wydajność wpływają polerowane (przy zastosowaniu nanotechnologii) ostrza wewnętrzne o kącie natarcia 30°, dla których najgrubszy zarost blisko nasady włosa nie jest problemem. Ostrza się nie tępią, wykonano je ze stali Yasuki-Hagane. Są odpowiednio zakrzywione, a mianowicie ostrze Quick Slit posłuży do wstępnego przycinania dłuższych włosków, z kolei folia Quick Lift uniesie płasko leżące włosy.

Równomierne golenie bez podrażnień skóry to także zasługa technologii regulacji działania na podstawie informacji z czujnika zarostu. Golarka foliowa Panasonic do użytkowania na mokro i sucho posiada precyzyjny trymer wysuwany. Design jest bardzo stylowy, uchwyt antypoślizgowy, wyraźnie zobaczysz poziom naładowania.

4. Braun 61-B7500cc BLUE

bezprzewodowa golarka foliowa Braun 61-B7500cc BLUE
System golący2 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania50 min/60 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerTak
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaBraun 61-B7500cc BLUE oferta w Ceneo

Golarka foliowa dla mężczyznBraun 61-B7500cc BLUE jest chwalona za stację czyszcząco-ładującą SmartCare Center (łatwa i prawidłowa konserwacja plus ładowanie), trymer (nakładany), a także 5 nasadek.

Modelowanie i przycinanie zarostu stanie się przyjemnością. Głowica obrotowa SensoFlex została przetestowana dermatologicznie, udowodniono zminimalizowany nacisk na skórę wrażliwą przy jednoczesnym zachowaniu dokładności.

Ostrza SensoFoil też zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić komfort skóry i precyzję. Podobnie, jak w innych golarkach Braun masz do czynienia z analizą zarostu i dostosowaniem mocy do jego gęstości, a także wodoszczelną obudowę i wskaźnikiem LED. Elektryczna golarka z foliowym systemem tnącym gwarantuje do 3 tygodni golenia (50 minut).

5. Braun 51-M4500cs MIN

elektryczna golarka foliowa Braun 51-M4500cs MIN
System golący2 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania50 min/60 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerTak
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaBraun 51-M4500cs MIN oferta w Ceneo

Elektryczna golarka foliowaBraun 51-M4500cs MIN wyróżnia się obecnością trymera, który pomoże zadbać o wygląd wąsów i baków. Wielu osobom spodoba się fakt, że w komplecie otrzyma również bazę ładującą i 5 nasadek zwiększających funkcjonalność (nasadka trymera do zarostu ma skalę od 0,5 mm do 7 mm).

Licz na bezprzewodowe działanie przez 50 minut, szybkie ładowanie, wskaźnik naładowania oraz smukłą i wodoodporną konstrukcję (możliwość mycia pod wodą, opcja golenia na sucho i mokro). Męska golarka foliowa posiada 3 elastyczne ostrza dla dokładnego i prostego golenia. Sprawdzi się również w przypadku sztywnego zarostu, gdyż została wyposażona w technologię AutoSense analizującą zarost.

6. Braun 51-R1000s RED

niedroga golarka foliowa Braun 51-R1000s RED
System golący2 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania50 min/60 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerNie
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaBraun 51-R1000s RED oferta w Ceneo

Przystępna cenowo golarka foliowa z potrójnym systemem golącymBraun 51-R1000s RED potrafi dopasować się do konturów twarzy, działa bezprzewodowo przez 50 minut i ma ergonomiczną rączkę dla wygodnego golenia bez wysiłku. Wydajna bateria sprawia, że pełne naładowanie trwa godzinę, natomiast możesz skorzystać z opcji szybkiego ładowania przez 5 minut, co pozwoli na 1 pełne golenie.

Technologia AutoSense odpowiada za analizę zarostu i dostosowanie mocy do jego gęstości. Efektem jest wychwytywanie i przycinanie większej ilości włosków za każdym razem. W tej elektrycznej golarce Braun nie trzeba zdejmować głowicy golącej w celu wyczyszczenia, bowiem system EasyClean zadba o szybkie i proste mycie (woda przepływa i wypłukuje ścinki zarostu z elementów tnących).

To wodoodporna golarka elektryczna do golenia na mokro (z użyciem pianki lub żelu), pod prysznicem i na sucho. Przydatny okaże się wskaźnik naładowania. Ten model nie posiada trymera.

7. Remington Style Series Aqua F6000

golarka foliowa elektryczna Remington Style Series Aqua F6000
System golący2 folie i blok noży
ZasilanieAkumulatorowe
Czas pracy/ładowania60 min/90 min
Golenie na sucho/mokroTak
TrymerTak
Wskaźnik naładowaniaTak
CenaRemington Style Series Aqua F6000 oferta w Ceneo

Zestawienie zamyka jedna z najtańszych golarek foliowych w klasyfikacji Remington Style Series Aqua F6000, która cechuje się działaniem na akumulatorze przez godzinę, przy czym ładowanie trwa tutaj najdłużej, bo 90 minut. Z zalet wymienia się wskaźniki LED, jak również golenie na mokro i sucho. Jest zgrabna, dosyć dobrze leży w dłoni.

Bezprzewodowa golarka elektryczna Remington wyróżnia się technologią ControlCut, która łączy w sobie działanie mikro-grzebienia i precyzyjnego trymera do walki z bardzo krótkimi włoskami. Obrotowa głowica z blokadą i podwójnymi foliami zapewnia właściwą kontrolę ruchu i dopasowanie do konturów twarzy. W zestawie otrzymasz także etui i osłonę głowicy.

Co jest ważne przy wyborze golarki foliowej?

Zarówno męska golarka rotacyjna, jak i golarka z folią tnącą powinna cechować się pewnymi elementami, które mają wpływ na dokładność golenia i komfort. Istotne przy wyborze golarki foliowej jest:

  • Ilość folii - wpływają na szybkość i precyzję golenia zarostu. Im większa liczba, tym efektywniejsze golenie.
  • Praktyczne funkcje - przyda się wskaźnik naładowania, obecność trymera, funkcja szybkiego ładowania, funkcja analizy zarostu, blokada podróżna.
  • Zasilanie - bezprzewodowa praca na akumulatorze zapewni swobodne działanie w dowolnym miejscu.
  • Konstrukcja - najlepiej wodoodporna (czyszczenia pod wodą, mycia na mokro i na sucho), ergonomiczna, z antypoślizgowym uchwytem i z elastyczną głowicą.
  • Wyposażenie - dobrze, jak w zestawie znajduje się etui podróżne, szczoteczka do czyszczenia, baza ładująca, stacja czyszcząca, nasadki.

Zajrzyj także do działu ranking golarek, w którym poznasz różne typy golarek zaczynające się od atrakcyjnych cen.

Podsumowanie

Godna uwagi elektryczna golarka foliowa pochodzi od takich producentów, jak Braun (stanowczo wiedzie prym), Panasonic i Remington. Czas pracy bezprzewodowej waha się od 50 minut do 90 minut, z kolei czas ładowania wynosi przeważnie 60 minut (poza jednym modelem).

Wszystkie produkty posiadają trymer (oprócz jednej golarki), wskaźniki naładowania oraz umożliwiają użytkowania na mokro i sucho. Pierwsza trójka wyróżnia się 4 foliami i blokiem noży, z kolei reszta oferuje 2 folie i blok noży.

Pamiętaj, że atrakcyjne ceny prowadzące do zaufanych sklepów znajdziecie w tabelce na samej górze.

blog comments powered by Disqus
Elektryczna golarka foliowa | Ranking TOP 7