PODPOWIEDZI:

Inteligentna waga łazienkowa | TOP 10 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Garmin Index S2 010-02294-12Garmin Index S2 010-02294-12799 zł
2Xiaomi Mi Body Composition Scale 2Xiaomi Mi Body Composition Scale 2119 zł
3Eufy Smart Scale P1Eufy Smart Scale P1175 zł
4OROMED Oro-Scale Bluetooth (czarny)OROMED Oro-Scale Bluetooth (czarny)119 zł
5Beurer BF 850 Connect Premium (biały)Beurer BF 850 Connect Premium (biały)309 zł
6Eta Vital Trainer 7780 90000Eta Vital Trainer 7780 90000145 zł
7Cecotec Surface Precision 10400 Smart Healthy Vision (czerwony)Cecotec Surface Precision 10400 Smart Healthy Vision (czerwony)199 zł
8Huawei Smart Scale 3Huawei Smart Scale 3129 zł
9Götze & Jensen BS901BTGötze & Jensen BS901BT149 zł
10Blaupunkt BSM711BTBlaupunkt BSM711BT99 zł
Inteligentna waga łazienkowa | TOP 10 |

Inteligentna waga łazienkowa pozwoli Ci nie tylko w pełni kontrolować wagę ciała, ale również poznać skład analityczny swojego ciała. Poznaj TOP 10 wysokiej jakości wag elektronicznych, które imponują niebywałą funkcjonalnością. Zapraszam!

Inteligentna waga łazienkowa jest wyposażona w przydatne funkcje, które już za chwilę poznasz. Dodatkowe pomiary to dobra opcja zwłaszcza dla osób, które przestrzegają diety i zależy im na prawidłowej wadze ciała.

Obszerniejsze opisy każdej z nich znajdziesz w porównywarce wag łazienkowych.

Inteligentna waga łazienkowa – Opinie

1. Garmin Index S2 010-02294-12

inteligentna waga Garmin Index S2 010-02294-12
Wykonanie platformySzkło
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiarub/d
Pamięć użytkowników16
Aplikacja mobilnaTak
CenaGarmin Index S2 010-02294-12 oferta w Media Expert

Inteligentna waga łazienkowaGarmin Index S2 010-02294-12 w czarnym kolorze jest najdroższa w klasyfikacji. Oferuje wyraźny wyświetlacz, wbudowane Wi-Fi (dostęp do aplikacji na Twoim smartfonie), solidne wykonanie, a także obsługę nawet do 16 użytkowników (każdy domownik będzie miał swój profil). Za jej pomocą dowiesz się, z jakiej ilości tłuszczu, mięśni, kości i wody składa się Twoje ciało. Wszystko po to, aby stale monitorować postępy, sprawdzać czy dany pomiar mieści się w odpowiednim przedziale, biorąc pod uwagę również Twój wzrost.

Równie ważna jest obserwacja, czy organizm jest właściwie nawodniony. W aplikacji poza przeglądaniem różnych danych i wykresów możesz spersonalizować widok. Żywotność baterii wynosi nawet do 9 miesięcy. Miłym dodatkiem jest widżet pogodowy, dzięki któremu widzisz aktualną prognozę. Firma Garmin to klasa sama w sobie, natomiast mimo wszystko uważam, że cena za wagę powinna być troszkę niższa.

2. Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie150 kg
Dokładność pomiaru50 g
Pamięć użytkowników16
Aplikacja mobilnaTak
CenaXiaomi Mi Body Composition Scale 2 oferta w RTV EURO AGD

Biała waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowejXiaomi Mi Body Composition Scale 2 jest niezwykle dokładna, a przy tym niedroga. Z powodzeniem skorzystasz z dedykowanej aplikacji (łączność Bluetooth 5.0). Określa łącznie 13 różnych wiadomości na temat Twojej sylwetki, między innymi BMI, zawartość białka tkanki mięśniowej, poziom wody w organizmie.

