PODPOWIEDZI:

Mała zamrażarka podblatowa | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1AEG ATB49E1AWAEG ATB49E1AW1299 zł
2Bosch GIV11AFE0Bosch GIV11AFE01812 zł
3Electrolux LYB2AF82SElectrolux LYB2AF82S1399 zł
4MPM 80-ZS-33SMPM 80-ZS-33S649 zł
5Hyundai FSB050WW8EHyundai FSB050WW8E667 zł
Mała zamrażarka podblatowa | TOP 5 |

Mała zamrażarka podblatowa to dobry kompromis do niewielkich pomieszczeń. W dzisiejszej klasyfikacji znajdziesz zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy. Poznaj TOP 5 mini zamrażarek w całkiem przystępnych cenach. Zapraszam!

Małą zamrażarkę bez problemu umieścisz pod blatem. Sęk w tym, aby dobrać odpowiedni typ pod względem wymiarów i oferowanych możliwości.

Porównywarka zamrażarek pamięta o osobach poszukujących kompaktowych urządzeń AGD i obfituje w wiele takich modeli.

Mała zamrażarka podblatowa - Opinie

1. AEG ATB49E1AW

mini zamrażarka AEG ATB49E1AW
Typwolnostojąca
Pojemność całkowita103 l
Klasa energetycznaE
No FrostNie (manualne)
Poziom hałasu41 dB
Zdolność zamrażania6,9 kg/24 h
Wymiary WxSzxG850x599x635 mm
CenaAEG ATB49E1AW oferta w Media Markt

Mała zamrażarka szafkowa wolnostojąca AEG ATB49E1AW wyróżnia się sporą pojemnością jak na swoje wymiary. Jest wyposażona w ergonomiczny uchwyt, elektroniczne sterowanie, cyfrowy wyświetlacz i 3 szuflady (jedna z nich to niezwykle pojemna MaxiBox). Pojemniki są wyjmowane, zatem komfortowo zmieścisz lub wyjmiesz dany produkt.

Funkcja Frostmatic oznacza maksymalną moc zamrażania świeżych produktów. Po osiągnięciu zamierzonego celu urządzenie wraca do standardowych ustawień. Prawostronne położenie zawiasów drzwi jest odwracalne w razie potrzeby. Dodatkowym atutem są regulowane nóżki z przodu, a także alarmy sygnalizujące wzrost temperatury. W ciągu doby jest w stanie zamrozić do 6,9 kg produktów. Przewód ma długość 2,4 m.

2. Bosch GIV11AFE0

mała zamrażarka podblatowa Bosch GIV11AFE0
Typdo zabudowy
Pojemność całkowita72 l
Klasa energetycznaE
No FrostLow Frost
Poziom hałasu36 dB
Zdolność zamrażania4,4 kg/24 h
Wymiary WxSzxG712x558x545 mm
CenaBosch GIV11AFE0 oferta w RTV EURO AGD

Mini zamrażarka do zabudowyBosch GIV11AFE0 posiada 3 szuflady, wyświetlacz LED, a także elektroniczną regulację temperatury. Funkcja supermrożenie wpływa na znacznie szybsze mrożenie jedzenia, a co istotne, nie dopuści do rozmrożenie już umieszczonych produktów. System LowFrost przekłada się na rzadsze rozmrażanie, a tym samym pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, Twój wysiłek i czas (mniejsza ilość lodu do usunięcia z urządzenia).

W momencie wzrostu temperatury pojawia się alarm akustyczny i optyczny. W przypadku awarii zasilania zamrażarka ma zdolność przechowywania przez 13 godzin. Istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Maksymalny poziom emitowanego hałasu wynosi tylko 36 dB. Zamrażarka pracuje zatem najciszej z listy.

3. Electrolux LYB2AF82S

mała zamrażarka do zabudowy Electrolux LYB2AF82S
Typdo zabudowy
Pojemność całkowita95 l
Klasa energetycznaF
No FrostNie (manualne)
Poziom hałasu40 dB
Zdolność zamrażania7,3 kg/24 h
Wymiary WxSzxG819x560x547 mm
CenaElectrolux LYB2AF82S oferta w RTV EURO AGD

Szybkie zamrażanie produktów gwarantuje mała zamrażarka szufladowa do zabudowyElectrolux LYB2AF82S. Ze względu na swoją budowę zapewnia wygodny dostęp do mrożonek. Atutem jest panel LCD, na którym widać wybrane ustawienia, funkcja FastFreeze (błyskawiczne zamrażanie świeżej żywności), dokładna regulacja temperatury, regulowane nóżki oraz wąska konstrukcja.

