PODPOWIEDZI:

Najdokładniejsza waga łazienkowa | TOP 6 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Withings Body Cardio (biały)Withings Body Cardio (biały)659 zł
2Garmin Index S2 010-02294-13Garmin Index S2 010-02294-13699 zł
3Xiaomi Mi Body Composition Scale 2Xiaomi Mi Body Composition Scale 2109 zł
4Truelife FitScale W5 BTTruelife FitScale W5 BT308 zł
5Eufy Smart Scale P1Eufy Smart Scale P1175 zł
6Beurer BF 410 (czarny)Beurer BF 410 (czarny)189 zł
Najdokładniejsza waga łazienkowa | TOP 6 |

Najdokładniejsza waga łazienkowa ucieszy każdego, kto liczy na dokładne pomiary swojej wagi ciała. Za chwilę poznasz TOP 6 precyzyjnych wag elektronicznych, z którymi dowiesz się, jaki jest faktyczny skład Twojego ciała. Zapraszam!

Najdokładniejsza waga łazienkowa pozwoli kontrolować masę ciała, a to ważne zwłaszcza jak planujesz przejść na zdrowy tryb życia i osiągnąć swoje cele odnośnie sylwetki. Poza podstawowym pomiarem są w stanie obliczyć inne wartości, o czym już za chwilę się przekonasz.

Wszystkie przedstawione modele znajdują się także w bazie wag łazienkowych.

Najdokładniejsza waga łazienkowa – Opinie

1. Withings Body Cardio (biały)

najdokładniejsza waga łazienkowa Withings Body Cardio (biały)
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników8
Aplikacja mobilnaTak
CenaWithings Body Cardio (biały) oferta w Ceneo

Dokładna waga łazienkowa z analizą składu ciałaWithings Body Cardio (biały) cechuje się powierzchnią z żywotnego szkła hartowanego, analizowaniem pomiarów poprzez aplikację mobilną oraz automatycznym rozpoznawaniem do 8 użytkowników. Masz do czynienia z pełną analizą Twojego ciała, a dodatkowo analityczna waga ma opracowany unikalny algorytm szacujący wiek Twoich tętnic (wiek naczyniowy).

Skorzystasz także z dedykowanych trybów dostosowanych do Twojego życia. Mowa o trybie ciążowym (porady zdrowotne, śledzenie odpowiedniej wagi), trybie dziecka (masz kontrolę nad prawidłowym rozwojem swojej pociechy) oraz trybie sportowym (otrzymasz precyzyjne dane, biorąc pod uwagę fakt, że sportowcy mają nieco inny typ ciała).

Trendy wagi pozwolą zaobserwować wszelkie zmiany w diecie czy w treningu, aby osiągnąć swój wymarzony cel odnośnie sylwetki. Pomiary możesz wykorzystać w różnych aplikacjach. Dostępna jest synchronizacja poprzez Bluetooth lub Wi-Fi. Pomocne wskazówki na wyświetlaczu ułatwią właściwe wyśrodkowanie wagi, aby pomiary były jak najbardziej wiarygodne. W komplecie otrzymasz 4 baterie AAA, które zapewniają nawet do 12 miesięcy pracy.

2. Garmin Index S2 010-02294-13

dokładna waga elektroniczna Garmin Index S2 010-02294-13
Wykonanie platformySzkło
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników16
Aplikacja mobilnaTak
CenaGarmin Index S2 010-02294-13 oferta w Media Expert

Jedną z najdokładniejszych wag łazienkowych jest Garmin Index S2 010-02294-13 z łącznością Wi-Fi (umożliwi wyświetlanie danych w aplikacji mobilnej i tym samym śledzenie postępów). Zastosowano automatyczną kalibrację, kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, pamięć do 16 użytkowników (dla rodziny, znajomych) oraz baterię wystarczającą na 9 miesięcy działania.

Możesz liczyć na odczyt masy ciała, trendy masy ciała, procent tkanki tłuszczowej, masę mięśni szkieletowych, masę kości, wskaźnik BMI i procent wody w organizmie. Jeżeli natomiast nie chcesz skorzystać z dodatkowych pomiarów, to z łatwością wyłączysz tę funkcję.

Oryginalnym dodatkiem jest widżet pogodowy z aktualną prognozą pogody. Dokładna waga elektroniczna sprawdzi się zarówno dla osób dbających o szczupłą sylwetkę, jak i sportowców czy specjalistów (trenerów personalnych, dietetyków). Cena może być dla niektórych zaporowa.

3. Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

precyzyjna waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie150 kg
Dokładność pomiaru50 g
Pamięć użytkowników16
Aplikacja mobilnaTak
CenaXiaomi Mi Body Composition Scale 2 oferta w Media Expert

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to model, który zajmuje wysoką pozycją wśród inteligentnych wag łazienkowych. Nic dziwnego, bowiem jest tania, a przy tym niezwykle precyzyjna i funkcjonalna. Wyróżnia się dokładnością pomiaru do 50 g, łącznością Bluetooth 5.0, określaniem aż 13 parametrów składu ciała oraz ukrytym ekranem LED.

Zważysz również na niej wszystkie produkty, których waga zaczyna się od 100 g. Wśród przydatnych opcji znajdziesz tryb gościa, wybór jednostek kg/lb. Elektrody wykonano ze stali nierdzewnej, z kolei platformę z wytrzymałego szkła hartowanego.

4. Truelife FitScale W5 BT

dokładna waga łazienkowa Truelife FitScale W5 BT
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników8
Aplikacja mobilnaTak
CenaTruelife FitScale W5 BT oferta w Ceneo

Najdokładniejsza waga łazienkowa elektronicznaTruelife FitScale W5 BT jest chwalona za czytelny wyświetlacz, nośność do 180 kg, możliwość poznania swojego ciała (oblicza aż 14 parametrów) oraz śledzenie postępów w aplikacji mobilnej.

