PODPOWIEDZI:

Zamrażarka szufladowa | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Bosch GSN54AWDVBosch GSN54AWDV3399 zł
2Samsung RZ32M753EB1Samsung RZ32M753EB13099 zł
3Siemens GS36NVIEPSiemens GS36NVIEP2699 zł
4Amica FZ3006.3DFMXAmica FZ3006.3DFMX2499 zł
5Electrolux LUT5NF20XElectrolux LUT5NF20X1989 zł
6Electrolux LUB1AF19WElectrolux LUB1AF19W1599 zł
7BEKO RFSA240M31WNBEKO RFSA240M31WN1399 zł
Zamrażarka szufladowa | TOP 7 |

Zamrażarka szufladowa umożliwia przechowywanie i mrożenie artykułów spożywczych w dobrze zorganizowany sposób. Poznaj TOP 7 zamrażarek wolnostojących z szufladami. Zapraszam!

Za pomocą zamrażarki szufladowej doskonale pogrupujesz sobie żywność do zamrożenia. Poniżej znajdziesz czołowe modele.

Przy okazji odwiedź nasz dział ranking zamrażarek, gdzie znajduje się wiele ciekawych urządzeń spełniających oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Zamrażarka szufladowa - Opinie

1. Bosch GSN54AWDV

markowa zamrażarka szufladowa Bosch GSN54AWDV
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita328 l
Klasa energetycznaD
No FrostTak
Poziom hałasu38 dB
Zdolność zamrażania19,7 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilania13 h
CenaBosch GSN54AWDV oferta w Media Expert

Biała zamrażarka szufladowaBosch GSN54AWDV z funkcją No Frost pozwoli zaoszczędzić Twój wysiłek i czas, wybawiając Cię od rozmrażania manualnego. Wypełniając kostkarkę IceTwister, w łatwy sposób uzyskasz kostki lodu potrzebne do napojów dla siebie lub gości. Widoczność wnętrza zwiększa oświetlenie LED. Swobodę w układaniu mrożonek gwarantują półki ze szkła hartowanego i szuflady (w tym pojemna szuflada BigBox). Szklane półki można wyciągnąć, żeby zyskać większą przestrzeń do umieszczenia dużej porcji jedzenia (na przykład tortu).

W przypadku otwartych drzwi bądź wzrostu temperatury usłyszysz sygnał alarmowy. Technologia FreshSense reguluje temperaturę do stałego poziomu, tak aby przechowywana żywność miała właściwą konsystencję.

Zimne powietrze jest równomiernie rozprowadzane na wszystkich poziomach, więc o świeżość żywności nie musisz się już martwić. Funkcja Supermrożenie przyda się zwłaszcza wtedy, gdy planujesz zamrozić większą ilość zapasów, a nie chcesz przy tym rozmrozić pozostałych, które już się znajdują w środku.

2. Samsung RZ32M753EB1

czarna zamrażarka szufladowa Samsung RZ32M753EB1
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita323 l
Klasa energetycznaE
No FrostTak
Poziom hałasu36 dB
Zdolność zamrażania14,8 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilania10 h
CenaSamsung RZ32M753EB1 oferta w Ceneo

Jednodrzwiowa zamrażarka szufladowaSamsung RZ32M753EB1 prezentuje się obłędnie. Z pewnością zachwyca system No Frost, dzięki któremu nie będziesz się męczyć z ręcznym rozmrażaniem (szron ani lód nie gromadzą się). Atutem jest bardzo dobrze rozplanowane wnętrze, system All-Around Cooling, jak również metalowe wykończenie na tylnej ściance (utrzymuje stabilną temperaturę wewnątrz urządzenia).

W środku znajdziesz 4 szuflady, 3 półki i 3 pojemniki w drzwiach. Funkcja Power Freeze oznacza intensywne mrożenie. Taki zabieg przyspiesza zamrażanie większej ilości jedzenia. Istnieje możliwość podłączenia adaptera Wi-Fi Smart Dongle, który jest sprzedawany oddzielnie. To sprawi, że za pomocą aplikacji mobilnej sprawdzisz najistotniejsze informacje odnośnie zamrażarki.