3 przezroczyste szuflady ułatwią wyszukiwanie potrzebnego produktu. Przydatną opcją jest lampka i alarm dźwiękowy w momencie wzrostu temperatury. Dla niektórych minusem może być ręczne rozmrażanie zamrażarki.

4. MPM 80-ZS-33S

wolnostojąca mini zamrażarka MPM 80-ZS-33S
Typwolnostojąca
Pojemność całkowita64 l
Klasa energetycznaE
No FrostNie (manualne)
Poziom hałasu40 dB
Zdolność zamrażania3,0 kg/24 h
Wymiary WxSzxG840x480x500 mm
CenaMPM 80-ZS-33S oferta w RTV EURO AGD

Mała zamrażarka podblatowaMPM 80-ZS-33S to wolnostojące urządzenie w srebrnej kolorystyce. Chwalona za przystępną cenę, możliwość zamrażania świeżych produktów i przechowywania mrożonej żywności. Spełni podstawowe oczekiwania i prezentuje się nowocześnie. Trzy pojemniki ułatwią organizację.

Bez problemu dostosujesz ją do swoich warunków mieszkaniowych, gdyż drzwi zamontujesz albo z lewej, albo z prawej strony. Zamrażarka MPM oferuje 3 ustawienia temperatury (min, normal, max). Wybór należy dostosować w zależności od tego, przez jaki okres czasu chcesz przechowywać żywność.

5. Hyundai FSB050WW8E

biała mini zamrażarka Hyundai FSB050WW8E
Typwolnostojąca
Pojemność całkowita33 l
Klasa energetycznaE
No FrostNie (manualne)
Poziom hałasu40 dB
Zdolność zamrażania2,4 kg/24 h
Wymiary WxSzxG510x440x490 mm
CenaHyundai FSB050WW8E oferta w Ceneo

Zestawienie małych zamrażarek podblatowych zamyka Hyundai FSB050WW8E. Ta biała zamrażarka wolnostojąca jest najmniejsza ze wszystkich. W środku znajdziesz 1 drucianą półkę. Charakteryzuje się nóżkami z regulacją wysokości i możliwością zmiany kierunku otwarcia drzwi. Czas przechowywania w przypadku awarii wynosi około 7,5 godziny. Nie ma wyświetlacza, funkcji szybkiego zamrażania ani sygnału ostrzegawczego. To prosty model do bardzo małego pomieszczenia.

Dlaczego warto zainwestować w mini zamrażarkę?

Mała zamrażarka do zabudowy podblatowa to produkt o niewielkiej pojemności i mniejszych wymiarach (m.in. są niższe). Sprawdzi się w niedużym pomieszczeniu. Daje możliwość prawidłowego przechowywania pewnych produktów spożywczych. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w hotelu, na działce czy w barze. Zamrażarkę podblatową można umieścić w ten sposób, aby sprawiała wrażenie ciągu szafek kuchennych.

Istnieje możliwość postawienia pod blatem małej zamrażarki wolnostojącej, natomiast trzeba ją dobrze dobrać w stosunku do innych sprzętów. Są to jednak tańsze modele od odpowiedników do zabudowy. Mini zamrażarka pozwoli zamrozić taką żywność, jak chleb, mięso, wędliny, a nawet warzywa. Dzięki temu zachowają przed dłuższy czas świeżość.

Z tych głównych powodów warto zakupić małą zamrażarkę podblatową. Jeżeli natomiast jeszcze się wahasz, to zajrzyj do działu ranking zamrażarek w poszukiwaniu innych ciekawych urządzeń.

Podsumowanie

Wśród wymienionych małych zamrażarek podblatowych znajdziesz dwa modele do zabudowy i trzy wolnostojące. Minimalna pojemność wynosi tylko 33 l, z kolei maksymalna 103 l. Tylko jedna z nich ułatwia rozmrażanie, ponieważ oferuje system Low Frost.

Poziom hałasu nie przekracza 41 dB. Wymiary są różne, dzięki czemu dostaniesz odpowiedni dla siebie sprzęt. Najlepszy wynik wydajności zamrażania to 7,3 kg żywności w ciągu doby. Przeważnie znajdziesz wygodne szuflady, funkcje szybkiego zamrażania, regulację temperatury, zmienny kierunek otwierania drzwi, alarmy dźwiękowe i optyczne.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Mała zamrażarka podblatowa | TOP 5 |