Inteligentna waga Xiaomi pozwoli na ważenie nawet owoców i warzyw, których waga zaczyna się od 100 g. Zastosowano ukryty ekran LED (pojawi się dopiero, gdy staniesz na wadze), pamięć do 16 osób, minimalistyczny design, antypoślizgowe wykończenie. Waga zasilania 4 bateriami AAA.

3. Eufy Smart Scale P1

zaawansowana waga łazienkowa Eufy Smart Scale P1
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników16
Aplikacja mobilnaTak
CenaEufy Smart Scale P1 oferta w Ceneo

Inteligentna waga elektroniczna dla każdegoEufy Smart Scale P1 zyskała pozytywne opinie ze względu na nowoczesny wygląd, stabilną konstrukcję, dokładną analizę ciała (14 parametrów) oraz dostęp do bezpłatnej aplikacji mobilnej (szybkie połączenie Bluetooth, łatwa konfiguracja).

Analityczna waga łazienkowa Eufy jest zasilana bateriami. Zaokrąglone krawędzie są bezpieczniejsze, bowiem nie ma ostrych krawędzi niebezpiecznych dla stóp. W prosty sposób przełączysz jednostki (funty na kilogramy). Specjalna powłoka ITO sprawia, że pomiary są precyzyjne za każdym razem. Jak na inteligentną wagę przystało, nie ma żadnego problemu z automatycznym dopasowaniem pomiaru do danego profilu użytkownika.

4. OROMED Oro-Scale Bluetooth (czarny)

inteligentna waga elektroniczna OROMED Oro-Scale Bluetooth (czarny)
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników12
Aplikacja mobilnaTak
CenaOROMED Oro-Scale Bluetooth (czarny) oferta w Ceneo

Elektroniczna waga łazienkowaOROMED Oro-Scale Bluetooth (czarny) w przystępnej cenie cechuje się możliwością zapisania do 12 profili użytkowników, pomiarem z dokładnością do 100 g, samoczynnym wyłączaniem, a także opcją sparowania z aplikacją mobilną. W aplikacji zobaczysz historię pomiarów oraz wykresy liniowe. To analityczna waga z dużym, 6-kolorowym wyświetlaczem. Owe kolory pomogą oznaczyć, czy dany pomiar jest w normie, czy może jednak podwyższony lub za niski.

Poznasz zawartość tkanki mięśniowej, kostnej, tłuszczowej i wody. Przydatny jest wskaźnik dziennego zapotrzebowania kalorycznego, a także automatyczne rozpoznawanie użytkownika. Wyjątkowym elementem jest wbudowany akumulator gwarantujący długi czas pracy. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla micro USB typu B (przewód w zestawie). Waga poinformuje o niskim poziomie baterii.

5. Beurer BF 850 Connect Premium (biały)

białą waga łazienkowa Beurer BF 850 Connect Premium
Wykonanie platformySzkło
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników8
Aplikacja mobilnaTak
CenaBeurer BF 850 Connect Premium (biały) oferta w Ceneo

Inteligentna waga personalnaBeurer BF 850 Connect Premium w białym kolorze jest chwalona za dużą powierzchnię ważenia (format 32,5 cm x 32,5 cm), szybkie uruchamianie, eleganckie wzornictwo, wskaźnik przeciążenia i funkcję automatycznego wyłączania. Na podświetlanym wyświetlaczu odczytasz między innymi masę kostną, wskaźnik BMI, czynną przemianę materii (AMR) i zapotrzebowanie kaloryczne (BMR).

Za pośrednictwem Bluetooth połączysz się z aplikacją na telefonie. Do atutów zalicza się funkcję automatycznego rozpoznawania użytkownika. Do obsługi służą dotykowe przyciski. Elektrody zostały wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

6. Eta Vital Trainer 7780 90000

waga inteligentna Eta Vital Trainer 7780 90000
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników10
Aplikacja mobilnaTak
CenaEta Vital Trainer 7780 90000 oferta w Media Expert

Elektroniczna waga diagnostycznaEta Vital Trainer 7780 90000 zasilana bateriami posiada szklaną powierzchnię o grubości 6 mm, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Postępy łatwo przeanalizujesz w aplikacji mobilnej. Czarna waga osobowa błyskawicznie Cię zważy po tym, jak staniesz na niej. Znajdziesz spory wyświetlacz, wskaźnik przeciążenia, technologię ITO do jeszcze dokładniejszych pomiarów, a także funkcję automatycznego wyłączania i wyzerowania.