Żywotny kompresor pracuje cicho i dba o niższe zużycie energii. Zamrażarka cechuje się oszczędnym oświetleniem LED, alarmem otwartych drzwi, wyświetlaczem zewnętrznym i wbudowaną w drzwi kostkarką do lodu.

3. Siemens GS36NVIEP

srebrna zamrażarka szufladowa Siemens GS36NVIEP
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita242 l
Klasa energetycznaE
No FrostTak
Poziom hałasu39 dB
Zdolność zamrażania18 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilania9 h
CenaSiemens GS36NVIEP oferta w RTV EURO AGD

Srebrna zamrażarka szufladowaSiemens GS36NVIEP wyróżnia się powłoką Antifingerprint, dzięki której nie są widoczne mało estetyczne odbicia palców. System multiAirflow gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza i nie dopuszcza do wahań temperatury. Zamrażarka wolnostojąca oferuje system No Frost, wygodny uchwyt, elektroniczną regulację temperatury, sygnał dźwiękowy w przypadku otwartych drzwi, pojemnik na kostki lodu i 4 szuflady.

4. Amica FZ3006.3DFMX

wolnostojąca zamrażarka szufladowa Amica FZ3006.3DFMX
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita274 l
Klasa energetycznaF
No FrostTak
Poziom hałasu41 dB
Zdolność zamrażania13 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilania13 h
CenaAmica FZ3006.3DFMX oferta w RTV EURO AGD

Szufladowa zamrażarka Amica FZ3006.3DFMX charakteryzuje się technologią No Frost, która stale monitoruje poziom wilgotności i nie dopuszcza do gromadzenia się szronu. Takie rozwiązanie nie tylko wyeliminuje konieczność rozmrażania, ale także zachowa dłuższą świeżość pożywienia oraz ograniczy rozwój bakterii.

Praktyczne rozwiązanie to IceMaker, czyli tworzenie kostek lodu przy użyciu prostego pokrętła. Zachwyca sensorowe sterowanie, wyświetlacz LED oraz funkcja Eco (mniejsze zużycie energii dzięki automatycznemu ustawieniu temperatury chłodziarki i zamrażarki). To także zamrażarka chwalona za alarm niedomkniętych drzwi, alarm podwyższonej temperatury, uniwersalne drzwi.

5. Electrolux LUT5NF20X

szufladowa zamrażarka Electrolux LUT5NF20X
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita200 l
Klasa energetycznaF
No FrostTak
Poziom hałasu42 dB
Zdolność zamrażania16,5 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilaniab/d
CenaElectrolux LUT5NF20X oferta w Media Markt

Wydajna zamrażarka szufladowa Electrolux LUT5NF20X w srebrnym kolorze zajmuje piąte miejsce. Cechuje się wyświetlaczem LCD, systemem No Frost, funkcją szybkiego zamrażania i wytrzymałymi półkami z bezpiecznego szkła. Półki wystarczy przecierać szmatką, aby zachować ich czystość. Drzwi wykonano ze stali nierdzewnej. Komfort użytkowania zapewnia dotykowe sterowanie, regulowane nóżki oraz możliwość odwrócenia zawiasów drzwi. Pomocne są alarmy w momencie otwarcia drzwi bądź wzrostu temperatury.

6. Electrolux LUB1AF19W

biała zamrażarka z szufladami Electrolux LUB1AF19W
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita187 l
Klasa energetycznaF
No FrostNie (ręczne)
Poziom hałasu39 dB
Zdolność zamrażania13,3 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilaniab/d
CenaElectrolux LUB1AF19W oferta w Ceneo

Wolnostojąca zamrażarka szufladowaElectrolux LUB1AF19W ma przystępniejszą cenę, ale co za tym idzie, nieco mniejszą pojemność i niższą zdolność zamrażania. Została wyposażona w regulowane nóżki, odwracalne położenie zawiasów i panel LCD. Szuflady wyciągniesz w komfortowy sposób, tak aby zyskać więcej miejsca w środku lub w celu wygodnego wyciągnięcia produktów.