Bez problemu określi zawartość wody w organizmie, poda całkowitą masę mięśni i tłuszczu, obliczy Twoje BMI, wiek metaboliczny. Rozpozna do 8 użytkowników, więc z wyzwań w aplikacji mogą skorzystać także znajomi. Regularne pomiary określą, czy zrobiłeś postępy.

5. Eufy Smart Scale P1

najdokładniejsza waga łazienkowa Eufy Smart Scale P1
Wykonanie platformySzkło hartowane
Maksymalne obciążenie180 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników16
Aplikacja mobilnaTak
CenaEufy Smart Scale P1 oferta w Media Expert

Najdokładniejsza waga do łazienkiEufy Smart Scale P1 prezentuje się bardzo estetycznie, jest solidnie wykonana i intuicyjna w obsłudze. Daje dostęp do aplikacji mobilnej (szybkie połączenie Bluetooth) i precyzyjnej analizy ciała (14 parametrów, a ponadto powłoka ITO dodatkowo zwiększa dokładność).

Model zasilany bateryjnie. Zaokrąglone krawędzie i górna płyta antypoślizgowa zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Dopasuje pomiary do profilu konkretnego użytkownika. Waga personalna ostrzeże w przypadku przeciążenia i rozładowania baterii.

6. Beurer BF 410 (czarny)

nadokładniejsza waga łazienkowa Beurer BF 410 (czarny)
Wykonanie platformySzkło
Maksymalne obciążenie200 kg
Dokładność pomiaru100 g
Pamięć użytkowników10
Aplikacja mobilnaNie
CenaBeurer BF 410 (czarny) oferta w Media Expert

Zestawienie najdokładniejszych wag łazienkowych zamyka Beurer BF 410 (czarny). Ta precyzyjna waga łazienkowa wyróżnia się maksymalnym obciążeniem do 200 kg, przystępną ceną i dużą powierzchnią szklaną o grubości 8 mm. To waga diagnostyczna z czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem (wielkość cyfr 45 mm), wskaźnikiem przeciążenia oraz opcją automatycznego wyłączania.

Została wyposażona w takie funkcje, jak pomiar masy ciała, tkanki tłuszczowej, masy kostnej, zawartości wody w organizmie, zapotrzebowania kalorycznego, czynnej przemiany materii, tkanki mięśniowej, obliczanie współczynnika BMI. Dokładność tych wartości sięga +/- 0,1%. Możliwe przełączanie jednostek kg, lb, st. Atutem są elektrody ze szczotkowanej stali szlachetnej. Waga zasilana 3 bateriami AAA.

Dlaczego warto kupić najdokładniejszą wagę łazienkową?

Wiarygodna waga zapewnia wysoką dokładność, a przecież to głównie na precyzyjnych pomiarach zależy kupującemu najbardziej. Nie ma zatem mowy o wagach mechanicznych, które odchodzą w zapomnienie, lecz o modelach elektronicznych z wyraźnymi wyświetlaczami. Nabywając dokładną wagę do łazienki, zyskasz zaawansowany sprzęt, który niekiedy obliczy również zawartość wody w organizmie, tkankę tłuszczową, masę kości, masę mięśniową, zapotrzebowanie kaloryczne, wyliczy wskaźnik BMI czy wiek metaboliczny.

Najdokładniejsza waga łazienkowa to także solidnie wykonany produkt, najczęściej ze szklaną platformą i antypoślizgowymi nóżkami. Ich nowoczesny design i różna kolorystyka cieszy oko. Zaletą inwestycji w takie urządzenie jest możliwość sparowania z aplikacją mobilną, gdzie masz wgląd do bieżących postępów, wykresów danych, pamięci użytkowników. Wszystko oczywiście w zależności od danego modelu.

Dokładność pomiaru to jeden z najważniejszych parametrów przy zakupie wagi łazienkowej, dlatego warto postawić na wartości rzędu 50 g lub 100 g. Dla porównania wagi mechaniczne osiągają dokładność od 500 g do kilograma. Różnica jest zatem znacząca.

Poza dobrej jakości wadze, musisz pamiętać o kilku praktycznych wskazówkach dotyczących umiejętnego korzystania z wagi. Pomiar będzie najdokładniejszy w momencie, gdy postawisz wagę na równej powierzchni. Najlepiej ważyć się o tej samej porze, czyli rano na czczo i przy minimalnej ilości ubrań na sobie. Wszystko po to, aby pomiar był wiarygodny, czyli nie dochodziło do zaniżania bądź zawyżania wagi, bo tego przecież nie chcesz.

Koniecznie odwiedź nasz dział ranking wag łazienkowych, który obfituje w różnorodne wagi elektroniczne zarówno dla wymagających użytkowników, jak i mniej zaawansowane w niskich cenach.

Podsumowanie

Najdokładniejsza waga łazienkowa imponuje wieloma dodatkowymi funkcjami oprócz podstawowym pomiarem. Waży z dokładnością od 50 g do maksymalnie 100 g. Przy rozpoczęciu diety każdy gram ma znaczenie. Nabywając precyzyjną wagę elektroniczną, wszystkie wartości poznasz w zaciszu domowym bez konieczności ważenia się u dietetyka. Maksymalne obciążenie to nawet 200 kg, natomiast pamięć pomiarów sięga do 16 użytkowników. Niemal wszystkie modele oferują dostęp do bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Najdokładniejsza waga łazienkowa | TOP 6 |