Powiadomi Cię o niskim poziomie baterii. Możliwe przełączanie jednostek (kg/lb/st:lb) i wysokości (cm). Waga jest w stanie zapamiętać do 10 profili użytkowników. Dla każdej osoby wpiszesz przykładowo wiek, płeć, wysokość, docelową wagę. Tryb sportowy to funkcja przypomnienia aktywności sportowych dla osiągania lepszych wyników.

7. Cecotec Surface Precision 10400 Smart Healthy Vision (czerwony)

waga łazienkowa Cecotec Surface Precision 10400 Smart Healthy Vision (czerwony)
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkownikówb/d
Aplikacja mobilnaTak
CenaCecotec Surface Precision 10400 Smart Healthy Vision (czerwony) oferta w Ceneo

Cyfrowa waga łazienkowaCecotec Surface Precision 10400 Smart Healthy Vision (czerwony) z Bluetooth wyróżnia się czytelnym ekranem, stylowym designem, dokładnym pomiarem oraz możliwością zainstalowania aplikacji mobilnej. Maksymalne obciążenie użytkownika może wynosić 180 kg.

Oprócz podstawowej wagi poznasz między innymi procent tłuszczu trzewnego, zawartość wody w organizmie, poziom tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej. Powierzchnia została wykonana z wytrzymałego szkła hartowanego. Na plus automatyczne wyłączanie, smukła konstrukcja i intuicyjna obsługa.

8. Huawei Smart Scale 3

waga do łazienki Huawei Smart Scale 3
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie150 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników10
Aplikacja mobilnaTak
CenaHuawei Smart Scale 3 oferta w Media Expert

Inteligentna waga elektronicznaHuawei Smart Scale 3 charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, dyskretnym wyświetlaczem, maksymalnym obciążeniem 150 kg, pomiarem 11 wskaźników składu ciała oraz łącznością Bluetooth i WiFi. Połączenie Wifi umożliwia wejście na wagę bez konieczności uruchamiania aplikacji (dane są automatycznie identyfikowane dla poszczególnego użytkownika, podobnie jak zapis pomiaru).

Szklana waga łazienkowa daje dostęp do analizy ciała poprzez aplikację Huawei nie tylko Tobie, ale również Twoim gościom. W trybie dla gości wprowadzasz konkretne informacje, natomiast po pomiarze dane zostaną usunięte.

9. Götze & Jensen BS901BT

czarna waga inteligentna Götze & Jensen BS901BT
Wykonanie platformySzkło
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników8
Aplikacja mobilnaTak
CenaGötze & Jensen BS901BT oferta w Ceneo

Waga łazienkowa z inteligentnymi funkcjamiGötze & Jensen BS901BT z łatwością przeanalizuje skład Twojego ciała. Dowiesz się informacji odnośnie zapotrzebowania na wodę i kalorie, jak również skontrolujesz poziom tkanki kostnej, mięśniowej i tłuszczowej.

Wśród zalet wymienia się szklaną powierzchnię, automatyczną kalibrację, dostęp do aplikacji mobilnej (porównasz pomiary, dodatkowo funkcja alarmu przypomni o konieczności zważenia się). Zapiszesz w pamięci pomiary dla 8 użytkowników (edycja bądź usunięcie profilu możliwe w każdej chwili). W celu zważenia dziecka, wybierz tę opcję w aplikacji, wejdź na wagę, a później ponownie razem z dzieckiem. Aplikacja automatycznie poda wtedy wagę dziecka.