Funkcja FastFreeze zamrozi świeże produkty w szybszym czasie, dbając przy okazji o zachowanie ich wartości odżywczych. Wzrost temperatury zasygnalizuje alarm dźwiękowy i wizualny. Przewód ma długość 2,4 m.

7. BEKO RFSA240M31WN

nowoczesna zamrażarka szufladowa BEKO RFSA240M31WN
TypWolnostojąca
Pojemność całkowita215 l
Klasa energetycznaF
No FrostNie (ręczne)
Poziom hałasu37 dB
Zdolność zamrażania9,8 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilania14 h
CenaBEKO RFSA240M31WN oferta w Media Markt

Zestawienie zamrażarek szufladowych zamyka BEKO RFSA240M31WN. Ta wolnostojąca zamrażarka z szufladami jest chwalona za stosunkowo cichą pracę, zmienny kierunek otwierania drzwi (dopasujesz je do własnych potrzeb) oraz szybkie mrożenie. Technologia FreezerGuard pozwoli na pracę zamrażarki przy temperaturze nawet do -15°C. Bez obaw postawisz ją na przykład w garażu. Wnętrze składa się z samych szuflad i tacki na lód.

Różnice między zamrażarką skrzyniową a szufladową

W ostatnim zestawieniu przedstawiałam zamrażarki skrzyniowe, czyli te otwierane od góry. Mówiąc w skrócie, zawierają w sobie niezwykle pojemne wnętrze (czasem wzbogacone o dwa lub trzy wyjmowane kosze), do którego zmieścisz dużą ilość produktów o nieregularnych kształtach. Idealne do mrożenia zapasów przez wiele miesięcy.

Dzisiaj poznałeś zamrażarki szufladowe. Zasadniczą przewagą tego typu jest fakt, że posiadają kilka szuflad, do których wprawdzie niekoniecznie zmieścisz dużą gabarytowo żywność, natomiast mniejsze mrożonki odnajdziesz bez problemu (owoce, warzywa, gotowe produkty, kostki lodu, porcja mięsa, grzyby).

Są niezwykle wygodne w użytkowaniu, dobrze zorganizujesz sobie przechowywanie i wyjmowanie jedzenia. Otwierane od przodu, przypominają z wyglądu chłodziarki, zajmują mniej miejsca niż zamrażarki skrzyniowe i są proste w utrzymaniu czystości. Pod względem designu prezentują się nowocześnie oraz występują w różnej kolorystyce (białe, srebrne, czarne).

Obydwa rodzaje występują w różnych cenach, w zależności od oferowanych funkcji dodatkowych, zdolności zamrażania czy pojemności.

Szufladowa zamrażarka, podobnie jak skrzyniowa, sprawdzi się zarówno w domowych warunkach, jak i restauracjach, sklepach.

Interesujące modele obu typów znajdziesz w bazie zamrażarek.

Podsumowanie

Otwierane od frontu zamrażarki szufladowe gwarantują łatwiejszy dostęp do produktów (wyjmowanie nie jest uciążliwe). Stworzone przede wszystkim do codziennego przechowywania niewielkich mrożonek. Wymienione modele oferują maksymalną zdolność zamrażania 19,7 kg/24 h, najniższy poziom hałasu 36 dB, pojemność do 328 l i czas utrzymywania temperatury w przypadku braku zasilania wynoszący do 14 h.

Większość z nich posiada system No Frost ograniczający konieczność rozmrażania. Najlepsza klasa energetyczna to D. Ich wnętrza są dobrze przemyślane, a różnorodność dodatkowych opcji sprawia, że są to nie tylko wydajne, ale i funkcjonalne urządzenia do mrożenia produktów.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Zamrażarka szufladowa | TOP 7 |