10. Blaupunkt BSM711BT

waga z inteligentnymi funkcjami Blaupunkt BSM711BT
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkownikówb/d
Aplikacja mobilnaTak
CenaBlaupunkt BSM711BT oferta w Media Expert

Zestawienie inteligentnych wag łazienkowych zamyka Blaupunkt BSM711BT. Została wyposażona w wyraźny wyświetlacz LED, platformę ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, funkcję pomiaru tkanek, a także Bluetooth (dane są zbierane i przetwarzane przez aplikację w Twoim telefonie). Osiągniesz pełną wiedzę na temat swojego ciała.

Co ciekawe, dowiesz się również, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne (waga wyliczy potrzebną ilość kalorii, aby przejść na zdrowe odżywianie, dobrać odpowiednią dietę). Urządzenie podaje wagę z dokładnością do 100 g. Funkcja automatycznego wyłączania wpływa na dłuższą żywotność baterii.

Co oferuje inteligentna waga łazienkowa?

Wśród inteligentnych wag łazienkowych znajdziesz tylko modele elektroniczne wyróżniające się niebywałą funkcjonalnością. Mechaniczne przechodzą powoli do lamusa, są bowiem mniej dokładne, nie ma w nich zaawansowanych opcji, a i design nie jest zadowalający.

Czego zatem możesz oczekiwać po inteligentnej wadze łazienkowej?

  • Dokładność pomiaru - kupując inteligentną wagę, zapewne liczysz na jak najdokładniejsze pomiary. I nie zawiedziesz się. Precyzja tutaj sięga najczęściej do 100 g, chociaż znajdzie się model z dokładnością do 50 g.
  • Maksymalne obciążenie - największa waga użytkownika może wynosić 150 kg lub 180 kg.
  • Pamięć użytkowników - ta opcja sprawia, że z wagi elektronicznej skorzysta cała rodzina. Każdy domownik będzie miał zachowane swoje indywidualne dane. Pamięć inteligentnej wagi łazienkowej sięga nawet do 16 osób.
  • Czytelny ekran - waga zasilana bateriami posiada wyraźny, podświetlany wyświetlacz LED, na którym widać wszystkie pomiary.
  • Jakość wykonania - platforma zaawansowanej wagi elektronicznej jest zrobiona z żywotnego szkła hartowanego. Dobrą wiadomością jest obecność gumowych nóżek. Niektóre z inteligentnych wag mają zaokrąglone krawędzie, które są bezpieczniejsze dla stóp.
  • Aplikacja mobilna - inteligentna waga do łazienki pozwoli na współpracę z aplikacją mobilną. Umożliwia sparować Twój smartfon. To właśnie w niej będą zapisywane informacje o Twojej wadze, jak również skład analityczny ciała.
  • Mnogość opcji - poza podstawowym pomiarem wagi możesz skorzystać z obliczenia zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej, wagi kości, zawartości wody czy wskaźnika BMI. Niektóre wagi pomogą dowiedzieć się, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.
  • Dodatkowe opcje - wśród miłych elementów znajdzie się na przykład widżet pogodowy, wskaźnik poziomu baterii, funkcja samoczynnego wyłączania i wyzerowania, automatyczne rozpoznawanie użytkownika, wskaźnik przeciążenia, powłoka ITO, przełączanie jednostek.

Ranking wag łazienkowych obfituje w wysokiej jakości urządzenia o imponujących możliwościach.

Podsumowanie

Elektroniczna waga łazienkowa z inteligentnymi funkcjami to sprzęt dla każdego wymagającego użytkownika. Precyzyjnie wskaże zgubione kilogramy (a to mocno motywuje), pozwoli monitorować Twoje postępy na bieżąco. Nie tylko osoby fit mogą z niej korzystać, bowiem niektórzy potrzebują zdrowo przytyć i utrzymać tę wagę. Każda z nich daje Ci dostęp do aplikacji mobilnej. Wszystkie są szklane, stabilne i przede wszystkim dokładne. Nie zawodzą także pod względem designu.

Zobacz również:

Analityczna waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu

Najdokładniejsza waga łazienkowa

blog comments powered by Disqus
Inteligentna waga łazienkowa | TOP 10 |